Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

2 stycznia 2003 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Co cię czeka w 2003 roku?

0 0 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wodnik (21 I – 20 II)
Twoje mocne strony
Odwaga i zręczność. Siła przebicia. Pewność siebie. Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Twoje słabe strony
Zbytnia impulsywność. Zuchwałość. Nachalność w kontaktach.
Jaki rok?
Czas dobrych kontaktów z innymi ludźmi. Dobry czas dla rodziny. Brak zagrożeń.
Praca
Twoje sprawy będą rozwijać się w dobrym kierunku. Ale musisz nauczyć się lepiej wykorzystywać kontakty zawodowe i korzystać z wiedzy oraz doświadczenia życzliwych Ci osób. Żeby odnieść sukces, musisz bardziej zadbać o swoją opinię.
Pieniądze
Pomyślne finanse. Wykażesz się pomysłowością w zdobywaniu pieniędzy, ale powinieneś zadbać o oszczędniejsze ich wydawanie. Musisz ograniczyć koszty „reprezentacyjne”, unikać drobnych pożyczek oraz nauczyć się lepiej planować budżet domowy.
Uczucia
Nazbyt dużo impulsywności sprawi, że szukając nowych doznań i pragnień znajdziesz też kłopoty i będziesz musiał ratować harmonię w dotychczasowym związku. Ale co spróbujesz to twoje.
Ryby (21 II – 20 III)
Twoje mocne strony
Duża wyobraźnia i fantazja. Wielki urok osobisty. Bezpretensjonalność.
Twoje słabe strony
Zbytnie poddawanie się nastrojom. Nie zawsze można na Tobie polegać. Fałszywe rozpoznawanie swoich możliwości.
Jaki rok?
Bardzo pracowity. Wiele wysiłku i wyrzeczeń. Zalecana roztropność i ostrożność w podejmowaniu decyzji.
Praca
Nowe perspektywy oznaczają konieczność pogłębienia wiedzy zawodowej, zainwestowania w wykształcenie, w tym w znajomość języków, bo czekają cię interesujące kontakty z cudzoziemcami.
Pieniądze
Twoje możliwości finansowe będą mocno ograniczone. Trzeba oszczędzać i odkładać, mocno zastanawiając się nad poważnymi zakupami.
Uczucia
Szykuje się rok niespodzianek, fascynacji i romansów, co spowoduje czasowe oddalenie, nawet rozstanie. Należy unikać zbytniego zaangażowania w nowe związki, pozwoli to wrócić do rodzinnej harmonii.
Baran (21 III – 20 IV)
Twoje mocne strony
Przedsiębiorczość. Zdecydowanie. Wyrozumiałość dla ludzi. Swoboda. Seks. Rozkosz.
Twoje słabe strony
Podejrzliwość. Niedowierzanie bliskim. Niestałość i niepewność.
Jaki rok?
Nierówny. Zbyt impulsywny! Zwłaszcza w sytuacjach rodzinnych. Konflikty i spięcia. Uwaga na nerwy i na wypowiadanie pochopnych opinii o drugich osobach.
Praca
Dużo sukcesów, dużo obowiązków. Zbytnie zabieganie. Należy unikać konfliktów i poprawiać relacje ze współpracownikami. Bardziej solidaryzować się z innymi w miejscu pracy.
Pieniądze
Nie wolno brać na siebie więcej wydatków, niż jest to możliwe. Trzeba unikać pożyczek. W drugiej połowie roku możliwy przypływ większej gotówki.
Uczucia
Kłopoty ze stabilnością dotychczasowego związku. Romanse. Ucieczka od rzeczywistości. Nadmierna ekspresja uczuć. Walka o przetrwanie rodziny. Powrót do harmonii.
Byk (21 IV – 21 V)
Twoje mocne strony
Rozwaga, skuteczność, praktyczność. Nie poddawanie się nastrojom. Pedanteria i dokładność.
Twoje słabe strony
Skłonność do narzekania. Poświęcanie się nieważnym sprawom. Hipochondryk. Przesadny kult odpowiedzialności.
Jaki rok?
Pełen oporów i przeszkód, co jeszcze zwiększy twoją aktywność i energię, by je pokonać. Jeśli starczy ci cierpliwości, to nic i nikt nie przeszkodzi ci w osiągnięciu wyznaczonych celów.
Praca
Będziesz potrzebował lepszych kontaktów w pracy. Należy lepiej ułożyć partnerskie relacje wokół siebie. Podniesienie poprzeczki przez zwierzchników tylko wyjdzie ci na dobre.
Pieniądze
Rok małych sukcesów finansowych. Trzeba bardzo kontrolować wydatki. Uwaga na kradzieże.
Uczucia
