wtorek, 20 lutego 2018 r.

Magazyn


Czytam, słucham i oczy przecieram z niedowierzania: Solidarność, organizacja, która wywalczyła dla Polski wolność, dziś chce Polaków ubezwłasnowolnić! Podpierając się religią, usiłuje skazać Bogu ducha winnych obywateli na niezasłużone cierpienia: oglądanie kiczowatych filmów i beznadziejnych spektakli teatralnych, picie wódki i palenie papierosów, kłótnie nieudanego zięcia z wredną teściową, maltretowanie dobrych żon przez strasznych mężów (lub odwrotnie) i setki równie nieprzyjemnych, grzechorodnych sytuacji, których dałoby się uniknąć np. robiąc w tym czasie zakupy w hipermarkecie.
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego polski związek zawodowy robi za ajatollachów ludowych. Nadużywając argumentów typu: dobro rodziny, wartości chrześcijańskie, wyższość sztuki teatralnej nad sztuką mięsa – tylko się ośmiesza i w efekcie napędza jeszcze więcej klientów zachodnim sieciom handlowym.
Żeby Polska była Polską, a nie drugim Iranem, a Polakom żyło się dostatniej, Solidarność i ta druga partia, co ośmiesza się jeszcze bardziej niż Solidarność, bo w nazwie ma rodzinę i Polskę, powinny zastosować argumenty społeczno-ekonomiczne. Jeśli nie mają takich, to podpowiem, gdyż jestem przeciwnikiem bezrobocia oraz czyszczenia mojego i rodaków portfeli przez zagraniczny kapitał. Gdy otwierano w Lublinie pierwszy hipermarket, głośno mówiono że duże sklepy zwiększają bezrobocie. Z badania rynku pracy wynikało mianowicie, że zatrudnienie jednego pracownika w hipermarkecie doprowadza do zwolnienia pięciu sprzedawców(!!!) w mniejszych sklepach. Dziś widać gołym okiem, że obawy nie były bezpodstawne. Pomijając to, że pieniądze odpływają z kraju...
Czy Solidarności i LPR naprawdę nie stać na to, by ludzi traktować poważnie?

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!