sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Sklepy internetowe

Dodano: 28 listopada 2002, 18:30
Autor: core

Jak zrobić udane zakupy, a przy tym w ogóle nie wychodzić z domu? To proste. Wystarczy komputer i dostęp do internetu. Dziś sklepy elektroniczne stanowią najlepiej wyposażone placówki handlowe. Za pomocą kilku kliknięć w klawiaturę można tu kupić wszystko, a na dodatek taniej, niż w tradycyjnym sklepie.
W Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie Europy ze sklepów inernetowych korzystają miliony osób. Za pośrednictwem sieci kupują żywność, zabawki, bilety lotnicze, a nawet samochody.
W Polsce frekwencja w elektronicznych sklepach jest na razie znikoma. W ostatnim jednak czasie, na skutek gwałtownego wzrostu popularności Internetu, pojawia się coraz szersza rzesza klientów. Powstaje też coraz więcej sklepów.
Internetowe markety oferują nam o wiele większy asortyment, niż te tradycyjne.Internetowe zakupy to również wygoda. W poszukiwaniu konkretnego towaru wystarczy wpisać w przeglądarce nazwę produktu, a komputer sam go nam pokaże.
W różny sposób rozwiązywana jest tu forma zapłaty. Zazwyczaj możemy płacić na dwa sposoby: na zasadzie zaliczki pocztowej, bądź za pomocą karty kredytowej.
Dla klientów, którzy decydują się na płacenie kartami, sklepy mają specjalne oferty. Można zrobić komuś miłą niespodziankę.
– Produkt wysyłamy pod wskazany przez klienta adres. Możemy go specjalnie opakować, dołączyć karteczkę z życzeniami itp. – mówi pracownik sklepu internetowego.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24