piątek, 19 stycznia 2018 r.

Magazyn

Co cię czeka w 2003 roku?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 stycznia 2003, 16:38


Wodnik (21 I – 20 II)
Twoje mocne strony
Odwaga i zręczność. Siła przebicia. Pewność siebie. Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Twoje słabe strony
Zbytnia impulsywność. Zuchwałość. Nachalność w kontaktach.
Jaki rok?
Czas dobrych kontaktów z innymi ludźmi. Dobry czas dla rodziny. Brak zagrożeń.
Praca
Twoje sprawy będą rozwijać się w dobrym kierunku. Ale musisz nauczyć się lepiej wykorzystywać kontakty zawodowe i korzystać z wiedzy oraz doświadczenia życzliwych Ci osób. Żeby odnieść sukces, musisz bardziej zadbać o swoją opinię.
Pieniądze
Pomyślne finanse. Wykażesz się pomysłowością w zdobywaniu pieniędzy, ale powinieneś zadbać o oszczędniejsze ich wydawanie. Musisz ograniczyć koszty „reprezentacyjne”, unikać drobnych pożyczek oraz nauczyć się lepiej planować budżet domowy.
Uczucia
Nazbyt dużo impulsywności sprawi, że szukając nowych doznań i pragnień znajdziesz też kłopoty i będziesz musiał ratować harmonię w dotychczasowym związku. Ale co spróbujesz to twoje.
Ryby (21 II – 20 III)
Twoje mocne strony
Duża wyobraźnia i fantazja. Wielki urok osobisty. Bezpretensjonalność.
Twoje słabe strony
Zbytnie poddawanie się nastrojom. Nie zawsze można na Tobie polegać. Fałszywe rozpoznawanie swoich możliwości.
Jaki rok?
Bardzo pracowity. Wiele wysiłku i wyrzeczeń. Zalecana roztropność i ostrożność w podejmowaniu decyzji.
Praca
Nowe perspektywy oznaczają konieczność pogłębienia wiedzy zawodowej, zainwestowania w wykształcenie, w tym w znajomość języków, bo czekają cię interesujące kontakty z cudzoziemcami.
Pieniądze
Twoje możliwości finansowe będą mocno ograniczone. Trzeba oszczędzać i odkładać, mocno zastanawiając się nad poważnymi zakupami.
Uczucia
Szykuje się rok niespodzianek, fascynacji i romansów, co spowoduje czasowe oddalenie, nawet rozstanie. Należy unikać zbytniego zaangażowania w nowe związki, pozwoli to wrócić do rodzinnej harmonii.
Baran (21 III – 20 IV)
Twoje mocne strony
Przedsiębiorczość. Zdecydowanie. Wyrozumiałość dla ludzi. Swoboda. Seks. Rozkosz.
Twoje słabe strony
Podejrzliwość. Niedowierzanie bliskim. Niestałość i niepewność.
Jaki rok?
Nierówny. Zbyt impulsywny! Zwłaszcza w sytuacjach rodzinnych. Konflikty i spięcia. Uwaga na nerwy i na wypowiadanie pochopnych opinii o drugich osobach.
Praca
Dużo sukcesów, dużo obowiązków. Zbytnie zabieganie. Należy unikać konfliktów i poprawiać relacje ze współpracownikami. Bardziej solidaryzować się z innymi w miejscu pracy.
Pieniądze
Nie wolno brać na siebie więcej wydatków, niż jest to możliwe. Trzeba unikać pożyczek. W drugiej połowie roku możliwy przypływ większej gotówki.
Uczucia
Kłopoty ze stabilnością dotychczasowego związku. Romanse. Ucieczka od rzeczywistości. Nadmierna ekspresja uczuć. Walka o przetrwanie rodziny. Powrót do harmonii.
Byk (21 IV – 21 V)
Twoje mocne strony
Rozwaga, skuteczność, praktyczność. Nie poddawanie się nastrojom. Pedanteria i dokładność.
Twoje słabe strony
Skłonność do narzekania. Poświęcanie się nieważnym sprawom. Hipochondryk. Przesadny kult odpowiedzialności.
Jaki rok?
Pełen oporów i przeszkód, co jeszcze zwiększy twoją aktywność i energię, by je pokonać. Jeśli starczy ci cierpliwości, to nic i nikt nie przeszkodzi ci w osiągnięciu wyznaczonych celów.
Praca
Będziesz potrzebował lepszych kontaktów w pracy. Należy lepiej ułożyć partnerskie relacje wokół siebie. Podniesienie poprzeczki przez zwierzchników tylko wyjdzie ci na dobre.
Pieniądze
Rok małych sukcesów finansowych. Trzeba bardzo kontrolować wydatki. Uwaga na kradzieże.
