piątek, 23 marca 2018 r.

Lublin

Zwolennicy Palikota przyjdą pod siedzibę abp Życińskiego 4 listopada

  Edytuj ten wpis
Autor: rp

Pierwsza seria wieców pod siedzibami biskupów odbędzie się dzisiaj m. in. w Warszawie, Częstochowie i Krakowie.

- Chcemy organizować wiece zgodnie z prawem. 4 listopada odbędą się wiece w miastach, które nie zdążyły zgłosić zgromadzeń - mówi Łukasz Mazur z biura poselskiego Janusza Palikota.

Wiece organizują zwolennicy Ruchu Poparcia Palikota. Były poseł PO buduje swoją partię. Wśród jej haseł będzie m. in. liberalizacja prawa aborcyjnego oraz dopuszczenie eutanazji.

Palikot w dzisiejszym wpisie na internetowym blogu napisał m. in. "Nie walczymy z kościołem! walczymy z patologią kościoła. Z patologią w kościele. Walczymy z Waszymi słabościami; alkoholizmem, nieślubnymi dziećmi, korupcją i pedofilią. Pozwólcie sobie pomóc."

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Synhajki
szlomo zinkweis
Bet Anka
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Synhajki
Synhajki (30 października 2010 o 09:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przyjdą czy przyjadą autokarami opłaconymi przez sepleniącego Januśka? Oto jest pytanie. Pożyjemy obaczymy.
Rozwiń
szlomo zinkweis
szlomo zinkweis (29 października 2010 o 09:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Coś mocno dobierają się sepleniącemu Januśkowi do dupy bo ten zwiał z Lublina.
Rozwiń
Bet Anka
Bet Anka (28 października 2010 o 20:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#006400"]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]ckie [color="#FF0000"]PSZEMONDŻAŁKI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Zapowiadane protesty przed siedzibą Bp-a Henryka Hosera w Warszawie wypada przenieść lub rozszerzyć aż do siedziby e-PiS(Z)KOPAtu!
Widać w tym wszystkim Palec Boży oraz narzędzie w Ręku Boga – Jarosława Kaczyńskiego, a to wszystko przewidział KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC tuż po 10.IV.2010 r.
Nawiązując kontakt z B(L)OGIEM można doszukać się życiorysu samego bpa. Henryka Hosera, a tam stoi, że [color="#FF0000"]jest to były lekarz pracujący w szpitalu po skończeniu studiów medycznych, tam usłyszał Głos Boży – po skończonym Seminarium Duchownym był m. in. na misjach...[/color]Samo stanowisko bpa Henryka Hosera zakazujące in vitro poparte Niebieskimi Głosy z Ambony Sejm(inari)u(m) nawet karą więzienia do 5 lat nie jest niczym nowym.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że to właśnie Kościół, a więc [color="#FF0000"]księŻULKI zakazały w owym czasie Teorii samego Mikołaja Kopernika, bo w Vaticano ino Pan Bóg jest nieomylny[/color], a Astronomowie do dnia dzisiejszego przypominają co chwilę, że są na świecie rzeczy,o których nawet Panu Bogu się nie śniło ogłaszając jakie Planety raczył stworzyć, a o których w Niebie panuje Święty Spokój!
Sam zaś gardłujący w Niebo Głosy [color="#FF0000"]bp. Henryk Hoser zamienił wiedzę medyczną na: Gipsowego Jezusa (Bękarta), Gipsową Mańkę (g)ruchająca z Gołębiem i Gipsowego Józka – nie męża Mańki! - taka Święta rodzina [/color](jak cholera!).
Do tej pory [color="#FF0000"]księŻULKI wieszają Psy na takim modelu Świętej Rodziny [/color]drąc gęby,że to nie KATolicy!
Sama zaś Groźba exkomuniki za in vitro wygląda też PSZEMONDŻALE jak PSZEMONDŻAŁKI e-PiS(Z)KOPAtu – wszyscy [color="#FF0000"]EXKOMUNIKOWANI powinni składać POZWY O ODSZKODOWANIA za: OBIETNICE NIEBA, za SKŁADKI NA TACĘ, za SKŁADKI po KULędzie, za składki na BUDOWĘ KOŚCIOŁÓW, REMONTY, za opłaty CHRZTÓW, MSZY, ŚLUBOW, POGRZEBÓW...,bo teraz Pan Bóg Kopnie Ich w d....![/color]
e-PiS(Z)KOPAckim PSZEMONDŻAŁKOM wypada przypomnieć też i uzmysłowić, że Ustawa o in vitro [color="#FF0000"]daje możliwość[/color], a nie nakazuje [color="#FF0000"]„Wszystkim, którzy nie mogą”! [/color]- tego faktu nie brała pod uwagę Niebieska Świta, a jest to dowód, że [color="#FF0000"]Im w Głowach Nie Świta i samego Pana Boga Nie Ma![/color]
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC biorąc pod uwagę stan w jakim znalazł się Jarosław Kaczyński po10.IV.2010 r. proponował wysłać Go na Urlop Zdrowotny dzięki czemu [color="#FF0000"]zejdzie z oczu księŻULKOM prześwięcającym Go na Brata Jarosława[/color], a w tej chwili robi z siebie:
1) Ofiarę;
2) Bohatera;
3) Nieomylnego,
a są [color="#FF0000"]to czyste cechy Vaticano[/color]! Uwypuklone u Brata Jarosława szczególnie po fakcie [color="#FF0000"]jak Prezydent Komorowski zabrał Mu sprzed Pałacu Prezydenckiego Zabawkę[/color] – Krzyż...

