Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 stycznia 2015 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Zjazd z S17 do Przytoczna otworzą "niebawem

Autor: Zdjęcie autora p.p.
2 7 A A

Kierowcy są coraz bardziej zniecierpliwieni odwlekającym się oddaniem do użytku zjazdu z S17 w kierunku Snopkowa, Krasienina i Przytoczna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o dwukilometrowy łącznik ekspresówki z drogą wojewódzką 809, który wielu mieszkańcom może usprawnić życie.

- Nie wiem, czy kogoś to zainteresuje, że po "szczęśliwym” oddaniu do ruchu obwodnicy Lublina nadal nieczynny jest zjazd w stronę Snopkowa, z węzła Poligonowa .W chwili uruchomienia trasy ekspresowej ukazały się informacje, że zjazd zostanie dopuszczony do ruchu w ciągu kilku tygodni. Prace na łączniku zakończono już na początku grudnia 2014, a przynajmniej zabrano stamtąd sprzęt i baraki - napisał do nas pan Artur.

- Wciąż czekamy na dokumenty umożliwiające puszczenie ruchu po połączeniu drogi ekspresowej z drogą wojewódzką 809. Nastąpi to niebawem - mówi Andrzej Gwozda, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mg / 10 kwietnia 2015 o 15:27

Do kolegi Gość - słuszny komentarz kolegi oznakowanie_paranoja. Nie popieram stylu ani języka ale w treści słusznie zauważył, że kiepsko interesujesz się geografią regionu skoro nie wiesz gdzie i dlaczego używają nazwy Przytoczno na znaku.

A dla kolegi tellchar mam informację, a nawet przekonanie, graniczące z pewnością, że wszyscy mieszkańcy Przytoczna są mądrzejsi od Ciebie.

Pozdrawiam, mieszkaniec Przytoczna w gminie Jeziorzany

Avatar
tellchar / 2 lutego 2015 o 16:54

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

To krytykuj tych, którzy tworzą przepisy, a nie tych, którzy je wykonują

Avatar
ds / 2 lutego 2015 o 16:21

NIEBAWEM !!!!! konkretna informacja to może być za dwa dni albo miesiąc, wiadukt jest skończony już dawno temu ale papierki na zgodę i użytkowanie wydaje jeden urzędnik drugiemu urzędnikowi i obydwu tak samo żależy na tym aby wpierdzielone potężne pieniądze na budowę tej drogi z kieszeni podatników się jak najszybciej amortyzowały, może jakby który z nich jeżdził tamtędy do pracy to by  było sprawniej ale pewnie nie

Avatar
oznakowanie_paranoja / 1 lutego 2015 o 12:35

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48


jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2015 o 21:26

Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

rozwiń
Avatar
oznakowanie_paranoja / 31 stycznia 2015 o 20:05

Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.

Avatar
zły mieszkaniec gminy.jast / 31 stycznia 2015 o 19:25
Otworzą tak samo jak miał być przejazd pod obwodnica w kierunku marysin ludzie muszą przechodzić przez obwodnicę górą przez dziury w ogrodzeniu aby patrzeć jak dojdzie tam do tragedii,chyba coś im nie wyszło podczas budowy tego niby przejścia pod obwodnica ponieważ cały czas jestem metr wody, przejście dla bobrów albo złotych rybek
Avatar
mg / 10 kwietnia 2015 o 15:27

Do kolegi Gość - słuszny komentarz kolegi oznakowanie_paranoja. Nie popieram stylu ani języka ale w treści słusznie zauważył, że kiepsko interesujesz się geografią regionu skoro nie wiesz gdzie i dlaczego używają nazwy Przytoczno na znaku.

A dla kolegi tellchar mam informację, a nawet przekonanie, graniczące z pewnością, że wszyscy mieszkańcy Przytoczna są mądrzejsi od Ciebie.

Pozdrawiam, mieszkaniec Przytoczna w gminie Jeziorzany

Avatar
tellchar / 2 lutego 2015 o 16:54

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

To krytykuj tych, którzy tworzą przepisy, a nie tych, którzy je wykonują

Avatar
ds / 2 lutego 2015 o 16:21

NIEBAWEM !!!!! konkretna informacja to może być za dwa dni albo miesiąc, wiadukt jest skończony już dawno temu ale papierki na zgodę i użytkowanie wydaje jeden urzędnik drugiemu urzędnikowi i obydwu tak samo żależy na tym aby wpierdzielone potężne pieniądze na budowę tej drogi z kieszeni podatników się jak najszybciej amortyzowały, może jakby który z nich jeżdził tamtędy do pracy to by  było sprawniej ale pewnie nie

Avatar
oznakowanie_paranoja / 1 lutego 2015 o 12:35

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48


jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2015 o 21:26

Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48

rozwiń
Avatar
oznakowanie_paranoja / 31 stycznia 2015 o 20:05

Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.

Avatar
zły mieszkaniec gminy.jast / 31 stycznia 2015 o 19:25
Otworzą tak samo jak miał być przejazd pod obwodnica w kierunku marysin ludzie muszą przechodzić przez obwodnicę górą przez dziury w ogrodzeniu aby patrzeć jak dojdzie tam do tragedii,chyba coś im nie wyszło podczas budowy tego niby przejścia pod obwodnica ponieważ cały czas jestem metr wody, przejście dla bobrów albo złotych rybek

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 27 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!