poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Zmień pracę. Na lepszą

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 maja 2005, 20:08

Pojawiła się szansa dla osób zagrożonych utratą pracy. Pielęgniarki, piekarze, przemysłowcy, urzędnicy i pracownicy firm, które ogłosiły upadłość lub są w stanie likwidacji, mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń przygotowujących ich do zmiany zawodu.

Przekwalifikowanie jest możliwe w ramach projektu "Nowa Praca - Nowe Życie” organizowanego przez firmę Consultor. - Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, ponieważ jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - podkreśla Iwona Krasowicz z Consultora. - Dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na miejsce szkolenia.
Consultor będzie szkolił w najbardziej poszukiwanych na rynku specjalnościach: księgowej, pracownika administracyjno-biurowego, kadrowej, przedstawiciela handlowego, sprzedawcy, sekretarki. W programie jest 300 godzin zajęć. Przez 160 odbywać się będzie szkolenie zawodowe. W ciągu kolejnych 80 godzin, chętni będą spotykać się na lektoratach z obsługi komputera i wybranego języka obcego. Ponad 40 godzin przeznaczono na warsztaty grupowe, na których ćwiczona będzie motywacja i siła przebicia na rynku pracy. Będą też indywidualne zajęcia z psychologiem.
Na przekwalifikowanie może się zgłosić sześćset osób z całej Lubelszczyzny, które spełniają kilka warunków. Muszą mieć wypowiedzenie z pracy z przyczyn niezależnych od siebie lub być zatrudnione w zakładzie, wobec którego ogłoszono upadłość lub który jest w likwidacji. Powinny to być osoby zatrudnione w przemyśl lekkim, cukrowniczym, chemicznym lub w sektorze ochrony zdrowia.

Zgłoś się do Consultora

Biała Podlaska, ul. Piłsudskiego 5/7, tel. (0-83) 344-27-90
Chełm, ul. Sienkiewicza 20, tel. (0-82) 564-82-80
Lublin, ul. Turystyczna 44, tel. (0-81) 759-30-10
Zamość, ul. Partyzantów 11, tel. (0-84) 638-11-35
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!