Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2009 r.
11:06
Edytuj ten wpis

Zwłoki mężczyzny przez cztery lata leżały w szambie przy ul. Janowskiej

Autor: Zdjęcie autora er
0 5 A A

Policjanci odnaleźli zwłoki mieszkańca Lublina, który zaginął przed czterema laty. Leżały w szambie na posesji przy ul. Janowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna zaginął pod koniec grudnia 2005 roku. Jego rodzina zawiadomiła policję.

W jaki sposób policjanci rozwikłali zagadkę jego zaginięcia? Prawdopodobnie dopiero teraz dotarła do nich informacja o libacji, która w grudniu 2005 roku odbywała się przy ul. Janowskiej.

- Między dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki, sprawca zaatakował i pobił pokrzywdzonego – mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - Gdy zorientował się, że mężczyzna nie żyje, wspólnie z innym uczestnikiem libacji postanowili pozbyć się ciała. Wrzucił je do szamba znajdującego się przed domem.

Wczoraj policjanci przeszukali posesję przy ul. Janowskiej. W szambie odnaleźli rozkładające się ciało mężczyzny. Zatrzymali też jednego z uczestników libacji.


Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~max~ / 9 grudnia 2009 o 08:53
W KL jest znacznie więcej informacji o tym zdarzeniu, łącznie z pełnymi danymi personalnymi ofiary. Swoją drogą rodzi się pytanie - czy dopiero teraz policja zaczęła badać sprawę sprzed 4 lat?
Avatar
leszek / 8 grudnia 2009 o 17:27
Jola napisał:
Okropieństwo... Ale nikt od 2005 roku nie opróżniał tego szamba?! (chyba, że robił to na własną rękę sam sprawca...)


a widziałeś gdzieś w polsce szczelne szambo
Avatar
antyAMATOR / 8 grudnia 2009 o 15:18
Paweł to nie wiesz, ze zwloki sie zawija w siatke ogrodowa i wrzuca do zalewu? Od lat tak robie i zaden nie wyplynal.
Avatar
Mc / 8 grudnia 2009 o 12:28
O Kuźwa w niezłym miejścu leżał :\ nic więcej nie wiadomo o Nim?
Avatar
Jola / 8 grudnia 2009 o 12:25
Okropieństwo... Ale nikt od 2005 roku nie opróżniał tego szamba?! (chyba, że robił to na własną rękę sam sprawca...)
Avatar
~max~ / 9 grudnia 2009 o 08:53
W KL jest znacznie więcej informacji o tym zdarzeniu, łącznie z pełnymi danymi personalnymi ofiary. Swoją drogą rodzi się pytanie - czy dopiero teraz policja zaczęła badać sprawę sprzed 4 lat?
Avatar
leszek / 8 grudnia 2009 o 17:27
Jola napisał:
Okropieństwo... Ale nikt od 2005 roku nie opróżniał tego szamba?! (chyba, że robił to na własną rękę sam sprawca...)


a widziałeś gdzieś w polsce szczelne szambo
Avatar
antyAMATOR / 8 grudnia 2009 o 15:18
Paweł to nie wiesz, ze zwloki sie zawija w siatke ogrodowa i wrzuca do zalewu? Od lat tak robie i zaden nie wyplynal.
Avatar
Mc / 8 grudnia 2009 o 12:28
O Kuźwa w niezłym miejścu leżał :\ nic więcej nie wiadomo o Nim?
Avatar
Jola / 8 grudnia 2009 o 12:25
Okropieństwo... Ale nikt od 2005 roku nie opróżniał tego szamba?! (chyba, że robił to na własną rękę sam sprawca...)
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 3

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 2

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 7

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 8

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 12 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!