Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

27 września 2015 r.
10:23

Chełm. Pijana matka skatowała chore dziecko. Sąd daje jej szansę

0 24 A A

Nie jest wykluczone, że ciężko pobity i rażony paralizatorem przez matkę 18-miesięczny niepełnosprawny chłopczyk, wróci pod jej opiekę.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 15:22
Jezu, debile! Niepowazni sa? Nie wierze.
Avatar
Gość / 6 października 2015 o 12:25
Jestem ciekawy co by było jak by to ojciec skatował czy też sędzia dał by mu szansę czy do paki. Sądy wystarczająco pokazują swoją nie udolność oraz to, że bez względu na zachowanie matki i tak zawsze dziecko jest przy niej a z ojca robi się zawsze oprawcę......
Avatar
Gość / 6 października 2015 o 10:36
Minie lat 20, 30, 40, więcej... "mamusia" będzie już "spokojna"... Dziecko już dorosłe nie będzie wypominało swojego dzieciństwa... wszyscy przypominają, że "matka jest tylko jedna"... lepiej żeby nikt nie wiedział... a starość kobiety, bez bliskich staje się oskarżeniem dorosłego dziecka... oburzenie- gdy umiera w samotności... Nikt nie pamięta i nie wie co się działo w domu matki i dziecka, bo drzwi były zamknięte... Świat oskarża dziecko- dorosłe, ze nie było czułe dla "mamusi", która go przecież wyniańczyła... Wiem... Moja "mamusia" już nie żyje... Trauma wspomnień zostanie ze mną na zawsze...
Minie lat 20, 30, 40, więcej... "mamusia" będzie już "spokojna"... Dziecko już dorosłe nie będzie wypominało swojego dzieciństwa... wszyscy przypominają, że "matka jest tylko jedna"... lepiej żeby nikt nie wiedział... a starość kobiety, bez bliskich staje się oskarżeniem dorosłego dziecka... oburzenie- gdy umiera w samotności... Nikt nie pamięta i nie wie co się działo w domu matki i dziecka, bo drzwi były zamknięte... Świat oskarża dziecko- dorosłe, ze nie było czułe dla "mamusi", która go przecież wy... rozwiń
Avatar
Gość / 5 października 2015 o 14:55
Sady dbają o finanse państwowe dla tego odda by oprawczyni dokonała dzieła do końca, bo poco państwo ma utrzymywać chore dziecko, zapomina o jednym że każdy ma prawo do życia, a sąd jest po to aby je chronić przed takimi zwyrodnialcami
Avatar
Gość / 5 października 2015 o 07:15
Jak dla mnie jak matka skatowała raz dziecko, to już jest dyskwalifikacja bo normalna matka tego by NIGDY nie zrobiła. Ta dana szansa to narażenie dziecka na utratę życia i obnażenie głupoty sędziego /i naiwności/! Gdy to skatowanie ponowne nastąpi to sędzia jak dla mnie winien też bezwzględnie za to odpowiadać, a nie tylko ta matka!
Avatar
Gość / 4 października 2015 o 00:01
A sędzia też baba i dlatego odda dziecko tej psycholce. Kobiety w roli prokuratorów/sędziów to straszne seksistki i idiotki.
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 10:28
Matka Polka i nie zawisły sąd - ot, to obraz Polskiej rzeczywistości.
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 22:37
zabraci jej malenistwo
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 20:17
Współczuję maluszkowi. Trzymaj się Słońce :)
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 16:37
Ale pytanie komu sąd dał szansę - jej czy innym na samosąd...???
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 15:22
Jezu, debile! Niepowazni sa? Nie wierze.
Avatar
Gość / 6 października 2015 o 12:25
Jestem ciekawy co by było jak by to ojciec skatował czy też sędzia dał by mu szansę czy do paki. Sądy wystarczająco pokazują swoją nie udolność oraz to, że bez względu na zachowanie matki i tak zawsze dziecko jest przy niej a z ojca robi się zawsze oprawcę......
Avatar
Gość / 6 października 2015 o 10:36
Minie lat 20, 30, 40, więcej... "mamusia" będzie już "spokojna"... Dziecko już dorosłe nie będzie wypominało swojego dzieciństwa... wszyscy przypominają, że "matka jest tylko jedna"... lepiej żeby nikt nie wiedział... a starość kobiety, bez bliskich staje się oskarżeniem dorosłego dziecka... oburzenie- gdy umiera w samotności... Nikt nie pamięta i nie wie co się działo w domu matki i dziecka, bo drzwi były zamknięte... Świat oskarża dziecko- dorosłe, ze nie było czułe dla "mamusi", która go przecież wyniańczyła... Wiem... Moja "mamusia" już nie żyje... Trauma wspomnień zostanie ze mną na zawsze...
Minie lat 20, 30, 40, więcej... "mamusia" będzie już "spokojna"... Dziecko już dorosłe nie będzie wypominało swojego dzieciństwa... wszyscy przypominają, że "matka jest tylko jedna"... lepiej żeby nikt nie wiedział... a starość kobiety, bez bliskich staje się oskarżeniem dorosłego dziecka... oburzenie- gdy umiera w samotności... Nikt nie pamięta i nie wie co się działo w domu matki i dziecka, bo drzwi były zamknięte... Świat oskarża dziecko- dorosłe, ze nie było czułe dla "mamusi", która go przecież wy... rozwiń
Avatar
Gość / 5 października 2015 o 14:55
Sady dbają o finanse państwowe dla tego odda by oprawczyni dokonała dzieła do końca, bo poco państwo ma utrzymywać chore dziecko, zapomina o jednym że każdy ma prawo do życia, a sąd jest po to aby je chronić przed takimi zwyrodnialcami
Avatar
Gość / 5 października 2015 o 07:15
Jak dla mnie jak matka skatowała raz dziecko, to już jest dyskwalifikacja bo normalna matka tego by NIGDY nie zrobiła. Ta dana szansa to narażenie dziecka na utratę życia i obnażenie głupoty sędziego /i naiwności/! Gdy to skatowanie ponowne nastąpi to sędzia jak dla mnie winien też bezwzględnie za to odpowiadać, a nie tylko ta matka!
Avatar
Gość / 4 października 2015 o 00:01
A sędzia też baba i dlatego odda dziecko tej psycholce. Kobiety w roli prokuratorów/sędziów to straszne seksistki i idiotki.
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 10:28
Matka Polka i nie zawisły sąd - ot, to obraz Polskiej rzeczywistości.
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 22:37
zabraci jej malenistwo
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 20:17
Współczuję maluszkowi. Trzymaj się Słońce :)
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 16:37
Ale pytanie komu sąd dał szansę - jej czy innym na samosąd...???
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 10

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 10

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!