Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 kwietnia 2010 r.
8:34
Edytuj ten wpis

Związkowcy zablokują dziś tory na dworcu głównym PKP w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 15 A A

Na godzinę 12 związkowcy ze spółki Polskie Linie Kolejowe zapowiadają blokadę dworca kolejowego w Lublinie - donosi Radio Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Związkowcom chodzi o pieniądze. Żądają 150 zł podwyżki, tymczasem zarząd spółki proponuje 106 zł - podaje Radio Lublin.

Jak mówią przedstawiciele związków wybrali właśnie taki termin protestu, żeby nie spowodować wielkich utrudnień w kursowaniu pociągów. Na pewno jednak pojawią się opóźnienia w odjazdach i przyjazdach.

Nie wiadomo na razie jak długo potrwa blokada torów.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~aaaa~ / 8 kwietnia 2010 o 08:44
Sami się zwolnijcie i idźcie do supermarketu, tam na kolei pracują ludzie którzy sami muszą wychowywać dzieci (bez małżonka) i nie mogą odejść pracy, dostają za małe wypłaty ciężko tam mają, wiem coś o tym.
Avatar
lalka / 8 kwietnia 2010 o 08:38
Chyba w strajku właśnie o to chodzi żeby zwrócić uwagę na problem, ludzie pracują na tej kolei, dostają marne grosze a mają na utrzymaniu rodziny, nic dziwnego że protestują. Popieram ich
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 15:58
~kierowca~ napisał:
Czy na tym zdjęciu to pociąg Bydgoszcz-Przemyśl? I na taką trasę dają piętrusa? To są jaja jakieś...

też tak myślę ,że to jaja i nawet sprawdzałem rozkład-więc jest taki pociąg i to jest chyba nawet TLK-czyli do tej pory zwany "pośpiesznym".
Avatar
~kierowca~ / 7 kwietnia 2010 o 13:40
Czy na tym zdjęciu to pociąg Bydgoszcz-Przemyśl? I na taką trasę dają piętrusa? To są jaja jakieś...
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 13:17
Tak,masz rację-cierpią na tym zwykli"szarzy pracownicy"PKP,a ci lepsi goście"na stołkach"to i tak nie dadzą sobie krzywdy zrobić.
Avatar
czytelnik / 7 kwietnia 2010 o 12:57
bambosh napisał:
A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz babo placek!" Widzisz: Polska Poczta aby nie paść to nawet "Bank na Poczcie" zrobiła-bo czuli,że im SMSy i MEILe wygryzły listy... A teraz kolejarze płaczą,że nie mają za co przeżyć... Wiesz jak robi dobry gospodarz?-składa pieniądze w banku lub/oraz inwestuje we własną działalność/sprzęt,itp.-bo zawsze przeczuwa,że mogą nadejść gorsze czasy i trzeba będzie przez kryzys przeżyć na tym,co się zaoszczędziło. Natomiast głupi gospodarz roztrwania wszystkie pieniądze na"balety i dobre jadło",a nie myśli o przyszłości. Bardzo lubię kolej i lubię jeździć koleją-ale mam żal do nich,że tak bezmózgowo rządzili w czasach w których mogli inwestować w infrastrukturę.

masz racje .tylko co jest winien ten ktory zawsze ciezko pracowal i nigdy nie mogl decydowac o tym co robi dyrekcja a obecnie zarzad.to nie dyrektorzy strajkuja tylko ci co maja najmniej do powiedzenia a skutki tego cyrku spadaja na nich .to najczesciej ci ludzie sa zwalniani z pracy i maja najmniejsze zarobki .

masz racje .tylko co jest winien ten ktory zawsze ciezko pracowal i nigdy nie mogl decydowac o tym co robi dyrekcja a obecnie zarzad.to nie dyrektorzy strajkuja tylko ci co maja najmniej do powiedzenia a skutki tego cyrku spadaja na nich .to najczesciej ci ludzie sa zwalniani z pracy i maja najmniejsze zarobki . rozwiń
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 12:44
Za 2009 wszystkie spółki kolejowe przyniosły straty liczone w setki milionów złotych. Nawet InterCity dużo ponizej kreski. Jak ktoś chce ten bajzel zreformować to kolejarze strajkują, bo będą zwolnienia. Przepraszam mozna dokładać do zdrowia, do szkolnictwa, ale dlaczego z moich podatków mam utrzymywać iluś tam kolejarzy, tylko dlatego, że oni tak chcą. Takie czasy, ze wszystkim jest ciężko. Nie pasuje praca za ileś tam zwolnij sie idź do marketu, zobacz jak tam się zarabia
Avatar
aron / 7 kwietnia 2010 o 12:28
w naszym wojewodztwie i tak juz prawie nikt pociagami nie jezdzi to ten strajk nikomu nie zaszkodzi. Co najwyzej busiarze zarobia dodatkowe kilka tysiecy zlotych.
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 11:47
czytelnik napisał:
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie tak traktowac .bo to ,ze dzisiaj macie troche wiecej nie oznacza ,ze jutro tez bedziecie to mieli .troche pokory.