Uczucia
To rok tęsknoty za swobodą w uczuciach i za nowymi fascynacjami. Tęsknoty się spełnią, nowe znajomości będą gorące, ale nie wyjdzie to na dobre twoim najbliższym. Będziesz musiał wybierać.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Twoje mocne strony
Wnikliwość. Intuicyjne podejście do rzeczywistości. Dyskrecja. Inteligencja. Żarliwość w uczuciach.
Twoje słabe strony
Zbytnia podejrzliwość w stosunku do ludzi. Brak zaufania. Stany bezsilności. Bojaźliwość.
Jaki rok?
Rok wyjazdów, podróży i poszukiwań. Częsta zmienność nastrojów. Frustracja w dziedzinie uczuć. Drobne straty finansowe.
Praca
Szykują się trudności w podejmowaniu decyzji i przyjmowaniu odpowiedzialności za wykonywane zadania. Uwaga na kłopoty w stosunkach z przełożonymi, będą zwracać uwagę na twoje błędy. Więcej dyscypliny, koncentracji i uwagi.
Pieniądze
Nienajlepszy rok finansowy. Musisz uważać na planowanie inwestycji. Zanim wydasz pieniądze – dokładnie przemyśl wydatek.
Uczucia
Na horyzoncie chwiejność w uczuciach i trudności z utrzymaniem harmonii związku spowodowana tęsknotą za niezależnością. Lepiej zostaw romanse na boku, bo nie wpłyną dobrze ani na pracę, ani na pieniądze. Zwróć się bardziej ku rodzinie. Bardzo potrzebuje twojego ciepła i miłości.
Rak (22 VI – 22 VII)
Twoje mocne strony
Bogata wyobraźnia i wysoka inteligencja. Kreatywność w działaniu oraz dawaniu poczucia bezpieczeństwa innym. Tolerancyjność, wyrozumiałość i chęć pomagania innym.
Twoje słabe strony
Nadmierna skłonność do marzycielstwa. Rozdźwięk między marzeniami a rzeczywistością. Skrajność zachowań, czasem zbyt bezwzględne dążenie do celu.
Jaki rok?
Pospieszny, pełen gonitwy za pracą i pieniędzmi, co niestety nie przyniesie stabilności finansowej. Niepewność jutra. Nerwowość.
Praca
Niezadowolenie z wyników finansowych skłoni cię do chęci zmiany stanowiska lub pracy. Karty podpowiadają, że ta zmiana będzie udana. Zalecane znaczne zwiększenie aktywności zawodowej.
Pieniądze
Zmienny rok. Raz będzie ich więcej, raz mniej. Na horyzoncie nowe potrzeby i wydatki. Należy unikać długoterminowych pożyczek.
Uczucia
Rok towarzyskiego życia i rok poszukiwań nowych wrażeń erotycznych. Należy uważać na złe emocje, wykorzystywać dobre. Na horyzoncie płomienny romans. Oszczędzaj rodzinę.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Twoje mocne strony
Ognisty temperament i wielkie, niepohamowane pragnienie życia. Zaangażowanie i zuchwały stosunek do życia. Skłonność do nowych wrażeń. Pragnienie podróży. Odkrywczość.
Twoje słabe strony
Nieoczekiwane napady pesymizmu. Wola sprzeciwu, kłótnie, niepokorny charakter. Chaotyczność. Zrywanie więzów. Zarozumiałość.
Jaki rok?
W miarę korzystny. Będzie wymagał nowych inwestycji w naukę i doskonalenie kwalifikacji, by podołać nowym, bardzo ciekawym wyzwaniom.
Praca
Stabilność. Dobre stosunki w pracy. Nowe możliwości finansowe. Awanse.
Pieniądze
Oszczędność, sporo wydatków na podróże. Mądra kontrola wydatków. Przemyślane inwestycje zaowocują.
Uczucia
Rok umacniania obecnego związku. Brak romansów. Potrzeba stabilności uczuć. Tęsknota za spokojem i harmonią.
Panna ( 23 VIII – 22 IX)
Twoje mocne strony
Pracowitość. Pasja. Logiczne myślenie. Dobra organizacja. Chęć nauki. Poświęcenie się w wykonywaniu zleconych zadań. Usłużność wobec ludzi.
Twoje słabe strony
Brak systematyczności. Nielogiczne myślenie. Brak koncentracji i refleksji.
Jaki rok?
Rok rozwagi i stałości uczuć. Sporadyczna skłonność do poszukiwania nowych znajomości. Rok małych kroków, małych porażek i małych zwycięstw. Więcej pracowitości.
Praca
Większa dbałość o swój wizerunek. Nowe propozycje zawodowe należy bardzo dokładnie przemyśleć, bo będą oznaczać więcej pracy za podobne pieniądze.
