wtorek, 23 maja 2017 r.

Magazyn

Horoskop

Dodano: 16 stycznia 2003, 12:36


Baran (21 III – 20 IV)
Osoba, na której Ci zależy, coraz częściej zostaje wyznaczana do jakichś zadań specjalnych. Oczywiście, powinieneś być dumny, że ją tak cenią. Warto jednak byłoby wiedzieć, czy jest wyznaczana w pojedynkę, czy też w jakimś miłym (dla niej) towarzystwie.
Byk (21 IV – 21 V)
Nie ma co liczyć na spadek ani na niespodziewaną wygraną. Musisz wytężyć energię w miejscu pracy, a nawet poszukać dodatkowego źródła zarobków, jeśli chcesz pozostać w kręgu zainteresowania Twojego dotychczasowego partnera.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Szykuje Ci się wspaniały wyjazd – odpoczniesz od spraw zawodowych, pozwiedzasz, odczujesz przyjemność bycia z rodziną. Tylko zacznij pakować się już dziś, żeby w pośpiechu nie zapomnieć o kartach kredytowych.
Rak (22 VI – 22 VII)
Czas zrobić porządek z pewną sprawą lub osobą (już Rak sam to najlepiej wie). To co się przeciąga i odwleka nie wnosi niczego dobrego, a samo też się nie rozwikła. Zmiana fryzury przydała się, ale potrzebne są działania bardziej radykalne.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Lew w zasadzie powinien czuć się dzieckiem szczęścia, choć ciągle ma do losu jakieś zastrzeżenia. Ale Lew bywa często niezadowolony z obrotu spraw i lubi znaleźć kogoś, kogo mógłby za to winić. A przecież tyle ma Lew powodów do dumy i radości.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Ktoś wprawi Pannę w zły nastrój, co zresztą w przypadku Panny nie jest takie trudne. Czasem byle błahostka uwiera Pannę niczym kamyk w bucie. Trzeba ten nastrój jak najszybciej odegnać – może przygotowaniem miłej kolacyjki lub wybraniem się na nią.
Waga (23 IX – 23 X)
Ogranicz wydatki, ponieważ nic tak źle nie wpływa na samopoczucie jak pusty portfel. A ostatnio Waga więcej wydaje niż zarabia, choć wydawałoby się, że jest taka rozsądna i oszczędna.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Skorpion, który już od dłuższego czasu potrzebuje jakiegoś bodźca do działania, wreszcie się go doczeka. Pojawi się zupełnie nieoczekiwanie i sprawi, że – mimo zimy – Skorpion poczuje się skowronkowo.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Strzelec z kimś związany zbyt mało okazuje swe sercowe zaangażowanie; Strzelec z nikim nie związany nic nie robi, by to zmienić. To uczuciowe lenistwo zupełnie do Strzelca nie pasuje, więc powinien szybko otrząsnąć się z niego.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Czekają Cię bardzo ożywione kontakty zawodowe, niewykluczone że trzeba będzie wybrać się w podróż służbową. Choć początkowo do całej sprawy podejdziesz z dużą rezerwą, wyniknie z niej duża korzyść.
Wodnik (21 I – 20 II)
Upartość bywa zaletą, gdy charakteryzuje dążenie do celu. W przypadku Wodnika dotyczy ona spraw, przy których upierać się nawet nie wypada. Gwiazdy doradzałyby większą elastyczność w rozmowach przy rodzinnym stole.
Ryby (21 II – 20 III)
Ryby kochają flirty i bez nich czują się jak bez wody. Było ostatnio nieco pustynnie, ale sytuacja się odmieni już wkrótce i Rybki będą się mogły napływać do woli.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24