To rok tęsknoty za swobodą w uczuciach i za nowymi fascynacjami. Tęsknoty się spełnią, nowe znajomości będą gorące, ale nie wyjdzie to na dobre twoim najbliższym. Będziesz musiał wybierać.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Twoje mocne strony
Wnikliwość. Intuicyjne podejście do rzeczywistości. Dyskrecja. Inteligencja. Żarliwość w uczuciach.
Twoje słabe strony
Zbytnia podejrzliwość w stosunku do ludzi. Brak zaufania. Stany bezsilności. Bojaźliwość.
Jaki rok?
Rok wyjazdów, podróży i poszukiwań. Częsta zmienność nastrojów. Frustracja w dziedzinie uczuć. Drobne straty finansowe.
Praca
Szykują się trudności w podejmowaniu decyzji i przyjmowaniu odpowiedzialności za wykonywane zadania. Uwaga na kłopoty w stosunkach z przełożonymi, będą zwracać uwagę na twoje błędy. Więcej dyscypliny, koncentracji i uwagi.
Pieniądze
Nienajlepszy rok finansowy. Musisz uważać na planowanie inwestycji. Zanim wydasz pieniądze – dokładnie przemyśl wydatek.
Uczucia
Na horyzoncie chwiejność w uczuciach i trudności z utrzymaniem harmonii związku spowodowana tęsknotą za niezależnością. Lepiej zostaw romanse na boku, bo nie wpłyną dobrze ani na pracę, ani na pieniądze. Zwróć się bardziej ku rodzinie. Bardzo potrzebuje twojego ciepła i miłości.
Rak (22 VI – 22 VII)
Twoje mocne strony
Bogata wyobraźnia i wysoka inteligencja. Kreatywność w działaniu oraz dawaniu poczucia bezpieczeństwa innym. Tolerancyjność, wyrozumiałość i chęć pomagania innym.
Twoje słabe strony
Nadmierna skłonność do marzycielstwa. Rozdźwięk między marzeniami a rzeczywistością. Skrajność zachowań, czasem zbyt bezwzględne dążenie do celu.
Jaki rok?
Pospieszny, pełen gonitwy za pracą i pieniędzmi, co niestety nie przyniesie stabilności finansowej. Niepewność jutra. Nerwowość.
Praca
Niezadowolenie z wyników finansowych skłoni cię do chęci zmiany stanowiska lub pracy. Karty podpowiadają, że ta zmiana będzie udana. Zalecane znaczne zwiększenie aktywności zawodowej.
Pieniądze
Zmienny rok. Raz będzie ich więcej, raz mniej. Na horyzoncie nowe potrzeby i wydatki. Należy unikać długoterminowych pożyczek.
Uczucia
Rok towarzyskiego życia i rok poszukiwań nowych wrażeń erotycznych. Należy uważać na złe emocje, wykorzystywać dobre. Na horyzoncie płomienny romans. Oszczędzaj rodzinę.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Twoje mocne strony
Ognisty temperament i wielkie, niepohamowane pragnienie życia. Zaangażowanie i zuchwały stosunek do życia. Skłonność do nowych wrażeń. Pragnienie podróży. Odkrywczość.
Twoje słabe strony
Nieoczekiwane napady pesymizmu. Wola sprzeciwu, kłótnie, niepokorny charakter. Chaotyczność. Zrywanie więzów. Zarozumiałość.
Jaki rok?
W miarę korzystny. Będzie wymagał nowych inwestycji w naukę i doskonalenie kwalifikacji, by podołać nowym, bardzo ciekawym wyzwaniom.
Praca
Stabilność. Dobre stosunki w pracy. Nowe możliwości finansowe. Awanse.
Pieniądze
Oszczędność, sporo wydatków na podróże. Mądra kontrola wydatków. Przemyślane inwestycje zaowocują.
Uczucia
Rok umacniania obecnego związku. Brak romansów. Potrzeba stabilności uczuć. Tęsknota za spokojem i harmonią.
Panna ( 23 VIII – 22 IX)
Twoje mocne strony
Pracowitość. Pasja. Logiczne myślenie. Dobra organizacja. Chęć nauki. Poświęcenie się w wykonywaniu zleconych zadań. Usłużność wobec ludzi.
Twoje słabe strony
Brak systematyczności. Nielogiczne myślenie. Brak koncentracji i refleksji.
Jaki rok?
Rok rozwagi i stałości uczuć. Sporadyczna skłonność do poszukiwania nowych znajomości. Rok małych kroków, małych porażek i małych zwycięstw. Więcej pracowitości.
Praca
Większa dbałość o swój wizerunek. Nowe propozycje zawodowe należy bardzo dokładnie przemyśleć, bo będą oznaczać więcej pracy za podobne pieniądze.
Pieniądze
Będzie ich niewiele więcej. Wskazana roztropność w wydatkach i silna kontrola domowego budżetu. Konieczność oszczędzania.
Uczucia
