Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

10 września 2010 r.
17:17
Edytuj ten wpis

Mam talent. UDS Dance Studio z Lublina zrobiło furorę w programie TVN (wideo)

0 20 A A

Według Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego, czyli jurorów show "Mam Talent”, ich występ to… – Największe wydarzenie tego programu, najlepszy zespół taneczny tej edycji, wymiatacie na tej scenie – takie komplementy usłyszeli członkowie grupy UDS Dance Studio z Lublina w pierwszym odcinku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na scenę wbiega grupa osób w czarnych strojach. – Przyjechaliśmy z Lublina, jesteśmy tancerzami studia tańca "UDS” – przedstawiają się z uśmiechem. Jury bez emocji wita kolejnych uczestników. Ale z każdą sekundą coraz szybciej przekonują się do zawodników.

Dwóch poza rytmem

UDS bardzo szybko udowadnia, że są właściwymi ludźmi w odpowiednim miejscu.
– Super – kwituje Chylińskiej, kiedy widzi dynamiczną zmianę układu do nowego utworu. Po kilku taktach ostrego gitarowego grania w trakcie pokazu Chylińska zaczyna krzyczeć.

UDS kończy a pierwsze słowa Kuby Wojewódzkiego niemal zamrażają tancerzy. – Niestety, dwie osoby były poza rytmem – rzuca. – To Prokop i Hołownia (prowadzący program).

Potem pochwałom nie ma końca. – Jesteście największym wydarzeniem tego programu, od czasu, kiedy zaproszono mnie do jury – mówi Wojewódzki.

3 x tak

Agnieszka Chylińska przyznaje, że to najlepsza grupa tancerzy tej edycji "Mam Talent”. – Z wielką przyjemnością muszę przyznać, że ktoś wymiata tą scenę – dodaje Małgorzata Foremniak. Tancerze dostają 3 razy głos na tak. To oznacza jedno, UDS jeszcze raz zobaczymy na ekranie stacji TVN.
Co ciekawe, tancerze z Lublina nie pchali się na szklany ekran. – Nie planowaliśmy startować w programie, sami otrzymaliśmy propozycję – mówi Anna Łukasiak, założycielka i choreograf szkoły UDS Dance Studio. – Układ, jaki zaprezentowaliśmy na wstępnych eliminacjach a później podczas występu przed jury TVN przygotowaliśmy na mistrzostwa Polski, oryginalnie jest trochę dłuższy.

Wszystko przez telewizję…

Adrian Trepiak wśród tancerzy znany jako "Justin” przyznaje, że układ mógł zrobić tak dobre wrażenie, dzięki muzyce, jaka przy nim została wykorzystana. – Bardzo rzadko ktoś się zdobywa na to, by tańczyć do piosenek grupy The Prodigy – ocenia "Justin”. Chociaż na swoim koncie ma występy na mistrzostwach tańca, to przed pokazem w programie bardzo się stresował. – Tak działały na mnie kamery. Kiedy schodziłem ze sceny to nic nie pamiętałem.

Teraz "Justina” mogło zobaczyć kilka milionów widzów. A to właśnie od szklanego ekranu zaczęła się jego przygoda z tańcem. – Zacząłem tańczyć dzięki teledyskom, jakie oglądałem w telewizji, to sprawiło, że pierwszy raz poszedłem na zajęcia – śmieje się.

… albo mamę

Monika Bielecka nigdy nie przypuszczała, że będzie występować przed milionami widzów. – Bardzo długo czekaliśmy na swoją kolej, kiedy już stanęliśmy za kotarą skąd było wszystko słychać, złapał mnie stres. Przed nami jury bardzo często przerywało występy uczestników, a tego nie chcieliśmy. Po wszystkim bardzo ucieszyłam się, że widziała nas cała Polska. Może w końcu ktoś zauważy Lublin i to, że dzieją się tu fajne rzeczy. Przecież omijają nas wszystkie castingi, jak "Mam Talent”, czy "You Can Dance”…

Monika nie trafiłaby do jednego z najpopularniejszych show w polskiej telewizji, gdyby nie jej mama. – To ona zapisała mnie na tańce aż 14 lat temu.

Ciężka praca

Paulina Zarębska należy od UDS również od samego początku. Wyróżnia się swoim wzrostem i urodą, po której można by sądzić, że pochodzi z okolic Morza Śródziemnego z nie Lublina. Występ w programie pamięta podobnie jak koledzy i koleżanki. –W trakcie występu kątem oka zauważyłam, że jurorom się podoba, poza tym na widowni mieliśmy swoich znajomych, to dodawało nam otuchy. Wydaje mi się, że muzyka bardzo odpowiadała Agnieszce Chylińskiej i Kubie Wojewódzkiemu – czy po małym sukcesie w "Mam Talent” jest gotowa np. na start w kolejnym show tanecznym "You Can Dance”? – Nie umiałabym zostawić swojej grupy i przez to nie pojechać z nimi na mistrzostwa Polskie.

