Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

17 kwietnia 2016 r.
8:48

Sproszkowane sztuczne raje. Do czego używano kokainy i amfetaminy?

0 6 A A
Katarzyna Woźniak
Katarzyna Woźniak

O kokainie reklamowanej w mediach i zalecanej jako specyfik na odchudzanie. O strzykawce, której wynalezienie zrewolucjonizowało nie tylko medycynę, ale przyjmowanie narkotyków

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 07:01

do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!


O co ci chodzi ?

Bredzisz jak potłuczona "matko i kobieto". A jedz sobie te Mc Donaldsy, najedz się tą twoją Ameryką, smakuj jej - tylko jak spojrzysz za 20 lat w lustro, to się nie zdziw, bo wtedy z dużym prawdopodobieństwem ty będziesz wyglądać jak obwisłe sadło.

Zamiast wydawać pieniądze na to chore i ociekające łojem żarcie lepiej zapisz się na siłownię bo coraz więcej na ulicach otyłych i rumianych kulek z mamusiami o tyłkach jak dwie piłki lekarskie. Aż niemiło ulicą iść patrząc na takie dupy wyłażące z Mc Donaldów. Ale zasmakowały i najadły się Hameryki.... za godną zapłatę.....

Lepiej zamiast żreć za godna zapłatę..... to jeść godnie i zdrowo.


O co ci chodzi ?

Bredzisz jak potłuczona "matko i kobieto". A jedz sobie te Mc Donaldsy, najedz się tą twoją Ameryką, smakuj jej - tylko jak spojrzysz za 20 lat w lustro, to się nie zdziw, bo wtedy z dużym prawdopodobieństwem ty będziesz wyglądać jak obwisłe sadło.

Zamiast wydawać pieniądze na to chore i ociekające łojem żarcie lepiej zapisz się na siłownię bo coraz więcej na ulicach otyłych i rumianych kulek z mamusiami o tyłkach jak dwie piłki lekarskie. Aż niemiło ulicą iść patrząc na takie dupy wyłażą... rozwiń

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 06:51
No proszę, pani ze zdjęcia jaka zadowolona. Czyżby zaraz miała wstrzelić sobie ścieżki?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 01:24

No jak się w nosa wciągnie to faktycznie prze parenaście godzin nie jesz,  :P ps. witamy POPKA w Pisolandzie :P

Avatar
Gość / 17 kwietnia 2016 o 13:26
A o co ci konkretnie chodzi z kebabem ? Tylko tym prawdziwym a nie...
Avatar
matka i kobieta ... / 17 kwietnia 2016 o 12:51

do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!

Avatar
Gość / 17 kwietnia 2016 o 12:27
....nic, co sztuczne nie jest dobre dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego! Na odchudzanie najlepsze jest aktywne życie oraz świadomość tego, co się je. Z niedowierzaniem patrzę na rodziców zabierających swoje pociechy do Mc Donalds lub na jakiś inny obrzydliwy kebab. Oczywiście wiele zależy także od świadomości oraz kultury osobistej samych rodziców ... Nasze post chłopskie społeczeństwo wychodzi z zasady, że dziecko otyłe i rumiane, to dziecko zdrowe!
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 07:01

do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!


O co ci chodzi ?

Bredzisz jak potłuczona "matko i kobieto". A jedz sobie te Mc Donaldsy, najedz się tą twoją Ameryką, smakuj jej - tylko jak spojrzysz za 20 lat w lustro, to się nie zdziw, bo wtedy z dużym prawdopodobieństwem ty będziesz wyglądać jak obwisłe sadło.

Zamiast wydawać pieniądze na to chore i ociekające łojem żarcie lepiej zapisz się na siłownię bo coraz więcej na ulicach otyłych i rumianych kulek z mamusiami o tyłkach jak dwie piłki lekarskie. Aż niemiło ulicą iść patrząc na takie dupy wyłażące z Mc Donaldów. Ale zasmakowały i najadły się Hameryki.... za godną zapłatę.....

Lepiej zamiast żreć za godna zapłatę..... to jeść godnie i zdrowo.


O co ci chodzi ?

Bredzisz jak potłuczona "matko i kobieto". A jedz sobie te Mc Donaldsy, najedz się tą twoją Ameryką, smakuj jej - tylko jak spojrzysz za 20 lat w lustro, to się nie zdziw, bo wtedy z dużym prawdopodobieństwem ty będziesz wyglądać jak obwisłe sadło.

Zamiast wydawać pieniądze na to chore i ociekające łojem żarcie lepiej zapisz się na siłownię bo coraz więcej na ulicach otyłych i rumianych kulek z mamusiami o tyłkach jak dwie piłki lekarskie. Aż niemiło ulicą iść patrząc na takie dupy wyłażą... rozwiń

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 06:51
No proszę, pani ze zdjęcia jaka zadowolona. Czyżby zaraz miała wstrzelić sobie ścieżki?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2016 o 01:24

No jak się w nosa wciągnie to faktycznie prze parenaście godzin nie jesz,  :P ps. witamy POPKA w Pisolandzie :P

Avatar
Gość / 17 kwietnia 2016 o 13:26
A o co ci konkretnie chodzi z kebabem ? Tylko tym prawdziwym a nie...
Avatar
matka i kobieta ... / 17 kwietnia 2016 o 12:51

do tego powyżej. To ty jesteś postchlopski cham i prymityw. Nie mam tyle nakradzionych pieniędzy żeby moim dzieciom pokazać na własne oczy jak się żyje i co się je w ameryce i innych miejscach zagranicznych. Teraz mam możliwość zabrania ich w takie miejsca chociaż u nas. Ja mam ich zaprowadzić na pierogi lub schabowego? To właśnie my nie jesteśmy chamami i czegoś takiego nie jemy. I chociaż wiem że mi się dzieci najedzą za godną zapłatę!

Avatar
Gość / 17 kwietnia 2016 o 12:27
....nic, co sztuczne nie jest dobre dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego! Na odchudzanie najlepsze jest aktywne życie oraz świadomość tego, co się je. Z niedowierzaniem patrzę na rodziców zabierających swoje pociechy do Mc Donalds lub na jakiś inny obrzydliwy kebab. Oczywiście wiele zależy także od świadomości oraz kultury osobistej samych rodziców ... Nasze post chłopskie społeczeństwo wychodzi z zasady, że dziecko otyłe i rumiane, to dziecko zdrowe!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 0

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 7 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 36 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 17 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 330 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!