Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

30 grudnia 2009 r.
14:07
Edytuj ten wpis

Jasnowidz z Człuchowa: W 2010 czekają nas same złe rzeczy

0 29 A A

Czy nadchodzący rok będzie dla nas spokojny, czy pełen niesamowitych wrażeń? Czy czekają nas jakieś niespodzianki, czy też nic specjalnego się nie zdarzy? O to zapytaliśmy słynnego jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Coś kompromitującego. Dla Tuska

Trzy pierwsze miesiące będą złe dla premiera Donalda Tuska. Mam wrażenie, że do jakiejś już istniejącej afery zostanie dołączony pewien dokument, a tam będzie jakiś drobiazg, ale dość dla Tuska kompromitujący, który będzie ostro wykorzystywany. Nie twierdzę, że będzie dymisja, ale na pewno jakieś trzęsienie ziemi.

W rządzie też będzie się działo: widzę jakieś odejścia ministrów. Konieczna będzie szybka zmiana budżetu, odejście od założeń i… to stanie się na początku roku. Sytuacja będzie bardzo niekorzystna dla rządu i dla ministra finansów też.

Nasze partie kochane

PSL będzie czekało, czy sypnie się PO. Ale zachowa się inaczej niż dotąd.
Platforma na początku roku przeżyje kryzys, to będzie miało związek z zachwianiem autorytetu i pozycji premiera i ze zmianami w rządzie.

PiS będzie się trzymał w podobnym stanie, jak teraz. Zacznie też wykorzystywać byłe partie Andrzeja Leppera i Romana Giertycha do swoich celów.

Kto na prezydenta?

Jednego jestem pewien: że ten prezydent, który jest, nie będzie już prezydentem. Tak jak jego brat premierem. Przed wyborami, oczywiście, czeka nas jakaś afera. Ktoś wyciągnie jakieś dokumenty, widzę, że je już ma, ale czeka na ten odpowiedni moment. Poważnych kandydatów na prezydenta będzie czterech. Tusk będzie wojować z Kaczyńskim i obaj będą na tym tracić. Pojawią się dwie nowe postacie, które będą na tym korzystać. Im bliżej wyborów, tym bardziej. Jeden to siwy mężczyzna... Druga... tak, to może być kobieta i to jakaś alternatywa dla PO.

Kryzys

Dopiero w tym roku dowiemy się o rozmiarach kryzysu i jego konsekwencjach. Bo to się jeszcze nie skończyło. W gospodarkę wpompowano kupę pieniędzy, ale ten rozkład jeszcze trwa. W pierwszym kwartale będzie burza giełdowa. Bo całe to ożywienie jest pozorowane, koniunktura polega na słowie, to jest kwiat bez korzeni.

Unia wisi na włosku

Unia Europejska rozleci się na trzy części, żeby potem się definitywnie rozpaść. Unia nie ma długiego żywota przed sobą. Ten rozpad to nie będzie w tym roku, ale coś już się zacznie dziać. To kryzys sprawi, że dojdzie do takiego podziału.

Wojna?

Cały czas jestem pewny, że Ameryka ma problem z kryzysem i Obama dostał profilaktycznie tę Nagrodę Nobla, żeby do wojny nie doszło. A konflikt jest jedynym ratunkiem dla Ameryki, bo ją strasznie zżera kryzys, a ludziom się tam mydli oczy. Nadal widzę zagrożenie wybuchem jakiegoś konfliktu, ale w tym roku – z przyczyn ekonomicznych – może on dotknąć Azję. Polski nie będzie to dotyczyło. A latem to ja widzę potężny ogień, tam, gdzie jest Irak. Nie wiem, z czym to kojarzyć, ale będzie o tym mówił cały świat.

Prognoza pogody

Z pogodą to mi najmniej ostatnio wychodzi... Ale widzę, że w styczniu będziemy mieli dwa, trzy razy napady chłodu, luty będzie chłodny i brzydki. Wiosna zacznie się późno, a lato będzie nieładne.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 23:24
zaklady
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 15:01
dokładnie, nic się nie sprawdziło !
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 12:59
Same bzdury, nic sie nie sprawdza, to juz ja przypadkiem trafniej przepowiedziec moge :/
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 16:38
A napłocie pisało d*** .........
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 14:26
Na giełdzie rozpoczyna się korekta.
Avatar
rfs / 15 kwietnia 2010 o 22:14
pierwszy kwartał na giełdzie mamy juz dawno za sobą. Tendencja była wzrostowa, więc i tu pudło...
Avatar
wiara / 15 kwietnia 2010 o 21:00
No i przepowiednia mu sie sprawdziła...
Avatar
biedronka / 10 kwietnia 2010 o 18:33
... i to jest tragedia, która wstrząsnęła światem!
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 16:57
DZIŚ 10.04.2010 ZGINĄŁ PO RAZ KOLEJNY KWIAT POLSKIEJ INTELIGENCJI...
Avatar
bbb / 10 kwietnia 2010 o 16:55
o-o napisał:
Skończ już, waćpan, wstydu oszczędź... [url="http://www.scribd.com/doc/24675187/Znany-jasnowidz-przepowiada"]http://www.scribd.com/doc/24675187/Znany-j...idz-przepowiada[/url] Tak, to ten pan przepowiadał też rok 2009. Chybił totalnie.

czy tak całkowicie chybił???
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 23:24
zaklady
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 15:01
dokładnie, nic się nie sprawdziło !
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 12:59
Same bzdury, nic sie nie sprawdza, to juz ja przypadkiem trafniej przepowiedziec moge :/
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 16:38
A napłocie pisało d*** .........
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2010 o 14:26
Na giełdzie rozpoczyna się korekta.
Avatar
rfs / 15 kwietnia 2010 o 22:14
pierwszy kwartał na giełdzie mamy juz dawno za sobą. Tendencja była wzrostowa, więc i tu pudło...
Avatar
wiara / 15 kwietnia 2010 o 21:00
No i przepowiednia mu sie sprawdziła...
Avatar
biedronka / 10 kwietnia 2010 o 18:33
... i to jest tragedia, która wstrząsnęła światem!
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 16:57
DZIŚ 10.04.2010 ZGINĄŁ PO RAZ KOLEJNY KWIAT POLSKIEJ INTELIGENCJI...
Avatar
bbb / 10 kwietnia 2010 o 16:55
o-o napisał:
Skończ już, waćpan, wstydu oszczędź... [url="http://www.scribd.com/doc/24675187/Znany-jasnowidz-przepowiada"]http://www.scribd.com/doc/24675187/Znany-j...idz-przepowiada[/url] Tak, to ten pan przepowiadał też rok 2009. Chybił totalnie.

czy tak całkowicie chybił???
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 12 27

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 10

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 10

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 10 5

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 3

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!