środa, 22 lutego 2017 r.

Lublin

Zgłoś Kobietę Sukcesu do naszego plebiscytu

Dodano: 17 lutego 2017, 17:00
Autor: dd

Rusza 9. edycja naszego plebiscytu Kobieta Sukcesu. Chcemy wyróżnić i docenić mieszkanki regionu, które odznaczają się wyjątkowym zaangażowaniem, przedsiębiorczością oraz sukcesami w różnych dziedzinach.

Konkurs ma na celu promowanie nie tylko tych pań, które odnoszą sukcesy na polu biznesowym. Czekamy również na kandydatury działaczek, artystek, animatorek życia kulturalnego czy kobiet z nietuzinkowymi pasjami.

Swoją kandydatkę może zgłosić każdy. Jedynym warunkiem jest to, aby mieszkała i działała na terenie województwa lubelskiego. Na kandydatury czekamy do 22 lutego.

Kupon zgłoszeniowy, który drukujemy w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego, można wysłać pocztą tradycyjną na adres Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin (z dopiskiem na kopercie „Kobieta Sukcesu 2017”).

Można też zgłosić kandydatkę drogą mailową, wysyłając zeskanowany kupon na adres: promocja@dziennikwschodni.pl. Sylwetki wraz ze zdjęciami kandydatek zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz w serwisie www.dziennikwschodni.pl

Kolejnym etapem będzie głosowanie. Odbędzie się ono za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów drukowanych w gazecie. Zwyciężczynię poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się w marcu.

W ubiegłorocznej edycji plebiscytu zwyciężyła Justyna Frankiewicz-Popiołek, właścicielka Centrum Edukacji Innowacyjnej w Puławach. Laureatka uzyskała aż 2350 głosów. Nagroda kapituły plebiscytu powędrowała zaś do Idy Sarzyńskiej, twórczyni i projektantki Pracowni Artystycznej Sarzyński.

Czytaj więcej o: kobieta przedsiębiorcza
student z Krakowa
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

student z Krakowa
student z Krakowa (dzisiaj o 21:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a ty nie na odwyku ?
Rozwiń
Gość
Gość (dzisiaj o 20:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
cHARGOT JESCZE W SZKOLE BYŁA BEZCZELNA,CZYTAJ"PRZEBOJOWA"
Rozwiń
Gość
Gość (dzisiaj o 16:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
za jedną noc z Panią Katarzyną Łętowską-Andrzejewicz oddał bym całe życie,co za zjawiskowa kobieta,brak słów
Rozwiń
mąż z PO
mąż z PO (dzisiaj o 15:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
bo ostatnio pociąłem podsufitkę w aucie,może to rogami;-)dlatego pytam
Rozwiń
mąż z PO
mąż z PO (dzisiaj o 15:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja zgłaszam taką jedną panią "kierowniczkę" z UM: za umiejętność doskonałego odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Już tłumaczę, otóż: ma męża z PO a obecnego kochanka z PiS.
a jaki wydział?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24