A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz babo placek!" Widzisz: Polska Poczta aby nie paść to nawet "Bank na Poczcie" zrobiła-bo czuli,że im SMSy i MEILe wygryzły listy... A teraz kolejarze płaczą,że nie mają za co przeżyć... Wiesz jak robi dobry gospodarz?-składa pieniądze w banku lub/oraz inwestuje we własną działalność/sprzęt,itp.-bo zawsze przeczuwa,że mogą nadejść gorsze czasy i trzeba będzie przez kryzys przeżyć na tym,co się zaoszczędziło. Natomiast głupi gospodarz roztrwania wszystkie pieniądze na"balety i dobre jadło",a nie myśli o przyszłości. Bardzo lubię kolej i lubię jeździć koleją-ale mam żal do nich,że tak bezmózgowo rządzili w czasach w których mogli inwestować w infrastrukturę.

A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz b... rozwiń
Avatar
czytelnik / 7 kwietnia 2010 o 11:21
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie tak traktowac .bo to ,ze dzisiaj macie troche wiecej nie oznacza ,ze jutro tez bedziecie to mieli .troche pokory.
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie ... rozwiń
Avatar
~aaaa~ / 8 kwietnia 2010 o 08:44
Sami się zwolnijcie i idźcie do supermarketu, tam na kolei pracują ludzie którzy sami muszą wychowywać dzieci (bez małżonka) i nie mogą odejść pracy, dostają za małe wypłaty ciężko tam mają, wiem coś o tym.
Avatar
lalka / 8 kwietnia 2010 o 08:38
Chyba w strajku właśnie o to chodzi żeby zwrócić uwagę na problem, ludzie pracują na tej kolei, dostają marne grosze a mają na utrzymaniu rodziny, nic dziwnego że protestują. Popieram ich
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 15:58
~kierowca~ napisał:
Czy na tym zdjęciu to pociąg Bydgoszcz-Przemyśl? I na taką trasę dają piętrusa? To są jaja jakieś...

też tak myślę ,że to jaja i nawet sprawdzałem rozkład-więc jest taki pociąg i to jest chyba nawet TLK-czyli do tej pory zwany "pośpiesznym".
Avatar
~kierowca~ / 7 kwietnia 2010 o 13:40
Czy na tym zdjęciu to pociąg Bydgoszcz-Przemyśl? I na taką trasę dają piętrusa? To są jaja jakieś...
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 13:17
Tak,masz rację-cierpią na tym zwykli"szarzy pracownicy"PKP,a ci lepsi goście"na stołkach"to i tak nie dadzą sobie krzywdy zrobić.
Avatar
czytelnik / 7 kwietnia 2010 o 12:57
bambosh napisał:
A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz babo placek!" Widzisz: Polska Poczta aby nie paść to nawet "Bank na Poczcie" zrobiła-bo czuli,że im SMSy i MEILe wygryzły listy... A teraz kolejarze płaczą,że nie mają za co przeżyć... Wiesz jak robi dobry gospodarz?-składa pieniądze w banku lub/oraz inwestuje we własną działalność/sprzęt,itp.-bo zawsze przeczuwa,że mogą nadejść gorsze czasy i trzeba będzie przez kryzys przeżyć na tym,co się zaoszczędziło. Natomiast głupi gospodarz roztrwania wszystkie pieniądze na"balety i dobre jadło",a nie myśli o przyszłości. Bardzo lubię kolej i lubię jeździć koleją-ale mam żal do nich,że tak bezmózgowo rządzili w czasach w których mogli inwestować w infrastrukturę.

masz racje .tylko co jest winien ten ktory zawsze ciezko pracowal i nigdy nie mogl decydowac o tym co robi dyrekcja a obecnie zarzad.to nie dyrektorzy strajkuja tylko ci co maja najmniej do powiedzenia a skutki tego cyrku spadaja na nich .to najczesciej ci ludzie sa zwalniani z pracy i maja najmniejsze zarobki .

