Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

23 kwietnia 2009 r.
11:04
Edytuj ten wpis

Zagadkowa śmierć Marka Wojciechowskiego (wideo)

0 69 A A

Sprawdził się czarny scenariusz. Marek Wojciechowski, student UMCS nie żyje. Po miesiącu poszukiwań okazało się, że utonął w stawie w podlubelskiej Dąbrowicy. Na wydziale prawa, na którym studiował Marek, żałoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Poszukiwania

Policja przeczesuje całe połacie Lublina, sprawdza zapisy kamer. Zakładała kilka wersji. Nawet taką, że student postanowił w tajemnicy przed rodziną wyjechać za granicę.

Sprawdzono przejścia graniczne i listy pasażerów u przewoźników. Ale nazwiska zaginionego na nich nie było. Do poszukiwań włącza się helikopter Straży Granicznej. Lata nad południowo-zachodnią częścią Lublina z kamerą termowizyjną.
Marka nie ma już na żadnym zapisie, nie widzi go też żaden świadek.

Telefon studenta jest wyłączony. UMCS oferuje 10 tys. zł nagrody za informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia losów Marka. Rodzina studenta gotowa jest zapłacić za to 50 tys. zł.

W połowie kwietnia działania policji nie są już tak intensywne jak na początku. Po Lublinie zaczyna krążyć plotka; ludzie z ust do ust przekazują sobie informację o tym, że znaleziono ciało bez oczu i nerek.

Oficjalne zaprzeczenia nieco łagodzą te plotki, ale i tak znajdują się ludzie, którzy twierdzą, że to na pewno prawda, a policja specjalnie ukrywa tę straszną wiadomość, by nie wzbudzić paniki w mieście.

W co wierzyć?

- Z racji studiów mamy kontakt z prokuraturą i sądami i nawet stamtąd słyszeliśmy takie informacje - mówi Marcelina Romanko, szefowa samorządu studentów na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. - Nie wiedzieliśmy już w co wierzyć - przyznaje, gdy rozmawiamy z nią w feralny poniedziałek, 20 kwietnia.

Tego dnia właściciel stawu w podlubelskiej Dąbrowicy przechodzi obok swej własności. To pięć kilometrów od skrzyżowania ul. Głębokiej i Pagi, gdzie uliczne kamery po raz ostatni zarejestrowały Marka. Bardzo daleko od ulicy Tymiankowej i w całkiem innym kierunku.

Staw położony jest kilka metrów od asfaltowej drogi. Widać go też z okien domów. Codziennie przechodzą tędy ludzie, przejeżdżają samochody. Do tej pory nikt nie zauważa niczego niezwykłego.

Ale tym razem woda odsłania ludzkie zwłoki. Zjawia się policja. Nie ma wątpliwości, że znalazła Marka. Policjanci znajdują jego dokumenty i telefon komórkowy.

Śledztwo: Prawdopodobnie...

We wtorek biegli z lubelskiego Zakładu Medycyny Sądowej przeprowadzają sekcję zwłok. Szukają przyczyn śmierci, ustalają jak długo ciało leżało w wodzie. - Prawdopodobną przyczyną śmierci było utonięcie - powiedziała na konferencji prasowej prokurator Agnieszka Kępka. - Biegli nie stwierdzili na jego ciele znaczących obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich.

Według lekarzy przeprowadzających sekcję, zwłoki studenta prawdopodobnie znajdowały się w wodzie od ponad miesiąca, a więc od chwili zaginięcia. Ale prokuratura zastrzega, że nie są to ustalenia kategoryczne i ostateczne. I rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić, co się z Markiem działo od zaginięcia do śmierci.

Zleciła przeprowadzenie dalszych badań, które powinny dać jednoznaczną odpowiedź na pytanie, jak zginął student. Fora internetowe znowu pełne są spekulacji. Wielu internautów nie wierzy, że student zabłądził i przez przypadek wpadł do przydrożnego stawu.

Szok

Dla lubelskich studentów ta śmierć jest szokiem. - Do końca wierzyliśmy, że Marek się odnajdzie żywy - mówi Romanko. Studenci postanawiają, że przyjdą na zajęcia z czarnymi wstążkami. Władze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej wieszają na rektoracie flagę przepasaną kirem. Na budynkach pojawiają się klepsydry.

