czwartek, 25 maja 2017 r.

Lublin

Zrób zakupy, pomóż Izie

Dodano: 29 grudnia 2013, 20:37
Autor: (aa)

Sama przeszła ciężką chorobę, teraz pomaga koleżance. Karolina Zdziech przekonuje, że chorej na zespół krótkiego jelita Izie można pomóc, robiąc zakupy w internetowym sklepie.

Izabela studiuje psychologię na UMCS. Jest poważnie chora. Jej jelito cienkie nie funkcjonuje. Dziewczyna jest żywiona pozajelitowo.

– Sama byłam poważnie chora i też potrzebowałam pieniędzy na leczenie. Przez rok byłam na urlopie zdrowotnym – opowiada Karolina Zdziech, studentka KUL i koleżanka Izy. – Ja byłam w lepszej sytuacji, bo mam rodzinę w Stanach Zjednoczonych. Dzięki jej pomocy udało mi się wyjść na prostą. Kiedy poznałam Izę i dowiedziałam się, że jej funkcjonowanie poza domem kosztuje 600 złotych miesięcznie (na przewody do przenośnej pompy infuzyjnej), to postanowiłam jej jakoś pomóc.

Karolina jest autorką projektu JakPomagam.pl. – Można pomagać Izie poprzez kupując podstawowe produkty, jak kosmetyki, środki czystości, kawę – wylicza. – Część dochodu ze sprzedaży produktów jest przeznaczana na pomoc Izie.

Warunek, by 800 zł trafiło na konto chorej Izy, jest jeden. – Do 29 grudnia do sklepu musi się zapisać 35 osób. Można to zrobić przez stronę naszego projektu www.jakpomagam.pl – zachęca Karolina Zdziech.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24