niedziela, 18 marca 2018 r.

Magazyn

Myrna Nazzour. Niezwykła historia stygmatyczki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 sierpnia 2011, 19:01

Myrna Nazzour podczas wizyty w Lublinie. (Maciej Kaczanowski)
Myrna Nazzour podczas wizyty w Lublinie. (Maciej Kaczanowski)

Spotkałam Jezusa i Maryję, by uświadamiać ludziom, że Bóg jest wśród nich – mówiła w Lublinie Myrna Nazzour. Na spotkanie przyszło ponad dwa tysiące wiernych.

WIDEO

Olej i stygmaty

Niewytłumaczalne z naukowego punktu widzenia zjawisko wydzielania oleju - zarówno przez niewielki (8 na 9 cm) papierowy obrazek Matki Bożej, jak i przez ciało Myrny – należy zdaniem organizatorów spotkań ze stygmatyczką interpretować w kontekście tradycji chrześcijan Wschodu. Myrna Nazzour należy do Kościoła greckokatolickiego (melchickiego), natomiast jej mąż Mikołaj jest greckim prawosławnym.

Symbolika oleju jest szeroko znana w praktyce sakramentalnej. Jest on używany, jako symbol Ducha Świętego podczas sakramentów chrztu, bierzmowania, kapłaństwa i namaszczenia chorych. W tej perspektywie dar oleju można rozumieć, jako znak dla umocnienia i potwierdzenia wiary chrześcijańskiej.

W tradycji Wschodu olej odgrywa ponadto ważną rolę w pobożności ludowej. Od wieków wierni odwiedzający miejsca kultu chrześcijańskiego na Wschodzie zabierali ze sobą oliwę z lamp palących się przed ikonami świętych, zwłaszcza zaś z bazylik Ziemi Świętej - Jerozolimy, Betlejem i Nazaretu. Olej ten był uznawany za znak bożego błogosławieństwa i uzdrowienia. (za www.stygamtycy.pl)

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
SILNA WIA(g)RA
bzyk
henio
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

SILNA WIA(g)RA
SILNA WIA(g)RA (21 sierpnia 2011 o 15:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#4B0082"]SILNA[color="#FF0000"] WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RA[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWI LUDZI[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Protestom przeciwko paPIESKIEJ WIZYCIE w Hiszpanii nie ma końca i nie ma też się czemu dziwić!
Każdy normalny człowiek w takiej sytuacji korzysta z TŁUMACZA, a nie [color="#FF0000"]rżnie głupa na całego[/color] – jeśli Ojciec Św.(irniety) mówi we wszystkich Językach tak, jak do Polaaaakóóófff, to zwykła kompromitacja:

„[color="#FF0000"]Pozdrawiam modziż z Pooolski. Rodakuf bogosafioneho Jana Pawa II-go. Isjatora Śzwiatofych Ni Modzieży. Czeszę szę faszą obecznoszcią tu w Madrycie szyczię fam dobrych dni i MIDLOTWY i umocnienia więzi s Jesusem.[/color]" (TVP info 18.VIII.2011, 21:30.)

[color="#FF0000"]Trzeba mieć tak SILNĄ WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RĘ jak MA PAPIEŻ[/color], bo z Nią nawet [color="#FF0000"]Język STAJE[/color]...
...kołkiem!

Apele Benedykta XVI, „BY NIE LĘKAĆ SIĘ ŚWIATA” wyglądają identycznie jak[color="#FF0000"] wołanie Hitlera o panowanie nad Światem[/color]! Jak skończył Hitler to każdy wie..., a PapieżBenek XVI?
Szykował nawet ktoś zamach na Niego!, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dalej stoi na stanowisku (jak w przypadku JP 2 ), że [color="#FF0000"]SZKODA DLA NIEGO KULi, bo DO ODSIADKI WIĘCEJ NIŻ ON WART Z CAŁĄ ŚW.[/color](irniętą)[color="#FF0000"] ŚWITĄ[/color]!
Najlepszą[color="#FF0000"] KARĄ DLA BENKA XVI jest[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIE LUDZI[/color] – niech se żyje jak najdłużej [color="#FF0000"]i[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWI LUDZI[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM.[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
Rozwiń
bzyk
bzyk (21 sierpnia 2011 o 13:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
SAMA SOBIE TO WYMYŚLIŁA I W KOŃCU W TO UWIERZYŁA. CHMMM..
Rozwiń
henio
henio (21 sierpnia 2011 o 13:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a mi się otwierają rany, jak czytam te bzdury, co ta baba opowiada, pozatym kiedyś z obrazu lenina, który wisi u mnie nad łóżkiem polał się bimber - tydzień nie wstawałem!!!
Rozwiń
tomek
tomek (21 sierpnia 2011 o 12:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dlaczego nikt nie pisze, że za zwykłe wejście do kościoła pw.św. Rodziny na Czubach brano 180 zł??!!!A wcześniej prasa pisała, ze Pani nie bierze żadnych pieniędzy!
Rozwiń
Nikodem Dyzma
Nikodem Dyzma (21 sierpnia 2011 o 11:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie wiem co powiedzieć. Jako katolik. Masoneria w 18 wieku rozpoczęła walkę. Teraz walka przerodziła się w niszczenie wartości chrześcijańskich. I to się udaje. Media doskonale nadają się do takiej misji. W prawie każdym filmie jest rozbita rodzina i to staje się normą. Teraz wykładnikiem prawdy jest telewizja i prasa. W Zakopanem jest stacja benzynowa przy Kuźnicach. Wszystkie gazety są na stojaku oprócz jednego tytułu. GW jest na piedestale, przy kasie. Zapytałem czy jest Gazeta Polska (oczywiście nie) i dlaczego promujecie GW. Tak nam kazano , odpowiedziała z rozbrajającą szczerością ekspedientka. A wracając do tematu , te 45 zł za co jest płacone. Bilet wstępu. Za co? Czy Rzymianie też pobierali opłatę, od ludzi oglądających ukrzyżowanie Jezusa? To jest chore i trzeba to wyplenić. Czyli przestać płacić i to samo zniknie. Zero mamony.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!