Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

20 lutego 2017 r.
14:12

Tragiczny wypadek. Zginął młody kierowca alfa romeo

Autor: Zdjęcie autora gr
7 12 A A

W poniedziałek nad ranem w szpitalu zmarł 24-letni kierowca alfa romeo poszkodowany w niedzielnym wypadku w Wólce Świątkowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dramat rozegrał się w niedzielę po godzinie 18 na lokalnej drodze. Młody kierowca stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Aby wydostać go z pojazdu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego.

24-latek z bardzo poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie nad ranem zmarł. Mężczyzna był mieszkańcem Łukowa.

– Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone szczegóły tego tragicznego wypadku – dodaje aspirant sztabowy Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 15:11
+1
szczegóły były takie : Nadmierna prędkość i brak mózgu myślącego z wyobrazeniem tego do czego zmierza taki ktoś. Dobrze że zabił tylko siebie a nie niewinnych ludzi
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 15:00
+1
Naturalna selekcja drogowych kozaków bez mózgu
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 14:59
+1
Alfą to tylko po mieście do 50 km/h . W innym przypadku - patrz zdjęcie wyżej .
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 14:18
+1
Na szczęście nikogo nie zabił. Zginął na własne życzenie.
Avatar
Henio / 21 lutego 2017 o 10:46
Przeciwnie, głośniej nad tą trumną! Trzeba krzyczeć! Jeżeli ten krzyk dotrze do przynajmniej jednego mistrza kierownicy, to już coś.
Avatar
kk / 21 lutego 2017 o 09:46
tak ciszej nad tą trumną -kolejne niedokończone życie
Avatar
Łukowianin / 21 lutego 2017 o 04:58
Ciszej nad tą trumną gamonie!  Świeć Panie nad jego duszą.
Avatar
Do myślenia .... / 21 lutego 2017 o 00:50
Daj auto głupkowi i każ cisnąć na gaz !!!! Pojedzie ale ...... zostaną po nim tylko gumofilce na drodze a go zapakują do worka . Straszne to i smutne ale..... to na własne życzenie !!!!! Dobrze , że osób postronnych nie zabił . Takie rozbite auta powinne stać w centrum miast ku przestrodze i gumofilce też powinne zostać wystawione w remizie strażackiej aby wieśniaki czy miastowe wiedzieli z czyich gir spadli podczas wypadku. Ludzie ogarnijcie się i trochę wolniej!!!! Lepiej o 50 ilometrów mniej niż o 50 lat za wcześnie !!!! Nie lepiej żyć ????
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 22:38
Trzeba było napisać na ilu km/h zatrzymał się budzik, no ale widząc stan auto "po" to pewnie budzik pierwszy nie przeżył uderzenia.
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 18:03
Ale urrrrrrwał!!!!!
Avatar
Henio / 21 lutego 2017 o 10:46
Przeciwnie, głośniej nad tą trumną! Trzeba krzyczeć! Jeżeli ten krzyk dotrze do przynajmniej jednego mistrza kierownicy, to już coś.
Avatar
kk / 21 lutego 2017 o 09:46
tak ciszej nad tą trumną -kolejne niedokończone życie
Avatar
Łukowianin / 21 lutego 2017 o 04:58
Ciszej nad tą trumną gamonie!  Świeć Panie nad jego duszą.
Avatar
Do myślenia .... / 21 lutego 2017 o 00:50
Daj auto głupkowi i każ cisnąć na gaz !!!! Pojedzie ale ...... zostaną po nim tylko gumofilce na drodze a go zapakują do worka . Straszne to i smutne ale..... to na własne życzenie !!!!! Dobrze , że osób postronnych nie zabił . Takie rozbite auta powinne stać w centrum miast ku przestrodze i gumofilce też powinne zostać wystawione w remizie strażackiej aby wieśniaki czy miastowe wiedzieli z czyich gir spadli podczas wypadku. Ludzie ogarnijcie się i trochę wolniej!!!! Lepiej o 50 ilometrów mniej niż o 50 lat za wcześnie !!!! Nie lepiej żyć ????
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 22:38
Trzeba było napisać na ilu km/h zatrzymał się budzik, no ale widząc stan auto "po" to pewnie budzik pierwszy nie przeżył uderzenia.
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 18:03
Ale urrrrrrwał!!!!!
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 16:49
Alfa Romeo to takie podrasowane Fiaty -nie wolno przesadzać bo takie sobie samochody jak to od Fiata
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 15:56
zarabiaj pieniądze online zarejestruj się tutaj ***bit.ly/2ldzred
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 15:11
+1
szczegóły były takie : Nadmierna prędkość i brak mózgu myślącego z wyobrazeniem tego do czego zmierza taki ktoś. Dobrze że zabił tylko siebie a nie niewinnych ludzi
Avatar
Gość / 20 lutego 2017 o 15:00
+1
Naturalna selekcja drogowych kozaków bez mózgu
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.