Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2012 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Ziobro i Żaczek: Azotom grozi los fabryki Fiata

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 9 A A
1500 pracowników tyskiej fabryki Fiata straci pracę. Taki los może też spotkać zatrudnionych w puław
1500 pracowników tyskiej fabryki Fiata straci pracę. Taki los może też spotkać zatrudnionych w puław

Usiłowanie wyrządzenia znacznej szkody, niedopełnienie obowiązków i przekroczenie uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych w procesie prywatyzacji puławskich Azotów zarzuca poseł Jarosław Żaczek urzędnikom Ministerstwa Skarbu Państwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zakomunikował to podczas niedzielnej konferencji prasowej z udziałem szefa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro.

Poseł SP jest zaniepokojony, w jaki sposób odbywa się prywatyzacja puławskich zakładów, polegająca na przejęciu firmy przez Zakłady Azotowe "Tarnów- Mościce”.

– Naszym zdaniem podczas przygotowania fuzji obu firm urzędnicy Ministerstwa Skarbu Państwa popełnili wiele błędów, m.in. w zakresie oszacowania wartości puławskich Azotów oraz zabezpieczenia interesów Skarbu Państwa – mówił poseł Jarosław Żaczek.

– W Puławach może być tak, jak dziś mamy w tyskiej fabryce Fiata. W wyniku niedopilnowania przed laty interesów Skarbu Państwa pracę straci 1500 pracowników fabryki – wtórował Zbigniew Ziobro.

Chodzi o to – tłumaczyli politycy SP – że po fuzji dwóch gigantów chemicznych państwo może stracić kontrolę nad połączonymi firmami. A wręcz może nastąpić wrogie przejęcie, np. przez firmę rosyjską.

– W poniedziałek złożę w lubelskiej prokuraturze zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa – deklaruje poseł Jarosław Żaczek.

Także dziś Żaczek złoży do laski marszałkowskiej projekt ustawy, która ma zabezpieczyć interesy Skarbu Państwa podczas fuzji azotowych gigantów.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 18 grudnia 2012 o 21:45
Jeśli puławskie azoty, kura znosząca złote jaja - zostaną sprzedane to już nic tego kraju nie uratuje przed degradacją, ruch sprzedaży dobra narodowego w inne łapy nie świadczy o miłości do ojczyzny tylko o miłości do brudnych interesów. Kiedyś było PKP, teraz jest mnóstwo spółek które degradują co kiedyś pobudowano, nic się nie opłaca, likwiduje się linie kolejowe, zamyka dworce, zatrudnia jedną panią do obsługi kasy, zapowiadania pociągu i zmywania poczekalni.... to samo można powiedzieć o polityce prywatyzacyjnej naszego rządu w kontekście prywatyzacji wielkiej chemii. Najpierw się z kimś poumawiają pokątnie, potem sprzedadzą, łapówki wezmą - i w d.... mają. To ma być rząd kochający ojczyznę? A czym jest ojczyzna jeśli nie pracą, która daje chleb. Jak się ludziom pracę rozpieprza, to się ludzi zabija jednocześnie, to się naród zabija. Taki rząd to ja piep.prz.ę. Mam nadzieję że ten scenariusz się nie sprawdzi... że się mylę.
Jeśli puławskie azoty, kura znosząca złote jaja - zostaną sprzedane to już nic tego kraju nie uratuje przed degradacją, ruch sprzedaży dobra narodowego w inne łapy nie świadczy o miłości do ojczyzny tylko o miłości do brudnych interesów. Kiedyś było PKP, teraz jest mnóstwo spółek które degradują co kiedyś pobudowano, nic się nie opłaca, likwiduje się linie kolejowe, zamyka dworce, zatrudnia jedną panią do obsługi kasy, zapowiadania pociągu i zmywania poczekalni.... to samo można powiedzieć o polityce prywatyzacyjnej naszego rządu w kontekści... rozwiń
Avatar
kabaret / 17 grudnia 2012 o 10:49
prezes ziobro nie ma zielonego pojęcia w temacie na który się wypowiada - przecież gdyby mieli pojęcie to sugerowaliby połączenie z dominującą pozycję zakładów w puławach - skarb ma 60% udziałów w puławach i gdyby przejął grupę tarnów, wtedy żadnych ustaw nie trzeba by było, ziobro powinien zapytać ską tarnów weźmie kase na zakup puław - robi to na kredyt, podczas gdy puławy mają kasę na koncie i mogłyby kupić nie tylko tarnów, ale i anwil i jeszcze kawałem ciechu
Avatar
mecenas / 17 grudnia 2012 o 09:13
[quote name='KERON' timestamp='1355697729' post='710340']
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu dobrze by się zastanowili co robią. Bo nie chcę mi się wierzyć, że nie widzą co robią.
[/quote]To wszystko,niestety ale jest KONSOLIDACJĄ , Icek Bimberman konsoliduje wszystko aby potem przekazać Sovietom.
[quote name='KERON' timestamp='1355697729' post='710340']
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno.... rozwiń
Avatar
KERON / 16 grudnia 2012 o 23:42
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu dobrze by się zastanowili co robią. Bo nie chcę mi się wierzyć, że nie widzą co robią.
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu do... rozwiń
Avatar
wojtek / 16 grudnia 2012 o 21:13
Dobrze że ktoś widzi i ostrzega przed "szkodą" bo po szkodzie to już nie ma co ratować tak jak będzie w przypadku Fiata.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 20:34
[color=#4D4D4D][font=arial]".... W Puławach może być tak, jak dziś mamy w tyskiej fabryce Fiata. W wyniku niedopilnowania przed laty interesów Skarbu Państwa pracę straci 1500 pracowników fabryki – wtórował Zbigniew Ziobro..."[/font][/color]

