niedziela, 28 maja 2017 r.

Mieszkanie za czytanie

Czekamy na Wasze kupony!

Dodano: 19 grudnia 2011, 09:10
Autor: (kp)

Zestaw 12 kolejnych kuponów trzeba dostarczyć do naszej redakcji w białej kopercie formatu C6 (Jacek
Zestaw 12 kolejnych kuponów trzeba dostarczyć do naszej redakcji w białej kopercie formatu C6 (Jacek

Wystarczy codziennie czytać Dziennik Wschodni i wycinać kupony. Już jeden pełny zestaw 12 kolejnych kuponów wystarczy, żeby wygrać mieszkanie i pieniądze w naszej loterii.

Zbieranie kuponów można zacząć w dowolnym momencie, jednak najpóźniej 23 maja 2012 r. Wtedy mija ostatnia szansa na zebranie pełnego zestawu 12 kuponów. Kupony drukujemy od poniedziałku do piątku. Wszystkie, które biorą udział w loterii muszą być oryginalne, wycięte z gazety i czytelnie wypełnione.

Pełny zestaw trzeba dostarczyć do naszej redakcji w białej kopercie formatu C6. Powinien się na niej znaleźć dopisek "Mieszkanie za czytanie”. Koperty z kuponami nie adresujemy! Jeśli znajdą się na niej jakieś napisy, to nawet jeśli zostanie wylosowana, będzie odrzucona z powodu niespełnienia wymogów regulaminu! W związku z tym przy wysyłaniu pocztą trzeba pamiętać, żeby włożyć ją w drugą większą kopertę zaadresowaną na Biuro Loterii.

Mieszkanie za czytanie - więcej o konkursie

Nagrody

Na uczestników loterii czekają atrakcyjne nagrody – mieszkanie i do podziału pula ponad 32 tys. zł. Mieszkanie dla zwycięzcy wybuduje firma Wikana S.A. Będzie miało 46 mkw., na których znajdzie się: przestronny pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do dyspozycji mieszkańców będzie również duży balkon. To wszystko na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego bloku, który powstanie na nowoczesnym osiedlu Marina między ulicami Nałkowskich, Żeglarską i Zemborzycką w Lublinie.

Jednym z najważniejszych atutów tego osiedla jest bliskość Zalewu Zembrzyckiego. W pobliżu będzie nowa ścieżka rowerowa, przystań żeglarska, wypożyczalnia sprzętu wodnego, park linowy i inne atrakcje. Rowerzyści będą mogli korzystać ze stojaków na rowery, a rolkarze z bezfazowej kostki chodnikowej. Będzie też specjalny zakątek rekreacyjny z ławkami.

– Budując to osiedle chcieliśmy przyczynić się do promocji aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia, którego symbolem jest dla lublinian niewątpliwie Zalew Zemborzycki i jego otoczenie – podkreśla Ewa Tęczak, główny specjalista ds. marketingu Wikana S.A.

Pierwsze budynki na osiedlu Marina powstaną do 30 września przyszłego roku. Powstaną od strony ul. Nałkowskich. W jednym z nich zamieszka nasz zwycięzca. W każdym bloku znajdzie się cześć mieszkaniowa, a na parterze również usługowa. Nie zapomniano o kierowcach – dla nich zaplanowano miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz boksy garażowe.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!