poniedziałek, 19 marca 2018 r.

MagazynBaran (21 III – 20 IV)
Atmosfera wokół Ciebie przyjemnie się oczyściła. To jednak nie powinno skłaniać Cię ku lekkomyślności i przesadnemu optymizmowi. Kuszenie losu byłoby dość ryzykowne, zwłaszcza że wiosna budzi w Tobie ochotę na jakieś nowe doznania.
Byk (21 IV – 21 V)
Najbliższy tydzień to korzystny czas dla spraw związanych ze sferą uczuciową. Wykażesz się sporą inicjatywą w umiejętnym organizowaniu czasu spędzanego z miłą sercu osobą. Mimo pełnej akceptacji z jej strony, pamiętaj o ogólnie przyjętych zwyczajach.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Sprawy zawodowe nabrały dość ostrego tempa, do którego z łatwością się dostosujesz, tryskając energią, pomysłami i chęcią działania. Jakieś nieoczekiwane spotkanie może na chwilę wytrącić Cię z tego rytmu, więc staraj się odłożyć na później fruwanie w obłokach.
Rak (22 VI – 22 VII)
Od czasu do czasu nachodzi Cię niepohamowana chęć trwonienia pieniędzy na różne zachcianki. Może te przyjemności mają zrekompensować jakieś niezaspokojone pragnienia? Na szczęście nowa znajomość zaprzątnie Twoją uwagę na tyle mocno, by powstrzymać Cię przed rozrzutnością.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Istnieje szansa na to, że poprawi się Twoja sytuacja finansowa. To zaś skłoni Cię do snucia marzeń i robienia planów niezbyt wiele mających wspólnego z Twoimi możliwościami. Jednak kto nie marzy, ten niewiele osiąga.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Spotkają Cię miłe przeżycia i nieoczekiwane doznania. Dobre samopoczucie będzie widoczne w Twoim zachowaniu, a radosne iskierki w oczach mogą sprawić, iż oczarujesz kogoś, kto od dawna Ci się podoba.
Waga (23 IX – 23 X)
Dobry okres dla Wagi: stabilizacja finansowa, dowody sympatii ze strony przyjaciół i czyjeś zakochane oczy. Nic dziwnego, że apetyt na życie będzie Ci dopisywał, a każdy poranek będziesz traktować jak początek nowej przygody.
Skorpion (24 X – 22 XI)
To, co do niedawna sprawiało Ci przyjemność, ostatnio wydaje się przykrym obowiązkiem. Nie poddawaj się zniechęceniu, skieruj raczej uwagę na coś pozytywnego, na przykład na budzącą się do życia przyrodę.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Miniony tydzień był wyjątkowo męczący, pełen licznych obowiązków i stresujących sytuacji. Ciekawie zaplanowany weekend pozwoli Ci otrząsnąć się z tego wszystkiego i nabrać słusznego przekonania, że nadchodzące dni będą dużo lepsze.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Masz wyjątkowy dryg do dogadywania się z ludźmi posiadającymi władzę i autorytet. Wykorzystaj go do swoich zamierzeń, starając się jednak zachować umiar w stosowaniu środków przekonywania.
Wodnik (21 I – 20 II)
Nadeszła pora, byś wyraził swoją opinię w wałkowanej od dawna sprawie. Wszyscy czekają na to, byś opowiedział się po jakiejś stronie, a przeciąganie milczenia może oznaczać, że nie jesteś zainteresowany znalezieniem rozwiązania.
Ryby (21 II – 20 III)
Nieoczekiwane spotkanie okaże się bardzo interesujące i stymulujące intelektualnie. Podejmując decyzję o podtrzymywaniu tej znajomości, zawierz raczej własnej intuicji niż czyimś krytycznym uwagom.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!