środa, 24 maja 2017 r.

Magazyn

Horoskop

Dodano: 20 lutego 2003, 16:56


Baran (21 III – 20 IV)
Miałeś wiele planów i, wydawało się, dość dużo energii do ich przeprowadzenia. Gdzieś chyba uszła z Ciebie, bo wszystko stanęło w martwym punkcie.
Byk (21 IV – 21 V)
Choć Byk do szaleństw nieskory, czasem marzy mu się jakiś odlot. Miej odwagę spełniać swoje marzenia, jeśli nie chcesz spędzić życia w wiecznej monotonii.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Przed Tobą przedsięwzięcie wymagające umiejętności dobrej organizacji, pewnego wysiłku oraz tego, by ktoś przynajmniej nie przeszkadzał, jeśli z pomocą mu nie wychodzi. Jak zwykle, dasz sobie radę (bo innego wyjścia nie ma).
Rak (22 VI – 22 VII)
Będzie sporo zamieszania w sprawach zawodowych. Uciszysz burzę, zanim nadejdzie, wykazując się inteligencją, inicjatywą i pracowitością. Ale zdenerwowanie Cię nie ominie.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Lew ma problemy, ale nie chce o tym rozmawiać. Szkoda, bo może byłoby mu łatwiej, gdyby zechciał co nieco wykrztusić lub choćby bąknąć.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Panna lubi ładnie wyglądać, a jeszcze bardziej, gdy jej starania w tym kierunku są dostrzegane przez otoczenie. W tym tygodniu gwiazdy radzą Pannie ubrać się w nowe perfumy.
Waga (23 IX – 23 X)
Waga zbyt często robi sobie wyrzuty z powodu tego, że często robi to, co lubi. Trochę to zagmatwane, ale konkluzja jest taka: naprawdę sensowne jest robienie tylko tego, co się lubi, więc porzuć wyrzuty.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Gwiazdy mają spory kłopot ze Skorpionem. Choć z układu planet wnosić można, iż chmury znikną w końcu z nieba Skorpiona, to on sam w miejsce starych napędza sobie nad głowę wciąż nowe.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Masz spore szanse, żeby plany, które snują Ci się po głowie, przybrały realny kształt. Jednak nie będą przybierać same – musisz im w tym pomóc. Cierpliwością, dyplomacją, poczuciem humoru.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Koziorożec miewa doskonałe pomysły, ale nie cierpi zwykłej, zabierającej czas, nużącej pracy przy wcielaniu ich w życie. Dlatego bywa rozdrażniony. Koziorożcu – uśmiechnij się!
Wodnik (21 I – 20 II)
Wodnik jest wyjątkowy. O jego wyjątkowości świadczą bardzo różne cechy. Również ta, że podczas gdy inni na problemy narzekają, on stara się je rozwiązać. Tak trzymaj Wodniku.
Ryby (21 II – 20 III)
Snuje Ci się po głowie jakaś domowa innowacja – coś upiększyć, może przestawić. To, oczywiście, warto zrobić. Ale czy koniecznie w tym tygodniu? Tyle jest przecież różnych innych fajnych zajęć!
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24