czwartek, 25 maja 2017 r.

Lublin

Zginęli w święta

Dodano: 26 grudnia 2002, 20:22

Kilka osób poniosło śmierć w te święta. Główna przyczyna to pożary i zaczadzenia. Pierwszy z pożarów miał miejsce w Woli Zadybskiej (gm. Ryki). Straż pożarna przyjechała do pożaru drewnianego budynku. Po przybyciu okazało się, że cały dom stoi już w płomieniach. Zawalił się także dach. W zgliszczach śmierć poniósł 33-letni mężczyzna. Drugi – 55-letni zmarł w szpitalu. Pozostałym członkom rodziny – w tym dzieciom – nic się nie stało.
87-letni mężczyzna i o trzy lata starsza kobieta zginęli wczoraj wskutek pożaru, który zniszczył całkowicie ich dom w Łukowie. Na razie nie są znane przyczyny tragedii. Starsze małżeństwo najprawdopodobniej dogrzewało się piecykiem elektrycznym, ponieważ w nocy temperatura spadła do minus 20 stopni.
W Wigilię doszło także do dwóch śmiertelnych zaczadzeń. 21-letni mężczyzna zatruł się w Kraśniku spalinami w garażu. Chciał się ogrzać w samochodzie. W Majdanie Starym, gm. Księżpol, śmierć wskutek zaczadzenia poniósł 58-letni mężczyzna. Nie zdążył uciec z płonącego mieszkania.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24