środa, 24 maja 2017 r.

Magazyn

Fazy pijaństwa

Dodano: 22 maja 2003, 13:54
Autor: (bmk)


Internet pełen jest różnego rodzaju mądrości. To jedna z nich, która tłumaczy, dlaczego po pijanemu zachowujemy się tak, jak się zachowujemy.
* Nagle stajesz się mądry. Wiesz, że wiesz wszystko, i chcesz swą wiedzę przekazywać każdemu, kto Cię wysłucha. Jesteś ekspertem w każdej dziedzinie, zawsze masz rację. Rozmowa (czy raczej kłótnia) jest bardziej interesująca, gdy Twój rozmówca też jest w stadium mądrości.
* Zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejszą osobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. A rozmawiasz o wszystkim, bo przecież jesteś mądry.
* Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie, stawiasz drinki wszystkim obecnym w barze, bo w zakamarkach Twojego mózgu kołacze się przeświadczenie, że pod barem stoi ciężarówka pełna kasy.
* W czwartym stadium gotów jesteś bić się z kimkolwiek. Nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś tak mądry, bogaty i przystojny, jak ta obecna w barze hołota, nawet razem wzięta, nigdy nie była.
* Niewidzialny – to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robić wszystko, ponieważ w Twoim przekonaniu nikt Cię nie widzi. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. Możesz iść ulicą śpiewając na całe gardło, ponieważ nikt Cię nie widzi i nie słyszy, a Ty jesteś ciągle najmądrzejszy!
Zanim sięgniesz po kieliszek pamiętaj również, że o bogatym w stanie upojenia alkoholowego otoczenie powie, że jest to człowiek podchmielony, o biednym w podobnym stanie – że jest pijany jak świnia.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24