[font="arial"][color="#4d4d4d"]ważne, że ktoś w takich prywatyzacjach dba o siebie, co tam pracownicy, już wszystko zostało rozpieprzone w naszym kraju, to jeszcze te resztki porozwalają ale zresztą dlaczego mają nie być rozwalone, inni cierpią biedę to dlaczego oni mają mieć luksus, brawo solidarność, o to wam chodziło a durni pracownicy 31 lat temu wychodzili na ulicę, strajkowali, po co, chyba po to aby później nie mieć pracy. Macie ta swoją solidarność, macie te swoje spełnione 21 postulatów, macie tą swoją drugą japonię.[/color][/font]
[color=#4D4D4D][font=arial]".... W Puławach może być tak, jak dziś mamy w tyskiej fabryce Fiata. W wyniku niedopilnowania przed laty interesów Skarbu Państwa pracę straci 1500 pracowników fabryki – wtórował Zbigniew Ziobro..."[/font][/color]

[font="arial"][color="#4d4d4d"]ważne, że ktoś w takich prywatyzacjach dba o siebie, co tam pracownicy, już wszystko zostało rozpieprzone w naszym kraju, to jeszcze te resztki porozwalają ale zresztą dlaczego mają nie być rozwalone, inni cierpią biedę to dlaczego oni mają mieć luk... rozwiń
Avatar
qwe / 16 grudnia 2012 o 19:07
W niedziele parkowanie w strefie jest bezpłatne.
Avatar
Maciek / 16 grudnia 2012 o 18:38
[quote name='Nie' timestamp='1355678924' post='710203']
Ciekawe czy za praking zapłacił...pewnie nie.
[/quote]
Jak to jest być deb***em?
Avatar
Nie / 16 grudnia 2012 o 18:28
Ciekawe czy za praking zapłacił...pewnie nie.
Avatar
olo / 18 grudnia 2012 o 21:45
Jeśli puławskie azoty, kura znosząca złote jaja - zostaną sprzedane to już nic tego kraju nie uratuje przed degradacją, ruch sprzedaży dobra narodowego w inne łapy nie świadczy o miłości do ojczyzny tylko o miłości do brudnych interesów. Kiedyś było PKP, teraz jest mnóstwo spółek które degradują co kiedyś pobudowano, nic się nie opłaca, likwiduje się linie kolejowe, zamyka dworce, zatrudnia jedną panią do obsługi kasy, zapowiadania pociągu i zmywania poczekalni.... to samo można powiedzieć o polityce prywatyzacyjnej naszego rządu w kontekście prywatyzacji wielkiej chemii. Najpierw się z kimś poumawiają pokątnie, potem sprzedadzą, łapówki wezmą - i w d.... mają. To ma być rząd kochający ojczyznę? A czym jest ojczyzna jeśli nie pracą, która daje chleb. Jak się ludziom pracę rozpieprza, to się ludzi zabija jednocześnie, to się naród zabija. Taki rząd to ja piep.prz.ę. Mam nadzieję że ten scenariusz się nie sprawdzi... że się mylę.
Jeśli puławskie azoty, kura znosząca złote jaja - zostaną sprzedane to już nic tego kraju nie uratuje przed degradacją, ruch sprzedaży dobra narodowego w inne łapy nie świadczy o miłości do ojczyzny tylko o miłości do brudnych interesów. Kiedyś było PKP, teraz jest mnóstwo spółek które degradują co kiedyś pobudowano, nic się nie opłaca, likwiduje się linie kolejowe, zamyka dworce, zatrudnia jedną panią do obsługi kasy, zapowiadania pociągu i zmywania poczekalni.... to samo można powiedzieć o polityce prywatyzacyjnej naszego rządu w kontekści... rozwiń
Avatar
kabaret / 17 grudnia 2012 o 10:49
prezes ziobro nie ma zielonego pojęcia w temacie na który się wypowiada - przecież gdyby mieli pojęcie to sugerowaliby połączenie z dominującą pozycję zakładów w puławach - skarb ma 60% udziałów w puławach i gdyby przejął grupę tarnów, wtedy żadnych ustaw nie trzeba by było, ziobro powinien zapytać ską tarnów weźmie kase na zakup puław - robi to na kredyt, podczas gdy puławy mają kasę na koncie i mogłyby kupić nie tylko tarnów, ale i anwil i jeszcze kawałem ciechu
Avatar
mecenas / 17 grudnia 2012 o 09:13
[quote name='KERON' timestamp='1355697729' post='710340']
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu dobrze by się zastanowili co robią. Bo nie chcę mi się wierzyć, że nie widzą co robią.
[/quote]To wszystko,niestety ale jest KONSOLIDACJĄ , Icek Bimberman konsoliduje wszystko aby potem przekazać Sovietom.
[quote name='KERON' timestamp='1355697729' post='710340']
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno.... rozwiń
Avatar
KERON / 16 grudnia 2012 o 23:42
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu dobrze by się zastanowili co robią. Bo nie chcę mi się wierzyć, że nie widzą co robią.
Los Zakładów Azotowych jest bardzo ważną sprawą. To jest jeden z największych zakładów w naszym regionie. Posłowie mają rację, że złożą doniesienie do prokuratury. Powinni również złożyć o dymisję tego rządu co szkodzi naszemu Państwu. Ale według PO to wszystko w interesie Polski ta konsolidacja. A gdzie się skrył puławski poseł PO Włodzio Karpiński? jakoś nie broni swojego byłego miejsca pracy. Czas pokaże kto miał rację tylko żeby już nie było za późno. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa ręki, wówczas co niektórzy przed popełnieniem błędu do... rozwiń
Avatar
wojtek / 16 grudnia 2012 o 21:13
Dobrze że ktoś widzi i ostrzega przed "szkodą" bo po szkodzie to już nie ma co ratować tak jak będzie w przypadku Fiata.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 20:34
[color=#4D4D4D][font=arial]".... W Puławach może być tak, jak dziś mamy w tyskiej fabryce Fiata. W wyniku niedopilnowania przed laty interesów Skarbu Państwa pracę straci 1500 pracowników fabryki – wtórował Zbigniew Ziobro..."[/font][/color]

