Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

21 września 2015 r.
9:46

Arkadiusz Bratkowski o łączeniu szpitali i dyrektor COZL. Będzie odwołanie?

0 27 A A
Arkadiusz Bratkowski (fot. Dorota Awiorko)
Arkadiusz Bratkowski (fot. Dorota Awiorko)

Rozmowa z Arkadiuszem Bratkowskim, członkiem Zarządu Województwa Lubelskiego odpowiedzialnym za służbę zdrowia.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mordotymoja / 22 września 2015 o 09:14

Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!

Ja coś słyszałam o bliskich spotkaniach z ks.Ciekawe gdzie przenieśli tego ks,panienka wysoko głowę nosi.

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 18:47
Oj, oj - coś nam Arek zbyt się nam rozszerza w swej masie. Widocznie dobry kierunek wybrała jego partya
Avatar
misiek / 21 września 2015 o 18:36

Tak wygląda inteligentna twarz człowieka oczytanego...

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 17:21
Wystarczy żeby z własnej kieszeni spłacił kredyty zaciągane w parabankach przez zarządy szpitali "marszałkowskich". W normalnych warunkach za brak nadzoru właścicielskiego nad jednostkami budżetowymi JST powinien mieć postawione zarzuty i pójść do więzienia ale to nie rozwiąże kwestię spłaty lichwiarskich pożyczek i kredytów zaciągniętych przez szpitale, dla których pełni on funkcję kontrolno-stanowiącą.
Avatar
Jan / 21 września 2015 o 13:51

Pan Bratkowski jest najmądrzejszym . Powinien być naszym Prezydentem. Jak on coś mówi to czuję się jak by mówił nasz ojciec. Muszę jeszcze coś modrego pomyśleć bo wyleją mnie z roboty. 

Avatar
Marek z Miłosina / 21 września 2015 o 13:36

w końcu jaiś pomysł na służbe zdrowia i nie jakiś pękal z Peło czy inny z PlS

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:33
Ciekawe co to będzie z tym COZL, jak Muszyna zostanie posłem może, kontrakt z NFZ dostaną? Bo jak odszedł z portu lotniczego to powoli ale wychodzą na prostą. I siatka połączeń się zwiększa. Niby taki robotny a skutki marne. Ot PlS właśnie
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:33
Trzeba być chorym na łeb, żeby w dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy walczą o klienta - kodować artykuły. Straciliście mnie na zawsze Baj Baj Dzienniku wschodni.
Avatar
kemor / 21 września 2015 o 13:10

To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!

Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !

Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !

rozwiń
Avatar
kemor / 21 września 2015 o 13:09

Po gębie widać że to knur z PSL

Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!

Avatar
mordotymoja / 22 września 2015 o 09:14

Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!

Ja coś słyszałam o bliskich spotkaniach z ks.Ciekawe gdzie przenieśli tego ks,panienka wysoko głowę nosi.

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 18:47
Oj, oj - coś nam Arek zbyt się nam rozszerza w swej masie. Widocznie dobry kierunek wybrała jego partya
Avatar
misiek / 21 września 2015 o 18:36

Tak wygląda inteligentna twarz człowieka oczytanego...

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 17:21
Wystarczy żeby z własnej kieszeni spłacił kredyty zaciągane w parabankach przez zarządy szpitali "marszałkowskich". W normalnych warunkach za brak nadzoru właścicielskiego nad jednostkami budżetowymi JST powinien mieć postawione zarzuty i pójść do więzienia ale to nie rozwiąże kwestię spłaty lichwiarskich pożyczek i kredytów zaciągniętych przez szpitale, dla których pełni on funkcję kontrolno-stanowiącą.
Avatar
Jan / 21 września 2015 o 13:51

Pan Bratkowski jest najmądrzejszym . Powinien być naszym Prezydentem. Jak on coś mówi to czuję się jak by mówił nasz ojciec. Muszę jeszcze coś modrego pomyśleć bo wyleją mnie z roboty. 

Avatar
Marek z Miłosina / 21 września 2015 o 13:36

w końcu jaiś pomysł na służbe zdrowia i nie jakiś pękal z Peło czy inny z PlS

Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:33
Ciekawe co to będzie z tym COZL, jak Muszyna zostanie posłem może, kontrakt z NFZ dostaną? Bo jak odszedł z portu lotniczego to powoli ale wychodzą na prostą. I siatka połączeń się zwiększa. Niby taki robotny a skutki marne. Ot PlS właśnie
Avatar
Gość / 21 września 2015 o 13:33
Trzeba być chorym na łeb, żeby w dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy walczą o klienta - kodować artykuły. Straciliście mnie na zawsze Baj Baj Dzienniku wschodni.
Avatar
kemor / 21 września 2015 o 13:10

To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!

Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !

Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !

rozwiń
Avatar
kemor / 21 września 2015 o 13:09

Po gębie widać że to knur z PSL

Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!