Pieniądze
Będzie ich niewiele więcej. Wskazana roztropność w wydatkach i silna kontrola domowego budżetu. Konieczność oszczędzania.
Uczucia
Dużo frustracji i rozczarowań. Nowe znajomości szybko miną, w romansach będziesz zbyt mało dawał z siebie. Pod koniec roku tęsknota za stałością i harmonią.
Waga (23 IX – 23 X)
Twoje mocne strony
Energiczność w działaniu. Dobra świadomość celów i oczekiwań. Szybkie uwalnianie się od problemów.
Twoje słabe strony
Arogancja, zwątpienie, skłonność do przynoszenia pecha. Zbyt duże przywiązywanie wagi do wyimaginowanych problemów.
Jaki rok?
Bardzo dobry. Wrodzona roztropność pozytywnie zaowocuje w domu i w pracy. Rok tolerancji, przyjaźni, miłości, oddania dla drugich.
Praca
Sukcesy. Wiele sympatii i przychylności od innych. Spokój i rozwaga jeszcze umocni pozycję.
Pieniądze
Stabilność finansowa. Roztropność w wydatkach. Korzystne inwestycje.
Uczucia
Choć na horyzoncie bardzo wiele emocji, to stabilność dotychczasowego związku nie będzie zagrożona. Uczuciowe eksperymenty, choć wyrafinowane – przerodzą się w serdeczność i bardzo głęboką przyjaźń.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Twoje mocne strony
Upartość w realizacji wyznaczonych celów. Ślepe oddanie dla idei i dla innych ludzi. Ambicja. Konieczność rozwiązywania problemów.
Twoje słabe strony
Oderwanie od rzeczywistości. Poszukiwanie nierealnych celów. Donkiszoteria. Nadmierna irytacja. Popędliwość.
Jaki rok?
Pomimo chwilowych destabilizacji i braku wiary, to będzie pomyślny rok. Należy unikać pechowych ludzi. Korzystać z energii tych, którym wiele się udało. Od nich ładować akumulatory.
Praca
Trzeba będzie wykazać się dużą dawką dyplomacji, by zachować dotychczasowe stanowisko. Uwaga na najbliższych współpracowników – nie wszyscy dobrze ci życzą. Więcej zaufania do podwładnych.
Pieniądze
Zmienność w finansach, nieoczekiwane i niezaplanowane wydatki mocno ograniczą domowy budżet. Konieczność ograniczeń i wyrzeczeń. Wskazana aktywność w poszukiwaniu nowych źródeł dochodu. Poszukiwania zakończą się sukcesem.
Uczucia
Stałość w dotychczasowym związku. Pogoda w uczuciach. Przelotne miłostki nie zaburzą harmonii. Więcej miłości dla dzieci.
Strzelec ( 23 XI – 21 XII)
Twoje mocne strony
Duża świadomość sił i możliwości. Chęć nauki. Siła młodości. Ktoś, komu można zawierzyć w każdej sytuacji. Nie zawodzi innych.
Twoje słabe strony
Lekkomyślność może być przyczyną błędnych decyzji. Pesymizm. Czasem ofiarowuje pomoc po to, by osiągnąć własne korzyści.
Jaki rok?
Bardzo pomyślny. Zwłaszcza w finansach. Dobre posunięcia w biznesie. Szczęście. Wiele korzyści.
Praca
Rok bardzo wytężonej, ale odkrywczej pracy. Duży autorytet. Uznanie innych. Dobre kontrakty. Wysoka wydajność.
Pieniądze
Rok bardziej obfity i bogatszy. Nowe zadania przyniosą finansowe efekty. Więcej pieniędzy pozwoli zrealizować rozpoczęte plany.
Uczucia
Stabilizacja dotychczasowego związku. Najważniejsi będą najbliżsi. Pragnienie miłości i ciepła. Renesans uczuć.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Twoje mocne strony
Wiara w swoje siły. Syntetyczny umysł. Fascynacja światem, jego pięknem i tajemnicą. Optymizm. Umiejętność współżycia z ludźmi. Duże zaufanie innych.
Twoje słabe strony
Zaciekłość i mściwość. Ponuractwo. Uprzedzenia.
Jaki rok?
Pełen spotkań, nowych znajomości i nowych wyzwań w domu i pracy. Odnowa energetyczna.
Praca
Nowe propozycje, nowe zadania, które szybko i efektywnie zrealizujesz. Mądrość i rozsądek. Zaufanie współpracowników. Bardzo dobre kontakty zawodowe.
Pieniądze
Nowe zadania dadzą więcej pieniędzy. Ciekawe kontrakty. Dobre samopoczucie finansowe.
Uczucia
Silne pragnienie nowych doznań zaowocuje bardzo głębokim uczuciem. Nowe satysfakcje. Nowe spojrzenie na miłość. Więcej miłości i dobrej energii do bliskich.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!