sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Wygraj kolację w restauracji w Lublinie

Dodano: 7 lutego 2017, 08:59

W związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Walentego Dziennik Wschodni organizuje konkurs na najciekawsze życzenia oraz najpiękniejsze zdjęcie zakochanych. Mamy dla Was vouchery do wykorzystania w jednej z lubelskich restauracji.

Zasady są proste. Głosowanie będzie odbywało się w dwóch kategoriach:

1. Najładniejsze zdjęcie zakochanych (wyślij na adres mailowy: promocja@dziennikwschodni.pl)

2. Najciekawsze życzenia

Życzenia należy wysyłać drogą SMS-ową pod numer 7248 (koszt SMS-a 2,46 zł). Treść życzeń należy poprzedzić prefiksem walenty (przykład: walenty.życzenia). Życzenia zostaną opublikowane 14 lutego w Dzienniku Wschodnim i na naszej stronie internetowej. Objętość wiadomości nie może przekroczyć 160 znaków (najlepiej również, by SMS nie zawierał polskich znaków). Zdjęcia należy wysyłać na adres: promocja@dziennikwschodni.pl

Zarówno życzenia, jak i zdjęcia można przesyłać do 13 lutego, do godz. 12. Głosowanie poprzez sondę internetową potrwa do 17 lutego.

Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają voucher na romantyczną kolację we dwoje do wykorzystania w dowolnym terminie. Życzenia na które zagłosuje najwięcej internautów będą wyświetlane na monitorach w autobusach miejskich w Lublinie do końca lutego.

Regulamin konkursu

Czytaj więcej o: konkurs walentynki

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!