Zamiast robić KUL-ejną i PAT-ologiczną rewoltę w kraju [color="#FF0000"]księŻULKI mogą zająć się uczeniem Hymnu Przed Spowiedzią [/color]„SZEPTEM DOMNIE MÓW”:

[color="#FF0000"]„Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
Jak najciszej, proszę, mów, a przedtem
Spójrz w oczy tak, jak tylko ty patrzeć na mnie umiesz.

Chcę uwierzyć, że przede mną
Nikt nie uczył się tych słów na pamięć
Więc mów szeptem. Szeptem się nie kłamie,
A to co mówisz przecież brzmi jak jakaś baśń...

Świat cały dziś mi zazdrości,
Za oknem zaczaił się wiatr —
Chce ukraść nam słowa miłości,
Twe słowa, które starczyć maja nam na wiele, wiele lat.

Dlatego

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem
Jak najciszej mów, bo wciąż się boję,
By zły los słów nie podsłuchał twoich,
Aby marzeń nam nie ukradł nikt.

Codziennie ktoś komuś mówi
To samo, co mówisz dziś ty,
Lecz słowa tak łatwo pogubić,
Więc wiele słów, a mało szczęścia spotyka się na świecie tym,

Kochany...

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
I niech zamknie się nad nami cisza,
w której już nie trzeba będzie wcale słów. „[/color]

Autorstwa Jacka Korczakowskiego i Jerzego Abratowskiego.
(Melodia i tekst dostępne w internecie...)

W tej materii możliwości duże jak duży jest obszar Bożej Nau(cz)ki – Przedszkola,Szkoły, Zakłady Pracy, Karne, reKULekcje, Lud Boży przed Liturgią...

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]

DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że [color="#FF0000"]„NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]

Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową [color="#FF0000"]Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#FF0000"]kąKUL[/color]!
Takimi [color="#FF0000"]kąKULami[/color] należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI – [color="#FF0000"]jako rewanż za KRZYŻ DO WALKI”,[/color]który Benek XVI dał Ludowi na początku swej paPIESKIEJ Drogi...

czyż to nie cudowne?

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i
ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]! Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo
Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe – trwałe niczym
„Róża Duchowna”.

Wszystkie zaśksięŻULKI jak staną w Procesyjnym Orszaku z Kropidłami nad Plantacją kąKULi – będzie to [color="#FF0000"]Niebieski Kombajn do Podlewania kąKULi [/color]– taki CUD Przemiany Świecenia Wszystkiego na Ziemi w Podlewanie kąKULi!

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli [color="#FF0000"]Kanibalizm po wegetariańsku[/color]! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
Rozwiń
Prokurator
Prokurator (28 października 2010 o 15:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size="4"][color="#8B0000"]A ja modlę się za proboszczów aby nie odmawiali na mszy "litanii do wszystkich sponsorów",za księży z komisji majątkowej,za naszych biskupów aby czasami wysiedli ze swoich skromnych limuzyn i podeszli do ubogich.Za to żeby zagrozili ekskomuniką tych co nie chcą podnieść płacy minimalnej i tych co nie chcą płacić poborów zwalając to na kryzys.[/color][/size]
Rozwiń
ja
ja (28 października 2010 o 15:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tak to prawda, Jezus nauczał o swoim Ojcu a nie narzucał ludziom na kogo maja głosować, nie chodził z kropidłem, był ubogi, pomagal biednym, nie bral pieniędzy za pochówki itp.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (17)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!