- Parę dni przed zaginięciem informował mnie z wielkim entuzjazmem o planach odwiedzenia Archiwum Państwowego w Radomiu. Złożył również zamówienie w AP w Lublinie, które miało być zrealizowane w czwartek w kolejnym tygodniu - pisze w Internecie jeden z jego znajomych.

Rektor UMCS przekazał kondolencje rodzinie Marka. Uczelnia zapowiedziała, że umożliwi wszystkim chętnym studentom udział w pogrzebie. Studenci przekazywali między sobą informacje o zaplanowanej na zeszły czwartek mszy w intencji zmarłego.

Strach

Lubelscy żacy przestają już wierzyć, że w tym mieście jest bezpiecznie. Bo mało kto uznaje za prawdopodobne, by ta śmierć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku.

- Mógł pomylić drogę i zamiast Wileńską, pójść Głęboką, ale w pewnym momencie musiałby zauważyć, że to nie ta droga. A wtedy przecież by zawrócił. Nie wierzę, że nikt do tego nie przyłożył ręki - mówi Ania, studentka prawa UMCS.

A szef uczelnianego samorządu mówi wprost, że potrzebna jest powtórka z akcji "bezpieczny student", na którą mało kto zwrócił uwagę, a teraz na zajęcia z samoobrony chętnych mogłoby być już znacznie więcej.

Komentarze 69

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2009 o 23:31
MADA napisał:
DZIENNIKU WSCHODNI najpierw rozjaraliscie sprawę marka , teraz gdy niezyje nic nie piszecie dlaczego? Chcemy wiedziec czy cos w tej sprawie policja robi nadal? czy zamkneli sledztwo jako BCP albo NN?Napiszcie co z Damianem? Nie dajcie ucichnąc tym sprawom chyba ze musicie bo na to wygląda



Nie ma czegos takiego jak BCP, było kiedyś teraz jest BZP a z enki (NN) nie można umorzyć takiego postępowania.
Avatar
ooooo / 13 maja 2009 o 23:23
dajcie sobie siana z teoriami spiskowymi, takimi jak ta o handlu organami, którą ktoś dla jaj wymyślił a poźniej wszyscy uwierzyli.
chłopak się naj.., poszedł do domu nie w tę stronę, wpadł do stawu i utonął. wielu ludzi tonie po pijaku w stawach, jeziorach nawet takich którzy dobrze pływają . sam jest winny swojej śmierci, częściowo winni są ci którzy z nim byli i osoby z jego otoczenia, studenci z roku, wychowawcy, rodzina bo nie nauczyli go jak pić z głową.
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 11:48
[url="http://fantastix.mybrute.com"]http://fantastix.mybrute.com[/url]

Polecam świetną grę internetową.
Stwórz sobie unikatową postać,nazwij i walcz z innymi internautami.
Otrzymuj broń, specjalne umiejętności i pnij się w hierarchii.
Avatar
MADA / 13 maja 2009 o 11:43
DZIENNIKU WSCHODNI najpierw rozjaraliscie sprawę marka , teraz gdy niezyje nic nie piszecie dlaczego? Chcemy wiedziec czy cos w tej sprawie policja robi nadal? czy zamkneli sledztwo jako BCP albo NN?Napiszcie co z Damianem? Nie dajcie ucichnąc tym sprawom chyba ze musicie bo na to wygląda
Avatar
jh / 11 maja 2009 o 09:14
co z dalszymi wynikami sekcji zwlok? czy znaleziono plecak i kurtke? co dalej ze sledztwem? czy przeszluchano mieszkancow? dlaczego nic nie piszecie albo dlaczego policja nie podaje informacji? czyzby cos ukrywali?
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2009 o 10:56
[size=3]wlasnie co z damianem?czemu gazety nic nie pisza? nie szukaja juz go?

a co z ta dorota co sie odnalazla?chyba powinny byc jakies wyjasnienia, co?

