piątek, 19 stycznia 2018 r.

Lublin

Znana siłownia zniknie z Lublina? Sieć wycofuje się z Polski

Dodano: 10 stycznia 2018, 16:02
Autor: ask

Sieć klubów Jatomi Fitness wycofuje się z Polski. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zniknie też z Lublina.

(fot. Archiwum)

Jatomi Fitness Group pod koniec ubiegłego roku zamknęła klub w warszawskich Złotych Tarasach oraz rzeszowskim centrum Millenium Hall. Jej dyrektor zarządzający poinformował portal PropertyNews.pl. o tym, że sieć wycofuje się z Polski.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem są zbyt wysokie czynsze za dzierżawę pomieszczeń, które nie zwracają się ze sprzedaży karnetów. Dlatego też część klubów przekazywana jest innym operatorom, a pozostałe będą zamykane.

Na razie nie wiadomo, jaki los czeka jedyny na Lubelszczyźnie klub Jatomi Fitness – znajdujący się w lubelskiej Plazie.

Czytaj więcej o: siłownia Lublin Plaza Jatomi
olo
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

olo
olo (4 dni temu o 07:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
JEJKU TO STRASZNE gdzie chłopaki nabiorą tężyzny aby obcisłe rurki założyć. Nie robi się tego kobietom . Jesteście bez serca :-(
 Jak przypakują nogi to tymbardziej obcisłych rurek nie założą....
Rozwiń
Gość
Gość (6 dni temu o 13:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tak trzymać.
Rozwiń
Gość
Gość (12 stycznia 2018 o 16:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JEJKU TO STRASZNE gdzie chłopaki nabiorą tężyzny aby obcisłe rurki założyć. Nie robi się tego kobietom . Jesteście bez serca :-(
Rozwiń
Gość
Gość (11 stycznia 2018 o 23:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W lubelskiej Pazie powinien się utrzymać bo Plaza swoim daje fory i zapewne w tym przypadku czynsz nie będzie uciążliwy.
Rozwiń
Matoł
Matoł (11 stycznia 2018 o 20:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
lekarz napisał:
Chełmianin N napisał:
  RYMOWANKA  NA ŻYCZENIE!!! Chełmianinowi mądrzy Polacy rację przyznali, a kto nie pojmuje i fika ma maniackiego bzika! Instytucje samorządowe, chore widzenie mają, zaś wikipedyści, z instytucjami się nie zgadzają! Rymowanki na poziomie gimnazjum, są czytane i tylko przez maniaków lubelskich, są nielubiane! Coście, co filozofują, jeśli rozum w głowie mają, niech poczytają, co mądrzejsi Polacy powiadają. Morał!!! Ziemia Chełmska, Łukowska i Podlasie to nie Lubelszczyzna, szanowny Panie głuptasie! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>   RADA JĘZYKA POLSKIEGO       PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK     Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011     Szanowny Panie,     Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar.     Podobnie zostały utworzone nazwy:     Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'),     Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'),     Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych.     Łączę wyrazy szacunku     /-/ dr Katarzyna Kłosińska     Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.     >>>>>>>>>     KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW     pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:     " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski.     >>>>>>>>>     Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia     Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.     WIKIPEDYŚCI.     My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Bierz leki i nie odstawiaj.
Masz, masz głowę, ale z tego materiału co Strusie jajka. 
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!