niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Magazyn


Baran (21 III – 20 IV)
Osoba, na której Ci zależy, coraz częściej zostaje wyznaczana do jakichś zadań specjalnych. Oczywiście, powinieneś być dumny, że ją tak cenią. Warto jednak byłoby wiedzieć, czy jest wyznaczana w pojedynkę, czy też w jakimś miłym (dla niej) towarzystwie.
Byk (21 IV – 21 V)
Nie ma co liczyć na spadek ani na niespodziewaną wygraną. Musisz wytężyć energię w miejscu pracy, a nawet poszukać dodatkowego źródła zarobków, jeśli chcesz pozostać w kręgu zainteresowania Twojego dotychczasowego partnera.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Szykuje Ci się wspaniały wyjazd – odpoczniesz od spraw zawodowych, pozwiedzasz, odczujesz przyjemność bycia z rodziną. Tylko zacznij pakować się już dziś, żeby w pośpiechu nie zapomnieć o kartach kredytowych.
Rak (22 VI – 22 VII)
Czas zrobić porządek z pewną sprawą lub osobą (już Rak sam to najlepiej wie). To co się przeciąga i odwleka nie wnosi niczego dobrego, a samo też się nie rozwikła. Zmiana fryzury przydała się, ale potrzebne są działania bardziej radykalne.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Lew w zasadzie powinien czuć się dzieckiem szczęścia, choć ciągle ma do losu jakieś zastrzeżenia. Ale Lew bywa często niezadowolony z obrotu spraw i lubi znaleźć kogoś, kogo mógłby za to winić. A przecież tyle ma Lew powodów do dumy i radości.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Ktoś wprawi Pannę w zły nastrój, co zresztą w przypadku Panny nie jest takie trudne. Czasem byle błahostka uwiera Pannę niczym kamyk w bucie. Trzeba ten nastrój jak najszybciej odegnać – może przygotowaniem miłej kolacyjki lub wybraniem się na nią.
Waga (23 IX – 23 X)
Ogranicz wydatki, ponieważ nic tak źle nie wpływa na samopoczucie jak pusty portfel. A ostatnio Waga więcej wydaje niż zarabia, choć wydawałoby się, że jest taka rozsądna i oszczędna.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Skorpion, który już od dłuższego czasu potrzebuje jakiegoś bodźca do działania, wreszcie się go doczeka. Pojawi się zupełnie nieoczekiwanie i sprawi, że – mimo zimy – Skorpion poczuje się skowronkowo.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Strzelec z kimś związany zbyt mało okazuje swe sercowe zaangażowanie; Strzelec z nikim nie związany nic nie robi, by to zmienić. To uczuciowe lenistwo zupełnie do Strzelca nie pasuje, więc powinien szybko otrząsnąć się z niego.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Czekają Cię bardzo ożywione kontakty zawodowe, niewykluczone że trzeba będzie wybrać się w podróż służbową. Choć początkowo do całej sprawy podejdziesz z dużą rezerwą, wyniknie z niej duża korzyść.
Wodnik (21 I – 20 II)
Upartość bywa zaletą, gdy charakteryzuje dążenie do celu. W przypadku Wodnika dotyczy ona spraw, przy których upierać się nawet nie wypada. Gwiazdy doradzałyby większą elastyczność w rozmowach przy rodzinnym stole.
Ryby (21 II – 20 III)
Ryby kochają flirty i bez nich czują się jak bez wody. Było ostatnio nieco pustynnie, ale sytuacja się odmieni już wkrótce i Rybki będą się mogły napływać do woli.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!