środa, 26 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Horoskop

Dodano: 28 listopada 2002, 18:41Baran (21 III – 20 IV)
Gwiazdy radziły, żeby Baran nie namyślał się zbyt długo, tylko zrobił co do niego należy. Ale Baran, jak to Baran – musiał analizować swoje ewentualne posunięcie na wszystkie możliwe sposoby. No i doczekał się: następna okazja do działania nie nastąpi zbyt szybko.
Byk (21 IV – 21 V)
Samą dobrocią świata nie zbudowano. Więc nie buntuj się, że Ci ona nie pomaga w niektórych sytuacjach. Są takie, które wymagają zdecydowanych kroków, które z dobrocią nie mają nic wspólnego.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Nie wykrzywiaj się na słowo zastrzyk. Czasem może to być ogromny zastrzyk finansowy. I taki Cię czeka, pod warunkiem że nie będziesz kręcić nosem i mówić, że to boli.
Rak (22 VI – 22 VII)
Masz już pewne osiągnięcia w prostowaniu charakteru swojej drugiej połowy i wszystko wskazuje na to, że Twoje metody wychowawcze będą nadal przynosić pożądane efekty. Tylko się nie zagalopuj, bo zaczniesz być traktowany jak rodzic.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Nie zamartwiaj się brakiem kasy. Wkrótce otrzymasz pewną propozycję, która może zakończyć Twoje codzienne problemy z uzbieraniem drobnych na papierosy lub inną używkę.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Panna lubi się czasem pomartwić czymś, co w zasadzie nie jest zmartwieniem, lecz zwykłą koleją rzeczy. Oto właśnie sobie uprzytomniła, że już niedługo święta, a po nich Nowy Rok. I zamiast myśleć o uszkach, prezentach i zabawie, ubolewa nad przemijaniem czasu.
Waga (23 IX – 23 X)
Choć wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, czeka Wagę dość znaczny przypływ gotówki. Nie ma co się głowić skąd, od kogo i dlaczego. Po prostu będzie i już. Ale niech Waga nie pędzi już dziś po zakupy.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Kochany Skorpionie, mimo różnych o Tobie opinii, jesteś miły, dobry i inteligentny. I wkrótce los się do Ciebie uśmiechnie tak szeroko, jak tylko potrafi. I nie komentuj tego z wrodzonym sarkazmem, że się po prostu będzie z Ciebie śmiał.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin. A swoją drogą, nie ukrywaj skrzętnie tej znaczącej daty, lecz zaproś przyjaciół na przyjęcie. Może być naprawdę sympatycznie.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Mimo wrodzonej inteligencji, bywasz niekiedy okropnie gruboskórny. Zwłaszcza gdy pytasz spłukanych przyjaciół, czy świetnie się bawią. I jeszcze się dziwisz, że odpowiadają Ci dość opryskliwie.
Wodnik (21 I – 20 II)
Życie naprawdę nie składa się tylko z codziennych posiłków i wieczornej papki telewizyjnej. Rusz głową, zaplanuj urozmaicony weekend poza domem. Zobaczysz, jak rodzina się ożywi i Ty sam również.
Ryby (21 II – 20 III)
Andrzejki są już jutro! A Ryby jeszcze w wodzie... Susz loki, spryskaj ciało, wdziej twarzowe szaty i biegiem do ludzi. Będzie szałowo. Tylko nie czepiaj się znajomych, że zrobili coś nie tak.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24