[font="arial"][color="#4d4d4d"]ważne, że ktoś w takich prywatyzacjach dba o siebie, co tam pracownicy, już wszystko zostało rozpieprzone w naszym kraju, to jeszcze te resztki porozwalają ale zresztą dlaczego mają nie być rozwalone, inni cierpią biedę to dlaczego oni mają mieć luksus, brawo solidarność, o to wam chodziło a durni pracownicy 31 lat temu wychodzili na ulicę, strajkowali, po co, chyba po to aby później nie mieć pracy. Macie ta swoją solidarność, macie te swoje spełnione 21 postulatów, macie tą swoją drugą japonię.[/color][/font]
[color=#4D4D4D][font=arial]".... W Puławach może być tak, jak dziś mamy w tyskiej fabryce Fiata. W wyniku niedopilnowania przed laty interesów Skarbu Państwa pracę straci 1500 pracowników fabryki – wtórował Zbigniew Ziobro..."[/font][/color]

[font="arial"][color="#4d4d4d"]ważne, że ktoś w takich prywatyzacjach dba o siebie, co tam pracownicy, już wszystko zostało rozpieprzone w naszym kraju, to jeszcze te resztki porozwalają ale zresztą dlaczego mają nie być rozwalone, inni cierpią biedę to dlaczego oni mają mieć luk... rozwiń
Avatar
qwe / 16 grudnia 2012 o 19:07
W niedziele parkowanie w strefie jest bezpłatne.
Avatar
Maciek / 16 grudnia 2012 o 18:38
[quote name='Nie' timestamp='1355678924' post='710203']
Ciekawe czy za praking zapłacił...pewnie nie.
[/quote]
Jak to jest być deb***em?
Avatar
Nie / 16 grudnia 2012 o 18:28
Ciekawe czy za praking zapłacił...pewnie nie.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rajd Nadwiślański 2018. Nie dostali zgody na wykorzystanie Areny Lublin, wracają do Puław
galeria

Rajd Nadwiślański 2018. Nie dostali zgody na wykorzystanie Areny Lublin, wracają do Puław 0 0

Po roku przerwy, Rajd Nadwiślański wraca na swoje miejsce. Miłośnicy moto-sportu już w czerwcu będą mieli okazję kibicować zawodnikom na odcinku specjalnym w centrum miasta, a także przyglądać się pracy mechaników w parku maszyno-wym przy PPNT

Koncert Grzegorza Kloca w Nałęczowie
2 maja 2018, 15:30

Koncert Grzegorza Kloca w Nałęczowie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 2 maja o godz. 15.30 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w Nałęczowie (al. Lipowa 6) odbędzie się koncert Grzegorza Kloca z zespołem.

