Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 sierpnia 2015 r.
17:21

Żona lubelskiego przedsiębiorcy "jedynką" NowoczesnejPL

Autor: Zdjęcie autora pp
0 110 A A
Urszula Bury i Ryszard Petru na Starym Mieście w Lublinie (Fot. Jacek Szydłowski)
Urszula Bury i Ryszard Petru na Starym Mieście w Lublinie (Fot. Jacek Szydłowski)

27-letnia Urszula Bury będzie liderem Nowoczesnej.pl na lubelskiej liście wyborczej w okręgu numer 6. Pozostałych kandydatów poznamy do końca sierpnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ryszard Petru kandydatkę przedstawił dziennikarzom w czwartek na tyłach lubelskiego Trybunału Koronnego. 27-letnia Urszula Bury to prawnik, menadżer edukacji, prywatnie żona Jacka Burego, znanego lubelskiego przedsiębiorcy.

– W swojej działalności chcę skupić się na pomocy mieszkańcom regionu w sferze edukacyjnej. Moim celem jest zahamowanie odpływu młodych z woj. lubelskiego. W sferze ekonomicznej zamierzam powiązać działalność biznesu z lubelską nauką. Chcę także reprezentować interesy branży transportowej, tak mocno obecnej w naszym regionie – mówiła Urszula Bury.

– Nasza kandydatka jest przedstawicielem nowego pokolenia, spoza układu – przedstawiał przyszłą „jedynkę: Ryszard Petru, szef Nowoczesnej.pl. – Nasze listy wyborcze zaprezentujemy po zarejestrowaniu komitetu wyborczego. Dla mnie sukcesem będzie wynik wyborczy w okolicach 20 proc. Co poniżej, uznam za porażkę – dodał lider Nowoczesnej.pl.

– W drugim lubelskim okręgu wyborczym „jedynkę” zaprezentujemy do końca sierpnia – powiedział Bartłomiej Gutek, szef lubelskiego sztabu stowarzyszenia Nowoczesna.pl.

Urszula Bury (Fot. Jacek Szydłowski)
Urszula Bury (Fot. Jacek Szydłowski)

Komentarze 110

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fred / 18 października 2015 o 20:46
Prawdopodobnie za jedynke zaplacila az 300 tysiecy zl. Metoda kto da wiecej nie gwarantuje najlepszego kandydata.
Avatar
Tom / 24 września 2015 o 09:53

Co ta dziewczyna poza wyjściem za mąż za bogatego i starego gościa oraz urodzenia dziecka i młodzieńczego życia na koszt tatusia z Zamościa, wie o życiu, o gospodarce i społeczeństwie. Otóż nic nie wie.     

Avatar
Gość / 22 września 2015 o 08:19
,,Nasza kandydatka jest przedstawicielem nowego pokolenia, spoza układu – przedstawiał przyszłą „jedynkę: Ryszard Petru'' to znaczy że Petru wie ze jest Układ
Avatar
NikiFor / 21 sierpnia 2015 o 09:24

Z takim składem Rychu nie przekroczy progu :P

Avatar
Gość / 20 sierpnia 2015 o 08:14

pajac!

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 10:54

Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

DOKŁADNIE

DOKŁADNIE

rozwiń
Avatar
NowoCzesne POglądy / 19 sierpnia 2015 o 07:56

Ludzie, skończcie z tym hejtem i zacznijcie realnie patrzeć na temat.

Młoda, wykształcona, ambitna kobieta to szansa na zmiany. Wybierając po raz kolejny kogoś przyzwyczajonego do ciepłej posadki nie zmienimy Polski, a obecnie zmiany są już konieczne!

Dajcie szanse młodej i zdolnej!

A jak nadal będziecie hejtować wszystko co nowe i nieznane to nadal będziemy tkwić w tej beznadziejnej sytuacji która jest obecnie w Polsce.

Powodzenia Nowoczesna

Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

="font-size:18px;">Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 13:34

Żona lubelskiego przedsiębiorcy...przedsiębiorca znany, coś osiągnął, więc czemu nie on ???

