sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Nagie panie z MTV

Dodano: 25 kwietnia 2002, 12:02
Autor: A. W.v

 (Playboy)
(Playboy)

Joanna Horodyńska i Paulina Jaskólska, gwiazdy telewizji MTV Polska, przyjęły propozycję roznegliżowanej sesji fotograficznej. Ich nagie zdjęcia ukazały się w najnowszym numerze polskiej edycji Playboya.

24-letnia Joanna Horodyńska prowadzi cykliczny program muzyczny "Pieprz”, który od początku uchodzi za najgorętszy magazyn MTV. Prezentuje najbardziej zmysłowe i romantyczne teledyski, a w przerwach między nimi poruszane są intymne i często prowokujące tematy. Jednocześnie Joanna współtworzy nowy magazyn "MTVSelect”.
Z kolei Paulina Jaskólska (25 lat) jest prezenterką "Klubofazy”, w której relacjonuje najciekawsze wydarzenia muzyczne, odwiedza modne kluby, rozmawia z DJ-ami oraz gwiazdami scen muzycznych.
- Same poszukujemy swojej drogi - mówi Joanna o sobie i Paulinie. - Jeśli ktoś mówi, że coś nie jest OK., szukamy dalej. Tu dobre jest to, że możemy budować swoje osobowości.
Modelka pisze doktorat
Pasją Joanny Horodyńskiej jest ciągłe uczenie się i zdobywanie wiedzy. Nic więc dziwnego, że prezenterka MTV, doskonale znana także z wybiegów dla modelek, pisze właśnie pracę doktorską na uniwersytecie. Jej największym autorytetem jest mama - profesor ekonomii. Po godzinach wytężonej pracy Joanna - dla uspokojenia nerwów i wyciszenia się - maluje.
- Ale to są moje skryte rzeczy - zastrzega. - Nie pokazuję ich światu.
Joanna jest wierną wielbicielką George'a Michaela. - Co rusz przechodzi transformację, ale jest to wykonawca, który nigdy mi się nie znudzi - zarzeka się prezenterka.
Sama staje się coraz bardziej popularna, ale stara się podchodzić do tego z dystansem. - Kiedy pojawiam się gdzieś jako osoba prywatna, zdarzają się komentarze i prośby o autograf, ale mieści się to w granicach rozsądku - mówi. - Może dlatego mam zdrowe podejście do tej pracy i do publiczności oraz popularności.
Joanna twierdzi, że ma bardzo naturalny stosunek do nagości. - Przyznam, że bardzo lubię chodzić i wykonywać różne czynności domowe nago - mówi. - Czasem nawet gotuję nago, a najlepiej wychodzą mi wtedy potrawy mięsne.

Na bosaka w biurze

Paulina Jaskólska - podobnie jav Joanna Horodyńska - jest bardzo zadowolona z tego, co robi.
- To jest bardzo przyjemna praca - powiada. - Zwłaszcza dla takich dziewczyn, które nie lubią siedzieć w biurze. Sama piszę swoje teksty, które potem pokazuję producentom do akceptacji. Cały czas uczę się czegoś nowego.
Dzięki pracy prezenterki w MTV ma możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi. Poza tym kontaktuje się głównie z rówieśnikami i może... chodzić na bosaka w biurze. Stara się osiągać w życiu wszystko po kolei.
- Moje marzenia dotyczą najczęściej podróży i sądzę, że większość z nich uda mi się w życiu zrealizować - uważa. - Choć może nigdy nie powieszę w domu obrazu Botticellego...
Paulina bardzo lubi piosenkarkę Tori Amos, a w wolnych chwilach słucha najróżniejszej muzyki, by nie ograniczać się do własnych płyt. Studiowała historię sztuki i najbardziej ceni sztukę średniowieczną za "surowość, a tak naprawdę za dużą zmysłowość”.
- Popularność odczuwałam szczególnie mocno, gdy miałam czerwone włosy - stwierdza Paulina ze śmiechem. - Wtedy było mnie bardziej widać i faktycznie na każdym kroku czułam, że jestem rozpoznawalna.
Paulina mieszka z dwójką "zbójów”, jak mówi o swoich kotach - Katja i Johny to jedyni członkowie rodziny, którym pozwala na wszystko. Włącznie z niespodziewanymi, często bolesnymi atakami na ręce i kanapę. Jej motto życiowe to: "Wszystko, w co wierzysz, jest prawdą”.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24