czwartek, 22 lutego 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

10 kupon. Masz pierwszy zestaw

  Edytuj ten wpis

Dziś kupon z numerem „10”, a to znaczy, że możesz już skompletować pierwszy zestaw. I brać udział w naszej loterii. Wygrać mieszkanie i pieniądze!

Przypominamy wszystkim, którzy dziś mają już pierwszy zestaw kuponów naszej loterii (trzeba mieć ich 10 i to kolejnych), że należy je dostarczyć (lub przesłać) do biura loterii do 27 listopada do godz. 15. Kupony muszą być w białej kopercie formatu C6 na której trzeba czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem umieścić dopisek: Mieszkanie za czytanie. Jeśli ktoś decyduje się na wysyłanie kuponów to kopertę z zestawem musi spakować w drugą, większą kopertę, na której umieści adres biura loterii (20-002 Lublin, Krakowskie Przedmieście 54).

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jeden przesłany komplet, złożony z 10 kolejnych, oryginalnych kuponów lub minimum jedna Karta Prenumeratora. Wszystkie zestawy, które dotrą do biura loterii w regulaminowym czasie wezmą udział w losowaniu 28 listopada i we wszystkich następnych, bo kupony biorące udział w pierwszym losowaniu wracają do gry w dwóch kolejnych. Nawet te, które będą szczęśliwe i zostaną wylosowane.

W pierwszym losowaniu będzie można wygrać 1 nagrodę w wysokości 5 tys. zł, 2 nagrody warte 500 zł każda i 7 nagród po 300 zł każda. Drugie losowanie, zaplanowane na 30 stycznia 2014 roku i będzie okazją do wygrania identycznego zestawu nagród pieniężnych. Trzecie, główne i najbardziej emocjonujące losowanie odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku, wówczas w puli nagród będzie nagroda główna loterii, losowaniu której będzie towarzyszyło losowanie 7 nagród pieniężnych – 300 złotych każda. Ale oczywiście największą atrakcją loterii jest najcenniejsza nagroda. Mieszkanie, budowane przez Interbud - Lublin SA na osiedlu Nowy Felin w Lublinie.

Żeby zwiększyć szansę na wygraną wraz z kuponami można już do nas dostarczać (i przysyłać) Karty Prenumeratora – każdą kartę w oddzielnej kopercie opisanej jak w przypadku kuponów. Karty Prenumeratora to nowość w tym roku. Osoba, która zaprenumeruje „Dziennik Wschodni” na minimum miesiąc otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Taka karta zastępuje w naszej loterii zestaw 10 kuponów. Kartę (lub karty, jeśli ktoś zaprenumeruje „Dziennik Wschodni” na kilka miesięcy) należy traktować jak zestaw 10 kuponów i dostarczać do losowań w terminach i w identyczny sposób jak zestawy. Czyli każdy prenumerator, który weźmie udział w naszej loterii i wykorzysta Kartę Prenumeratora, automatycznie zwiększa swoje szanse na wygraną.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ja
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ja
ja (4 października 2013 o 14:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Tak rewelacja! Interbud w gratisie dodaje do mieszkania  grzyb na ścianach, klimatyzację w standardzie (przez nieszczelne i rewelacyjnej jakości okna) i mnóstwo atrakcji - między innymi odpadające tynki ze ścian. Powodzenia w losowaniu!!!

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!