Weekend z florystyką w Centrum Spotkania Kultur
28 kwietnia 2018, 10:00

Weekend z florystyką w Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na pokazy florystyczne, wystawy i spotkania ze specjalistami, które odbędą się w dniach 28-29 kwietnia. Start w sobotę o godz. 10.

Zakaz handlu w niedziele: Kto zyskał, kto stracił? Pierwsze wyniki zaskakują

Zakaz handlu w niedziele: Kto zyskał, kto stracił? Pierwsze wyniki zaskakują 1 0

Pierwsze wyniki wskazują na to, że na wprowadzeniu niedzielnego zakazu handlu nie straciły hipermarkety, ani małe sklepy. Nawet sieci handlowe nie mają powodów do narzekań.

Zmiany w Parku Ludowym będą znacznie droższe. Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze

Zmiany w Parku Ludowym będą znacznie droższe. Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze 0 3

Ratusz powtórnie przeliczył koszty odnowy parku Ludowego. Wynik? Szacunki wzrosły o jedną trzecią, a prezydent Lublina prosi radnych o dodatkowe 9 mln zł na prace w parku, bo nie chce z nich rezygnować. Już dzisiaj w tej sprawie ma dojść do głosowania w Radzie Miasta.

Motorower samoróbka rozbity na drzewie. Chcieli wjechać do lasu

Motorower samoróbka rozbity na drzewie. Chcieli wjechać do lasu 2 1

19-latek jadący motorowerem-samoróbką uderzył w drzewo podczas skręcania do lasu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wielkie sprzątanie w Chełmie. "Nikt nikogo do niczego nie zmusza"

Wielkie sprzątanie w Chełmie. "Nikt nikogo do niczego nie zmusza" 1 0

W najbliższy piątek przedszkolaki i uczniowie wyjdą ze swoich placówek aby posprzątać miasto. Będą zbierać śmieci w lesie Borek, w parkach, skwerach, na trawnikach, placach i ulicach, a także wokół budynków swoich szkół i przedszkoli.

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia 4 0

Czy na terenie puławskiej mariny w tym sezonie wreszcie pojawi się lokal gastronomiczny? Firmy zainteresowanej jego prowadzeniem szuka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cena wywoławcza - ok. 2,2 tys. zł netto miesięcznie.

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted
28 kwietnia 2018, 20:00

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pomoc Dla Przemka, który choruje na stwardnienie rozsiane (SM) słuchanie i odczuwanie muzyki jest jedną z form radzenia sobie z przeciwnościami losu. Aby móc funkcjonować młody mężczyzna musi być stale rehabilitowany. A to niestety kosztuje. Z pomocą przyszli przyjaciele – lubelscy muzycy. W sobotę dla niego zagrają.

Kiedy usłyszał zarzut, był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców
film

Kiedy usłyszał zarzut, był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców 7 0

O tym, że odpowiadać za swoje czyny można nawet po kilku latach przekonał się 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku
galeria

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku 2 1

Trzy samochody zderzyły się w środę na drodze krajowej nr 74 w Wielączy (gm. Szczebrzeszyn).

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo]
galeria
film

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo] 0 0

– Matura z języka polskiego jest egzaminem z naszego uczestnictwa w kulturze – podkreśla Ewa Kalbarczyk, polonistka z Międzynarodowego Liceum im. Paderewskiego w Lublinie i przekonuje, że powtarzając do egzaminu warto pomyśleć nie tylko o lekturach.

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie 0 0

213 dni kibice Górnika Łęczna czekali na wygraną swojej drużyny w rozgrywkach ligowych. Dzięki zwycięstwu 2:1 nad Chrobrym Głogów Grzegorz Bonin i spółka wciąż mają szansę na utrzymanie bo Ruch Chorzów i Stomil Olsztyn w bezpośrednim starciu podzieliły się punktami

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań 3 10

Mieszkań ma powstać setka, a chętnych już jest pięć razy więcej. Właśnie powstała spółka celowa, która zajmie się budową bloków w Świdniku w ramach rządowego programu. Pierwsi lokatorzy na ul. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” wprowadzą się za dwa lata.

Lubelskie na majówkę! Sprawdź najciekawsze propozycje

Lubelskie na majówkę! Sprawdź najciekawsze propozycje 0 0

Kajaki, rower, a może gród prasłowiański? Sprawdź co ciekawego dzieje się w woj. lubelskim w długi weekend majowy. Pobierz nasz dodatek specjalny "Lubelskie na majówkę!"

ALARM24