[/size]
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2009 o 08:48
Zakończyliśmy wątek śmierci Marka... A może ktoś by napisała coś o Damianie??
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:07
dane statystyczne z lublina:ginie jedna nerka tygodniowo w lublinie
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 10:15
Gość napisał:
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzily
2. uwazajmy na przyszosc na siebie, jak wspoltowarzysz od alkoholu odlacza sie od nas
3. uszanujmy ta tragedie, pomodlmy sie za Jego dusze



Nie podniecaj się tak kopiując to w każdym wątku i zaczekaj na oficjalne wyniki śledztwa prowadzonego przez policję.



Nie podniecaj się tak kopiując to w każdym wątku i zaczekaj na oficjalne wyniki śledztwa prowadzonego przez policję. rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 09:25
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzily
2. uwazajmy na przyszosc na siebie, jak wspoltowarzysz od alkoholu odlacza sie od nas
3. uszanujmy ta tragedie, pomodlmy sie za Jego dusze
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzilyrozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2009 o 23:31
MADA napisał:
DZIENNIKU WSCHODNI najpierw rozjaraliscie sprawę marka , teraz gdy niezyje nic nie piszecie dlaczego? Chcemy wiedziec czy cos w tej sprawie policja robi nadal? czy zamkneli sledztwo jako BCP albo NN?Napiszcie co z Damianem? Nie dajcie ucichnąc tym sprawom chyba ze musicie bo na to wygląda



Nie ma czegos takiego jak BCP, było kiedyś teraz jest BZP a z enki (NN) nie można umorzyć takiego postępowania.
Avatar
ooooo / 13 maja 2009 o 23:23
dajcie sobie siana z teoriami spiskowymi, takimi jak ta o handlu organami, którą ktoś dla jaj wymyślił a poźniej wszyscy uwierzyli.
chłopak się naj.., poszedł do domu nie w tę stronę, wpadł do stawu i utonął. wielu ludzi tonie po pijaku w stawach, jeziorach nawet takich którzy dobrze pływają . sam jest winny swojej śmierci, częściowo winni są ci którzy z nim byli i osoby z jego otoczenia, studenci z roku, wychowawcy, rodzina bo nie nauczyli go jak pić z głową.
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 11:48
[url="http://fantastix.mybrute.com"]http://fantastix.mybrute.com[/url]

Polecam świetną grę internetową.
Stwórz sobie unikatową postać,nazwij i walcz z innymi internautami.
Otrzymuj broń, specjalne umiejętności i pnij się w hierarchii.
Avatar
MADA / 13 maja 2009 o 11:43
DZIENNIKU WSCHODNI najpierw rozjaraliscie sprawę marka , teraz gdy niezyje nic nie piszecie dlaczego? Chcemy wiedziec czy cos w tej sprawie policja robi nadal? czy zamkneli sledztwo jako BCP albo NN?Napiszcie co z Damianem? Nie dajcie ucichnąc tym sprawom chyba ze musicie bo na to wygląda
Avatar
jh / 11 maja 2009 o 09:14
co z dalszymi wynikami sekcji zwlok? czy znaleziono plecak i kurtke? co dalej ze sledztwem? czy przeszluchano mieszkancow? dlaczego nic nie piszecie albo dlaczego policja nie podaje informacji? czyzby cos ukrywali?
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2009 o 10:56
[size=3]wlasnie co z damianem?czemu gazety nic nie pisza? nie szukaja juz go?

a co z ta dorota co sie odnalazla?chyba powinny byc jakies wyjasnienia, co?

[/size]
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2009 o 08:48
Zakończyliśmy wątek śmierci Marka... A może ktoś by napisała coś o Damianie??
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:07
dane statystyczne z lublina:ginie jedna nerka tygodniowo w lublinie
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 10:15
Gość napisał:
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzily
2. uwazajmy na przyszosc na siebie, jak wspoltowarzysz od alkoholu odlacza sie od nas
3. uszanujmy ta tragedie, pomodlmy sie za Jego dusze



Nie podniecaj się tak kopiując to w każdym wątku i zaczekaj na oficjalne wyniki śledztwa prowadzonego przez policję.



Nie podniecaj się tak kopiując to w każdym wątku i zaczekaj na oficjalne wyniki śledztwa prowadzonego przez policję. rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 09:25
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzily
2. uwazajmy na przyszosc na siebie, jak wspoltowarzysz od alkoholu odlacza sie od nas
3. uszanujmy ta tragedie, pomodlmy sie za Jego dusze
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski?
1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzilyrozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 69

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 231 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!