Spektakularny występ przed kamerami tancerze poprzedzają godzinami na sali treningowej. W tym tygodniu po raz pierwszy zaczęli poznawać kroki nowego układu. Tutaj również nie ma miejsca na słodkie dźwięki. Układ zaczyna się mocnym uderzeniem, a potem muzyka staje się coraz bardziej energiczna. Tak jak i kroki zespołu z UDS Dance Studio. Oficjalnie członkowie szkoły nie chcą potwierdzać, czy wystąpią jeszcze w show TVN.

Będzie finał?

Jeśli reakcje jury, a przede wszystkim widzów, których głosy decydują o losie uczestników będą tak pozytywne jak podczas pierwszego występu to wygrana UDS może być bardzo realna. – Od października będziemy emitować programy na żywo. Z każdego odcinka wychodzi para uczestników i w finale spotyka się dziesięciu autorów najlepszych występów – wyjaśnia Marta Hopfer z TVN. – Finał zaplanowano na koniec listopada.

TVN nie chce jeszcze podać, jaką nagrodę przygotował dla najlepszych. – W ubiegłym roku było to 200 tysięcy zł – zaznacza Marta Hopfer. Czy talent lubelskich tancerzy okaże się wart tych pieniędzy? Przekonamy się śledząc ich losy na antenie TVN.


Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lol / 9 października 2010 o 21:37
[quote name='ff' date='11 wrzesień 2010 - 13:30 ' timestamp='1284204655' post='345223']
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko
lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
[/quote]
tak to wyślij mi video jak ty robisz pare podskoków itp. a twoja sąsiadka to co tancerka go go ? i na jej występy na "odkurzaczu" przychodzisz ... chętnie zobaczę twoje wideo bo oni dopracowuja każdy szczegół popatrz na inne grupy taneczne ... a sql istnieje od 3 lat więć mają jeszcze czas na nie jeden występ i nawet jak przegraja to nic nie stracą
[quote name='ff' date='11 wrzesień 2010 - 13:30 ' timestamp='1284204655' post='345223']
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko
lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
[/quote]
tak to wyślij mi video jak ty robisz pare podskoków itp. a twoja sąsiadka to co tancerka go go ? i na jej występy na "odkurzaczu" przychodzisz ... chętnie zobaczę twoje wideo bo oni dopracowuja każdy szczegół popatrz na inne grupy tanec... rozwiń
Avatar
biedronka / 11 września 2010 o 19:57
Ciesze sie ze mamy w LBN taka grupe.Bardzo mi sie podobal wystep.Przejda czy nie to juz mniej wazne.Brawo za zywiolowosc ,energie i odwage!! widac ze robią to z pasja! GRATULACJE!
Avatar
annn / 11 września 2010 o 17:16
A oglądaliście zespół taneczny który wygrał brytyjską (chyba ) edycję mam talent? Dokładnie diversity . Tamci to dopiero wymiatają ))
Ale co by nie było mi występ UDS się podobał.
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ))
A oglądaliście zespół taneczny który wygrał brytyjską (chyba ) edycję mam talent? Dokładnie diversity . Tamci to dopiero wymiatają ))
Ale co by nie było mi występ UDS się podobał.
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów )) rozwiń
Avatar
R. / 11 września 2010 o 17:11
hmm.. Skoro w Udsie jest tyle osób z etezji to może coś w tej etezji faktycznie bylo nie tak?! skoro teraz zaistnieli w UDSIE i im się dobrze wiedzie to może coś tam bylo nie tak ze stamtąd uciekli...
Wszyscy mamy jedną i tą samą miłośc i jedną pasje i aż sie przykro robi jak sie czyta takie głupoty które wypisujecie wkońcu dla większości z nas Taniec to to co chcemy robić! i mimo wszystko powinniśmy się nawzajem wspierać bo wszyscy reprezentujemy JEDNO MIASTO!
skoro osoby z udsu mają takie doskonale podstawy z etezji to dlaczego etezja nie pojechala do mam talent skoro są tacy doskonali i sądzą ze jestemy na równym poziomie?...
Lublin pełen jest fanów i anty fanów udsu ale to tak jak każda szkoła/studio tańca w Lublinie...
jesteśmy amatorami! i to że nam tak dobrze poszło na castingach to był dla nas wielki szok ze się spodobaliśmy Jury, bo tam były tysiące osób i każdy z nich miał inny wspaniały talent! ale Lublinianie nie umieją niestety docenic tego w jaki sposób reprezentuje sie ich miasto bo moim zdaniem robimy to w godny sposób. Mam nadzieje że z czasem przekonacie się do tego co robimy i ile serca i wysiłku w to wkładamy trenując na sali i oddając z siebie resztki sił żeby pokazać ludziom że naprawdę chcemy pokazać nasze miasto i to ile w nim się dzieje dobrego! Dlatego moze troche więcej wiary?! moze troche wiecej wsparcia? a jeżeli nie to to może chociaz mniej bezsensownych komentarzy.
hmm.. Skoro w Udsie jest tyle osób z etezji to może coś w tej etezji faktycznie bylo nie tak?! skoro teraz zaistnieli w UDSIE i im się dobrze wiedzie to może coś tam bylo nie tak ze stamtąd uciekli...
Wszyscy mamy jedną i tą samą miłośc i jedną pasje i aż sie przykro robi jak sie czyta takie głupoty które wypisujecie wkońcu dla większości z nas Taniec to to co chcemy robić! i mimo wszystko powinniśmy się nawzajem wspierać bo wszyscy reprezentujemy JEDNO MIASTO!
skoro osoby z udsu mają takie doskonale podstawy z etez... rozwiń
Avatar
asia / 11 września 2010 o 16:38
a ja tam jestem ciekawa co pokażą w programie na żywo...
Avatar
pilot / 11 września 2010 o 15:42
czegos tu nierozumiem, zaistnieli w mediach i niektorzy maja problem?
Avatar
tez lbn / 11 września 2010 o 15:20
[quote name='tez lbn' date='11 wrzesień 2010 - 15:19 ' timestamp='1284211144' post='345274']
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
[/quote]
sorry literowka-sfrustrowane
Avatar
tez lbn / 11 września 2010 o 15:19
[quote name='TomekLBN' date='11 wrzesień 2010 - 14:21 ' timestamp='1284207709' post='345245']
Również obejrzałem przed chwilą występ i muszę przyznać że UDS jest naprawdę świetny:D Oby tak dalej:D A osoby które tak narzekają może pokażą jak one tańczą ?? Z przyjemnością bym to zobaczył
[/quote]
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
Avatar
kolo / 11 września 2010 o 15:13
Jednak Lublin to zadupie ,skoro sie dolki pod swoim miastem kopie.
daleka droga do Europy z takim zajadlym podejsciem do czyjegos sukcesu.
sukces UDSu- malym sukcesem lubelszczyzny.jakies wasnie mnie nie obchodza.
Avatar
baba / 11 września 2010 o 15:08
kurde a co mnie obchodzi kto z jakiego skladu-ogladalam-bylo swietnie i to sie liczy. az bije po oczach ta rywalizacja ,czy tam stare rozrachunki-a ludziom to wisi co kiedys z nimi bylo,podobalo- sie 3 razy tak i to jest wazne a opinie niespelnionych siks to mlyn na kolo zamachowe dla suksesu udsu.
piszcie ,piszcie.....ale lipny ten uds....moze wojewodzki to przeczyta i napewno wtedy zmieni zdanie.buhaha!
Avatar
lol / 9 października 2010 o 21:37
[quote name='ff' date='11 wrzesień 2010 - 13:30 ' timestamp='1284204655' post='345223']