Dużo frustracji i rozczarowań. Nowe znajomości szybko miną, w romansach będziesz zbyt mało dawał z siebie. Pod koniec roku tęsknota za stałością i harmonią.
Waga (23 IX – 23 X)
Twoje mocne strony
Energiczność w działaniu. Dobra świadomość celów i oczekiwań. Szybkie uwalnianie się od problemów.
Twoje słabe strony
Arogancja, zwątpienie, skłonność do przynoszenia pecha. Zbyt duże przywiązywanie wagi do wyimaginowanych problemów.
Jaki rok?
Bardzo dobry. Wrodzona roztropność pozytywnie zaowocuje w domu i w pracy. Rok tolerancji, przyjaźni, miłości, oddania dla drugich.
Praca
Sukcesy. Wiele sympatii i przychylności od innych. Spokój i rozwaga jeszcze umocni pozycję.
Pieniądze
Stabilność finansowa. Roztropność w wydatkach. Korzystne inwestycje.
Uczucia
Choć na horyzoncie bardzo wiele emocji, to stabilność dotychczasowego związku nie będzie zagrożona. Uczuciowe eksperymenty, choć wyrafinowane – przerodzą się w serdeczność i bardzo głęboką przyjaźń.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Twoje mocne strony
Upartość w realizacji wyznaczonych celów. Ślepe oddanie dla idei i dla innych ludzi. Ambicja. Konieczność rozwiązywania problemów.
Twoje słabe strony
Oderwanie od rzeczywistości. Poszukiwanie nierealnych celów. Donkiszoteria. Nadmierna irytacja. Popędliwość.
Jaki rok?
Pomimo chwilowych destabilizacji i braku wiary, to będzie pomyślny rok. Należy unikać pechowych ludzi. Korzystać z energii tych, którym wiele się udało. Od nich ładować akumulatory.
Praca
Trzeba będzie wykazać się dużą dawką dyplomacji, by zachować dotychczasowe stanowisko. Uwaga na najbliższych współpracowników – nie wszyscy dobrze ci życzą. Więcej zaufania do podwładnych.
Pieniądze
Zmienność w finansach, nieoczekiwane i niezaplanowane wydatki mocno ograniczą domowy budżet. Konieczność ograniczeń i wyrzeczeń. Wskazana aktywność w poszukiwaniu nowych źródeł dochodu. Poszukiwania zakończą się sukcesem.
Uczucia
Stałość w dotychczasowym związku. Pogoda w uczuciach. Przelotne miłostki nie zaburzą harmonii. Więcej miłości dla dzieci.
Strzelec ( 23 XI – 21 XII)
Twoje mocne strony
Duża świadomość sił i możliwości. Chęć nauki. Siła młodości. Ktoś, komu można zawierzyć w każdej sytuacji. Nie zawodzi innych.
Twoje słabe strony
Lekkomyślność może być przyczyną błędnych decyzji. Pesymizm. Czasem ofiarowuje pomoc po to, by osiągnąć własne korzyści.
Jaki rok?
Bardzo pomyślny. Zwłaszcza w finansach. Dobre posunięcia w biznesie. Szczęście. Wiele korzyści.
Praca
Rok bardzo wytężonej, ale odkrywczej pracy. Duży autorytet. Uznanie innych. Dobre kontrakty. Wysoka wydajność.
Pieniądze
Rok bardziej obfity i bogatszy. Nowe zadania przyniosą finansowe efekty. Więcej pieniędzy pozwoli zrealizować rozpoczęte plany.
Uczucia
Stabilizacja dotychczasowego związku. Najważniejsi będą najbliżsi. Pragnienie miłości i ciepła. Renesans uczuć.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Twoje mocne strony
Wiara w swoje siły. Syntetyczny umysł. Fascynacja światem, jego pięknem i tajemnicą. Optymizm. Umiejętność współżycia z ludźmi. Duże zaufanie innych.
Twoje słabe strony
Zaciekłość i mściwość. Ponuractwo. Uprzedzenia.
Jaki rok?
Pełen spotkań, nowych znajomości i nowych wyzwań w domu i pracy. Odnowa energetyczna.
Praca
Nowe propozycje, nowe zadania, które szybko i efektywnie zrealizujesz. Mądrość i rozsądek. Zaufanie współpracowników. Bardzo dobre kontakty zawodowe.
Pieniądze
Nowe zadania dadzą więcej pieniędzy. Ciekawe kontrakty. Dobre samopoczucie finansowe.
Uczucia
Silne pragnienie nowych doznań zaowocuje bardzo głębokim uczuciem. Nowe satysfakcje. Nowe spojrzenie na miłość. Więcej miłości i dobrej energii do bliskich.

Komentarze 0

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Zobacz wszystkie komentarze

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 237 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.