Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2011 r.
20:41
Edytuj ten wpis

Znani dziennikarze na warsztatach w WSPiA w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 13 A A
Bartosz Węglarczyk opowiadał o pracy dziennikarza działu zagranicznego w gazecie (Bartłomiej Żurawsk
Bartosz Węglarczyk opowiadał o pracy dziennikarza działu zagranicznego w gazecie (Bartłomiej Żurawsk

Beata Tadla, Maciej Mazur i Bartosz Węglarczyk uczyli w weekend w Lublinie młodych dziennikarzy i amatorów sztuki dziennikarskiej. Dziś ostatni dzień warsztatów – o tajnikach komentarza sportowego będzie opowiadał Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Warsztaty organizują studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Impreza odbywa się w budynku uczelni przy ul. Bursaki 12.

– Wydarzenie skierowane jest do studentów dziennikarstwa z całej Polski, młodych dziennikarzy tworzących pisma studenckie i inne – zapowiada Piotr Górecki, koordynator warsztatów. – Ale zapraszamy również uczniów szkół średnich, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem, jak i ludzi pragnących spotkać się ze znanymi osobowościami.
W sobotę Beata Tadla z TVN 24 mówiła o roli prezentera w programie informacyjnym na żywo, a Maciej Mazur z Faktów TVN uczył, jak przygotować dobry stand-up. Wczoraj studenci słuchali m.in. Bartosza Węglarczyka, który opowiadał o pracy dziennikarza działu zagranicznego w gazecie.

W poniedziałek trzeci, ostatni dzień warsztatów. O godz. 11.30 swój wykład rozpocznie Mateusz Borek. Warsztaty są nieodpłatne.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dorota / 17 maja 2011 o 10:04
Ludzie, nie piszcie tak pochopnych sądów... Jeśli chcecie mieć obiektywną opinię to sprawdźcie.
Jeszcze raz gratulacje i uznanie dla WSPiA!
Avatar
Dorota / 22 marca 2011 o 11:30
[quote name='Anka' timestamp='1299481925' post='447232']
****
[/quote]
Gratulucję Ci kultury osobistej, i wypowiedzi, jednocześnie!
Avatar
bbb / 7 marca 2011 o 11:00
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[/quote]


OJOJOJ "TROCHĘ" CIĘ PONIOSŁO Z TYM UMCSem..............................
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak wid... rozwiń
Avatar
Giga / 7 marca 2011 o 10:40
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[/quote]
****
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak wid... rozwiń
Avatar
bububu / 7 marca 2011 o 10:24
[quote name='Eka' timestamp='1299463055' post='447203']
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
[/quote]


Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[quote name='Eka' timestamp='1299463055' post='447203']
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
[/quote]


Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kol... rozwiń
Avatar
mmm / 7 marca 2011 o 09:34
Witam! Chciałabym choć trochę spróbować wybić z głowy pomysł wszystkim tym, którzy mają zamiar podjąć studia na kierunku "dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ja studiowałam na tym kierunku i uważam ten czas za stracony i co najistotniejsze bezsensowne wyrzucenie ogromnej ilości pieniędzy w błoto (pieniędzy ciężko i uczciwie zarobionych przez moich rodziców. Jak ktoś chce to dziennikarzem może zostać i bez ukończenia tych studiów.Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że spora część osób odemnie z roku po obronieniu tytułu licencjata zdecydowała się na dalsze łożenie ogromnej kasy i pójście na MSU. MGR przed nazwiskiem to jest to!!! Zwłaszcza, że to mgr dziennikarstwa:DDD jak to w ogóle brzmi...ręce opadają. Rany nie wiem co mnie podkusiło iść na ten kierunek. Nigdy sobie tego nie wybaczę.
Witam! Chciałabym choć trochę spróbować wybić z głowy pomysł wszystkim tym, którzy mają zamiar podjąć studia na kierunku "dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ja studiowałam na tym kierunku i uważam ten czas za stracony i co najistotniejsze bezsensowne wyrzucenie ogromnej ilości pieniędzy w błoto (pieniędzy ciężko i uczciwie zarobionych przez moich rodziców. Jak ktoś chce to dziennikarzem może zostać i bez ukończenia tych studiów.Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że spora część osób odemnie z roku po obronieniu ... rozwiń
Avatar
Anka / 7 marca 2011 o 08:12
[quote name='Dorota' timestamp='1299480038' post='447224']
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
[/quote]
***
Avatar
Dorota / 7 marca 2011 o 07:40
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
Avatar
Kal / 7 marca 2011 o 02:59
Nie no WSPA i dziennikarstwo? He he
Avatar
Eka / 7 marca 2011 o 02:57
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
Avatar
Dorota / 17 maja 2011 o 10:04
Ludzie, nie piszcie tak pochopnych sądów... Jeśli chcecie mieć obiektywną opinię to sprawdźcie.
Jeszcze raz gratulacje i uznanie dla WSPiA!
Avatar
Dorota / 22 marca 2011 o 11:30
[quote name='Anka' timestamp='1299481925' post='447232']
****
[/quote]
Gratulucję Ci kultury osobistej, i wypowiedzi, jednocześnie!
Avatar
bbb / 7 marca 2011 o 11:00
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[/quote]


OJOJOJ "TROCHĘ" CIĘ PONIOSŁO Z TYM UMCSem..............................
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak wid... rozwiń
Avatar
Giga / 7 marca 2011 o 10:40
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[/quote]
****
[quote name='bububu' timestamp='1299489850' post='447280']
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak wid... rozwiń
Avatar
bububu / 7 marca 2011 o 10:24
[quote name='Eka' timestamp='1299463055' post='447203']
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
[/quote]


Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
[quote name='Eka' timestamp='1299463055' post='447203']
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
[/quote]


Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kol... rozwiń
Avatar
mmm / 7 marca 2011 o 09:34
Witam! Chciałabym choć trochę spróbować wybić z głowy pomysł wszystkim tym, którzy mają zamiar podjąć studia na kierunku "dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ja studiowałam na tym kierunku i uważam ten czas za stracony i co najistotniejsze bezsensowne wyrzucenie ogromnej ilości pieniędzy w błoto (pieniędzy ciężko i uczciwie zarobionych przez moich rodziców. Jak ktoś chce to dziennikarzem może zostać i bez ukończenia tych studiów.Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że spora część osób odemnie z roku po obronieniu tytułu licencjata zdecydowała się na dalsze łożenie ogromnej kasy i pójście na MSU. MGR przed nazwiskiem to jest to!!! Zwłaszcza, że to mgr dziennikarstwa:DDD jak to w ogóle brzmi...ręce opadają. Rany nie wiem co mnie podkusiło iść na ten kierunek. Nigdy sobie tego nie wybaczę.
Witam! Chciałabym choć trochę spróbować wybić z głowy pomysł wszystkim tym, którzy mają zamiar podjąć studia na kierunku "dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ja studiowałam na tym kierunku i uważam ten czas za stracony i co najistotniejsze bezsensowne wyrzucenie ogromnej ilości pieniędzy w błoto (pieniędzy ciężko i uczciwie zarobionych przez moich rodziców. Jak ktoś chce to dziennikarzem może zostać i bez ukończenia tych studiów.Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że spora część osób odemnie z roku po obronieniu ... rozwiń
Avatar
Anka / 7 marca 2011 o 08:12
[quote name='Dorota' timestamp='1299480038' post='447224']
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
[/quote]
***
Avatar
Dorota / 7 marca 2011 o 07:40
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
Avatar
Kal / 7 marca 2011 o 02:59
Nie no WSPA i dziennikarstwo? He he
Avatar
Eka / 7 marca 2011 o 02:57
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 55 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.