masz racje .tylko co jest winien ten ktory zawsze ciezko pracowal i nigdy nie mogl decydowac o tym co robi dyrekcja a obecnie zarzad.to nie dyrektorzy strajkuja tylko ci co maja najmniej do powiedzenia a skutki tego cyrku spadaja na nich .to najczesciej ci ludzie sa zwalniani z pracy i maja najmniejsze zarobki . rozwiń
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 12:44
Za 2009 wszystkie spółki kolejowe przyniosły straty liczone w setki milionów złotych. Nawet InterCity dużo ponizej kreski. Jak ktoś chce ten bajzel zreformować to kolejarze strajkują, bo będą zwolnienia. Przepraszam mozna dokładać do zdrowia, do szkolnictwa, ale dlaczego z moich podatków mam utrzymywać iluś tam kolejarzy, tylko dlatego, że oni tak chcą. Takie czasy, ze wszystkim jest ciężko. Nie pasuje praca za ileś tam zwolnij sie idź do marketu, zobacz jak tam się zarabia
Avatar
aron / 7 kwietnia 2010 o 12:28
w naszym wojewodztwie i tak juz prawie nikt pociagami nie jezdzi to ten strajk nikomu nie zaszkodzi. Co najwyzej busiarze zarobia dodatkowe kilka tysiecy zlotych.
Avatar
bambosh / 7 kwietnia 2010 o 11:47
czytelnik napisał:
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie tak traktowac .bo to ,ze dzisiaj macie troche wiecej nie oznacza ,ze jutro tez bedziecie to mieli .troche pokory.

A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz babo placek!" Widzisz: Polska Poczta aby nie paść to nawet "Bank na Poczcie" zrobiła-bo czuli,że im SMSy i MEILe wygryzły listy... A teraz kolejarze płaczą,że nie mają za co przeżyć... Wiesz jak robi dobry gospodarz?-składa pieniądze w banku lub/oraz inwestuje we własną działalność/sprzęt,itp.-bo zawsze przeczuwa,że mogą nadejść gorsze czasy i trzeba będzie przez kryzys przeżyć na tym,co się zaoszczędziło. Natomiast głupi gospodarz roztrwania wszystkie pieniądze na"balety i dobre jadło",a nie myśli o przyszłości. Bardzo lubię kolej i lubię jeździć koleją-ale mam żal do nich,że tak bezmózgowo rządzili w czasach w których mogli inwestować w infrastrukturę.

A znasz takie powiedzenie:"Kto nie smaruje ten nie jedzie"? albo:"żeby zebrać,to trzeba najpierw posiać"? Polska Kolej NIE UMIAŁA w"dobrych czasach" posiać!-no nie oszukujmy się,ale taka jest prawda! Nie umieli zainwestować i zabezpieczyć się na przyszłość i pomyśleć"Może kiedyś nastaną gorsze czasy dla Kolei Polskich?" Myśleli,że "zawsze będzie 1-szy maja",że zawsze będą kroić dla siebie "grube kromki"a kolej NIGDY nie padnie.... Aż tu nagle:"masz b... rozwiń
Avatar
czytelnik / 7 kwietnia 2010 o 11:21
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie tak traktowac .bo to ,ze dzisiaj macie troche wiecej nie oznacza ,ze jutro tez bedziecie to mieli .troche pokory.
najprosciej jest krytykowac kogos za to ,ze chce godnie zyc.takie nasze spoleczenstwo .kopnac lezacego .a moze zastanowcie sie jak przezyc z rodzina za 1200 zl .jak nic sie nie mowi to niema problemu .kogo obchodzi ,ze coraz wiecej ludzi nie placi podstawowych rachunkow ,bo nie maja z czego jak myslicie kto za nich zaplaci my wszyscy w kolejnych podwyzkach .ciagle nam przybywa bezrobotnych .skad pieniadze na zasilki .z podatkow tych ktorzy pracuja i tez zarabiaja niewiele .zamiast krytykowac trzeba sie zjednoczyc i jako polska b nie dac sie ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej 0 0

Zakończyło się sprawdzanie projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na przyszły rok. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej, co oznacza, że nie może być poddany pod głosowanie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 1 0

Reprezentacja Polski zawiodła na całej linii w meczu z Senegalem, ale ciągle może wyjść z grupy. W niedzielę o godz. 20 Biało-Czerwoni zmierzą się w Kazaniu z Kolumbią. Dla obu zespołów to będzie mecz o życie, a kto przegra praktycznie będzie mógł już pakować walizki i żegnać się z mundialem. Transmisję przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie mecz będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał
film

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał 0 2

Mieszkaniec Pakości wskazał urzędnikom nielegalne składowisko beczek. Postawa obywatelska dla lokalnych władz okazała się nie lada problemem.

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę 0 0

Lubartów inwestuje w odnawialne źródła energii. Do końca października w mieście będą 142 instalacje fotowoltaiczne w prywatnych domach. Kończy się też montaż 180 instalacji solarnych i 40 kotłów na biomasę. Stopniowo wymieniane są piece węglowe na ekologiczne kotły

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 1

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 8

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 4

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 47 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!