niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Noc z Playboyem

Dodano: 9 września 2001, 17:28

Oj, będzie gorąco! Seksowne króliczki i pełni erotyki panowie pojawią się na wybiegu lubelskiego Art-Bis-Clubu w całonocnym show, jakiego jeszcze w Lublinie nie było. Wszystko to za sprawą Marty Kwiecień, którą będziemy mogli podziwiać w całej okazałości w październikowym numerze Playboya.

Debiutująca w Playboyu nasza Miss Polonia 1999 - Marta Kwiecień - sesję zdjęciową do pictorialu (jak już wcześniej pisaliśmy) odbyła na rajskich plażach Bali. Zanim jednak zobaczymy ją na stronach magazynu z króliczkiem, będziemy mogli podziwiać ją na żywo w asyście najpiękniejszych polskich dziewczyn, już 22 września w lubelskim Art-Bis-Clubie.
Marta, związana korzeniami z Lublinem, właśnie tu postanowiła promować swój najświeższy sukces.
- Organizujemy ten show razem z Konradem Gacą, aby urozmaicić ofertę rozrywkową naszego rodzinnego miasta - mówi Marta Kwiecień. - Do poprowadzenia imprezy zaprosiliśmy Andrzeja Suprona. Mogę też zdradzić, że trwają rozmowy z czołowymi polskimi aktorami, którzy nie wykluczają pojawienia się na naszej imprezie.
Fanki Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki powinny trzymać kciuki.
- Staraliśmy się jak najbardziej urozmaicić program - dodaje Konrad Gaca, organizator imprezy. - Noc z Playboyem niewątpliwie będzie ogromną atrakcją dla męskiej części publiczności, nie zapomnieliśmy jednak o paniach, dla których przygotowaliśmy erotyczne show lidera grupy Erotic Man.
I rzeczywiście, będzie na co popatrzeć. Pokaz mody w wykonaniu Dziewczyn Playboya (m.in. Katarzyny Paskudy i Izabeli Łukomskiej), poprzedzone tanecznym występem mistrza Polski Sebastiana Pastuszka, pokaz AIKIDO, seksowna bielizna i - jak zapewniają organizatorzy - odważna i ekstrawagancka prezentacja króliczków. Będzie gorąco! Oj będzie!
Jako patron medialny imprezy ogłaszamy konkurs dla naszych Czytelników. Dzięki Biuru Turystycznemu Gromada możesz wygrać tygodniowy pobyt w Tunezji z przelotem i wyżywieniem. Jak? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na niniejszym kuponie, dokładnie go wypełnić, nakleić na kartkę pocztową i przysłać pod adresem redakcji Dziennika Wschodniego do 21 września. Losowanie odbędzie się w trakcie gorącego, sobotniego wieczoru w Art-Bis-Clubie. Powodzenia!
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24