Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

10 marca 2018 r.
12:53

Sprzedawał na targu nielegalne papierosy. Ukrył je w elektrycznej skrzynce

Autor: Zdjęcie autora gr
4 14 A A
(fot. Policja )

Ponad 750 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli łukowscy policjanci. W skrzynkach elektrycznych schował je handlujący na miejskim targowisku 63-latek z Łukowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wczoraj łukowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą poszli na targowisko miejskie. Podejrzewali, że jeden z mężczyzn sprzedaje tam nielegalne papierosy. Zatrzymali 63-latka, który przekonywał, że ich nie ma.

Funkcjonariusze nie uwierzyli. Podczas przeszukania znaleźli ponad 750 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Schowane były w zamkniętych na kłódki skrzynkach elektrycznych.

Papierosy zostały zabezpieczone. Funkcjonariusze oszacowali, że straty z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego, wyniosły prawie 13 tys. zł. 63-latkowi grozi kara do 2 lat więzienia, grzywna oraz przepadek towaru.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
filuś / 11 marca 2018 o 14:26
Czyli mafia papierosowa nadal dyszy?
Avatar
czytelnik / 10 marca 2018 o 21:22
Na Skarpie handlują na całego a skrytki mają niezłe 
Avatar
iuuioi / 10 marca 2018 o 20:41
undefined napisał:
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio  albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan Henio to wysoki barczysty typek, ciągle pali fajkę za fajką. A jego koleś ze skwaszonym pyskiem niższy przygarbiony. ZAPRASZAM!!!!
 kapuś, henio sprzedaje bo być może nie ma tak jak ty za pieprzenie się i rozmnażanie 500+
 kapuś, henio sprzedaje bo być może nie ma tak jak ty za pieprzenie się i rozmnażanie 500+ rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 19:51
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan Henio to wysoki barczysty typek, ciągle pali fajkę za fajką. A jego koleś ze skwaszonym pyskiem niższy przygarbiony. ZAPRASZAM!!!!
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan He... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 18:32
6g zioła, teraz to ? same pierdoły !
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 18:05
Ja gonie tych spod novej, jak mnie zaczepiaja to mowie chcesz w pape leszczu? I odchodza z glupia mina.
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 17:16
a w Lublinie w policji pracują niewidomi chyba
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 16:45
no i dobrze, przecież tych papierosów nie ukradł, a że nie odprowadza podatków od legalnego handlu, to w naszym kraju tylko uczciwi ....... to robią, pół warszawy legalnie sprzedali i jest dobrze
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 16:09
Nasza dzielna Policja nie boi się emerytów, natomiast w Lublinie przed wejściem na targ przy PKS stoją rośli karkonosiciele w dresach i każdego nagabują, by kupić fajki na ukraińskiej akcyzie. No, ale wiemy, że emeryt policjantom nie nakopie, a ci w dresach mogą ;)
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 14:58
A pod Novą zaczepiają jak kiedyś cyganki...
Avatar
filuś / 11 marca 2018 o 14:26
Czyli mafia papierosowa nadal dyszy?
Avatar
czytelnik / 10 marca 2018 o 21:22
Na Skarpie handlują na całego a skrytki mają niezłe 
Avatar
iuuioi / 10 marca 2018 o 20:41
undefined napisał:
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio  albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan Henio to wysoki barczysty typek, ciągle pali fajkę za fajką. A jego koleś ze skwaszonym pyskiem niższy przygarbiony. ZAPRASZAM!!!!
 kapuś, henio sprzedaje bo być może nie ma tak jak ty za pieprzenie się i rozmnażanie 500+
 kapuś, henio sprzedaje bo być może nie ma tak jak ty za pieprzenie się i rozmnażanie 500+ rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 19:51
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan Henio to wysoki barczysty typek, ciągle pali fajkę za fajką. A jego koleś ze skwaszonym pyskiem niższy przygarbiony. ZAPRASZAM!!!!
Jeszcze raz zapraszam na targowisko Krańcowa w Lublinie. Tu sprzedaje król petów pan Henio z kumplem. Pan Henio mieszka w pobliskim bloku a koleś o 6 rano przyjeżdża 47. Obaj stoją koło wyjścia na przystanek a klną aż uszy więdną. Papierochy maja po kieszeniach (wypchane) a resztę ukryte w popbliskich skrzynkach. Jak zabraknie to pan Henio albo kumpel wali do bloku po zapasy. A GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA??? Jak już przyjadą to pan Henio z kumplem znikają jak zjawy a strażnicy wlepiają mandaty za handlowanie nie na straganie!! ABSURD!!! Pan He... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 18:32
6g zioła, teraz to ? same pierdoły !
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 18:05
Ja gonie tych spod novej, jak mnie zaczepiaja to mowie chcesz w pape leszczu? I odchodza z glupia mina.
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 17:16
a w Lublinie w policji pracują niewidomi chyba
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 16:45
no i dobrze, przecież tych papierosów nie ukradł, a że nie odprowadza podatków od legalnego handlu, to w naszym kraju tylko uczciwi ....... to robią, pół warszawy legalnie sprzedali i jest dobrze
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 16:09
Nasza dzielna Policja nie boi się emerytów, natomiast w Lublinie przed wejściem na targ przy PKS stoją rośli karkonosiciele w dresach i każdego nagabują, by kupić fajki na ukraińskiej akcyzie. No, ale wiemy, że emeryt policjantom nie nakopie, a ci w dresach mogą ;)
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 14:58
A pod Novą zaczepiają jak kiedyś cyganki...