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 07:31

Żal wam d*** sciska i tyle. Guciu, zrób jej dobrą kampanie aby dziewczyna wygrala. Bo trzeba zmian, sam o tym wiesz najlepiej, sam miales haslo wyborcze ze czas na zmiany. Powodzenia !

Dziewczyna zwyczajnie lubi kasę przytulać bez specjalnego wysiłku.

Będzie taka zmiana, że kto inny poselskie diety zgarnie.

Co taka siksa może zmienić ?

Nie spracowała się specjalnie, a już rozpycha się przy korycie

Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 21:22
Żal wam dupe sciska i tyle. Guciu, zrób jej dobrą kampanie aby dziewczyna wygrala. Bo trzeba zmian, sam o tym wiesz najlepiej, sam miales haslo wyborcze ze czas na zmiany. Powodzenia !
Avatar
Fred / 18 października 2015 o 20:46
Prawdopodobnie za jedynke zaplacila az 300 tysiecy zl. Metoda kto da wiecej nie gwarantuje najlepszego kandydata.
Avatar
Tom / 24 września 2015 o 09:53

Co ta dziewczyna poza wyjściem za mąż za bogatego i starego gościa oraz urodzenia dziecka i młodzieńczego życia na koszt tatusia z Zamościa, wie o życiu, o gospodarce i społeczeństwie. Otóż nic nie wie.     

Avatar
Gość / 22 września 2015 o 08:19
,,Nasza kandydatka jest przedstawicielem nowego pokolenia, spoza układu – przedstawiał przyszłą „jedynkę: Ryszard Petru'' to znaczy że Petru wie ze jest Układ
Avatar
NikiFor / 21 sierpnia 2015 o 09:24

Z takim składem Rychu nie przekroczy progu :P

Avatar
Gość / 20 sierpnia 2015 o 08:14

pajac!

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 10:54

Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

DOKŁADNIE

DOKŁADNIE

rozwiń
Avatar
NowoCzesne POglądy / 19 sierpnia 2015 o 07:56

Ludzie, skończcie z tym hejtem i zacznijcie realnie patrzeć na temat.

Młoda, wykształcona, ambitna kobieta to szansa na zmiany. Wybierając po raz kolejny kogoś przyzwyczajonego do ciepłej posadki nie zmienimy Polski, a obecnie zmiany są już konieczne!

Dajcie szanse młodej i zdolnej!

A jak nadal będziecie hejtować wszystko co nowe i nieznane to nadal będziemy tkwić w tej beznadziejnej sytuacji która jest obecnie w Polsce.

Powodzenia Nowoczesna

Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

="font-size:18px;">Kuźwa zmiana!

Teraz My młodzi montujem układ!

I bedziem kaske doić!

A co...

rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 13:34

Żona lubelskiego przedsiębiorcy...przedsiębiorca znany, coś osiągnął, więc czemu nie on ???

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 07:31

Żal wam d*** sciska i tyle. Guciu, zrób jej dobrą kampanie aby dziewczyna wygrala. Bo trzeba zmian, sam o tym wiesz najlepiej, sam miales haslo wyborcze ze czas na zmiany. Powodzenia !

Dziewczyna zwyczajnie lubi kasę przytulać bez specjalnego wysiłku.

Będzie taka zmiana, że kto inny poselskie diety zgarnie.

Co taka siksa może zmienić ?

Nie spracowała się specjalnie, a już rozpycha się przy korycie

Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 21:22
Żal wam dupe sciska i tyle. Guciu, zrób jej dobrą kampanie aby dziewczyna wygrala. Bo trzeba zmian, sam o tym wiesz najlepiej, sam miales haslo wyborcze ze czas na zmiany. Powodzenia !
Zobacz wszystkie komentarze 110

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 0 0

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 5 1

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 2 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 4 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 6

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 1 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 67 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 1 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 9 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 4 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!