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko
lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
[/quote]
tak to wyślij mi video jak ty robisz pare podskoków itp. a twoja sąsiadka to co tancerka go go ? i na jej występy na "odkurzaczu" przychodzisz ... chętnie zobaczę twoje wideo bo oni dopracowuja każdy szczegół popatrz na inne grupy taneczne ... a sql istnieje od 3 lat więć mają jeszcze czas na nie jeden występ i nawet jak przegraja to nic nie stracą
[quote name='ff' date='11 wrzesień 2010 - 13:30 ' timestamp='1284204655' post='345223']
ale gó... wymach rękami do góry, obrót, głową do dołu głową do góry i wielkie widowisko
lepszą choreografię ma mają sąsiadka jak odkurza mieszkanie
[/quote]
tak to wyślij mi video jak ty robisz pare podskoków itp. a twoja sąsiadka to co tancerka go go ? i na jej występy na "odkurzaczu" przychodzisz ... chętnie zobaczę twoje wideo bo oni dopracowuja każdy szczegół popatrz na inne grupy tanec... rozwiń
Avatar
biedronka / 11 września 2010 o 19:57
Ciesze sie ze mamy w LBN taka grupe.Bardzo mi sie podobal wystep.Przejda czy nie to juz mniej wazne.Brawo za zywiolowosc ,energie i odwage!! widac ze robią to z pasja! GRATULACJE!
Avatar
annn / 11 września 2010 o 17:16
A oglądaliście zespół taneczny który wygrał brytyjską (chyba ) edycję mam talent? Dokładnie diversity . Tamci to dopiero wymiatają ))
Ale co by nie było mi występ UDS się podobał.
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ))
A oglądaliście zespół taneczny który wygrał brytyjską (chyba ) edycję mam talent? Dokładnie diversity . Tamci to dopiero wymiatają ))
Ale co by nie było mi występ UDS się podobał.
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów )) rozwiń
Avatar
R. / 11 września 2010 o 17:11
hmm.. Skoro w Udsie jest tyle osób z etezji to może coś w tej etezji faktycznie bylo nie tak?! skoro teraz zaistnieli w UDSIE i im się dobrze wiedzie to może coś tam bylo nie tak ze stamtąd uciekli...
Wszyscy mamy jedną i tą samą miłośc i jedną pasje i aż sie przykro robi jak sie czyta takie głupoty które wypisujecie wkońcu dla większości z nas Taniec to to co chcemy robić! i mimo wszystko powinniśmy się nawzajem wspierać bo wszyscy reprezentujemy JEDNO MIASTO!
skoro osoby z udsu mają takie doskonale podstawy z etezji to dlaczego etezja nie pojechala do mam talent skoro są tacy doskonali i sądzą ze jestemy na równym poziomie?...
Lublin pełen jest fanów i anty fanów udsu ale to tak jak każda szkoła/studio tańca w Lublinie...
jesteśmy amatorami! i to że nam tak dobrze poszło na castingach to był dla nas wielki szok ze się spodobaliśmy Jury, bo tam były tysiące osób i każdy z nich miał inny wspaniały talent! ale Lublinianie nie umieją niestety docenic tego w jaki sposób reprezentuje sie ich miasto bo moim zdaniem robimy to w godny sposób. Mam nadzieje że z czasem przekonacie się do tego co robimy i ile serca i wysiłku w to wkładamy trenując na sali i oddając z siebie resztki sił żeby pokazać ludziom że naprawdę chcemy pokazać nasze miasto i to ile w nim się dzieje dobrego! Dlatego moze troche więcej wiary?! moze troche wiecej wsparcia? a jeżeli nie to to może chociaz mniej bezsensownych komentarzy.
hmm.. Skoro w Udsie jest tyle osób z etezji to może coś w tej etezji faktycznie bylo nie tak?! skoro teraz zaistnieli w UDSIE i im się dobrze wiedzie to może coś tam bylo nie tak ze stamtąd uciekli...
Wszyscy mamy jedną i tą samą miłośc i jedną pasje i aż sie przykro robi jak sie czyta takie głupoty które wypisujecie wkońcu dla większości z nas Taniec to to co chcemy robić! i mimo wszystko powinniśmy się nawzajem wspierać bo wszyscy reprezentujemy JEDNO MIASTO!
skoro osoby z udsu mają takie doskonale podstawy z etez... rozwiń
Avatar
asia / 11 września 2010 o 16:38
a ja tam jestem ciekawa co pokażą w programie na żywo...
Avatar
pilot / 11 września 2010 o 15:42
czegos tu nierozumiem, zaistnieli w mediach i niektorzy maja problem?
Avatar
tez lbn / 11 września 2010 o 15:20
[quote name='tez lbn' date='11 wrzesień 2010 - 15:19 ' timestamp='1284211144' post='345274']
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
[/quote]
sorry literowka-sfrustrowane
Avatar
tez lbn / 11 września 2010 o 15:19
[quote name='TomekLBN' date='11 wrzesień 2010 - 14:21 ' timestamp='1284207709' post='345245']
Również obejrzałem przed chwilą występ i muszę przyznać że UDS jest naprawdę świetny:D Oby tak dalej:D A osoby które tak narzekają może pokażą jak one tańczą ?? Z przyjemnością bym to zobaczył
[/quote]
tomek ryzykant:) nie ma pewnie co ogladac bo to sfrusrowane laski takie negatywy daja:)pzdr.
Avatar
kolo / 11 września 2010 o 15:13
Jednak Lublin to zadupie ,skoro sie dolki pod swoim miastem kopie.
daleka droga do Europy z takim zajadlym podejsciem do czyjegos sukcesu.
sukces UDSu- malym sukcesem lubelszczyzny.jakies wasnie mnie nie obchodza.
Avatar
baba / 11 września 2010 o 15:08
kurde a co mnie obchodzi kto z jakiego skladu-ogladalam-bylo swietnie i to sie liczy. az bije po oczach ta rywalizacja ,czy tam stare rozrachunki-a ludziom to wisi co kiedys z nimi bylo,podobalo- sie 3 razy tak i to jest wazne a opinie niespelnionych siks to mlyn na kolo zamachowe dla suksesu udsu.
piszcie ,piszcie.....ale lipny ten uds....moze wojewodzki to przeczyta i napewno wtedy zmieni zdanie.buhaha!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 6

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 4

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria