środa, 21 lutego 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Ostatni dzwonek na prenumeratę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 września 2013, 11:00

Kupuj Dziennik Wschodni i wygrywaj. Tylko do czwartku, 19 września przyjmujemy zamówienia na prenumeratę Dziennika Wschodniego na następny miesiąc. A prenumerata, to gwarancja zebrania wszystkich kuponów w naszej loterii i większa szansa na wygranie dwupokojowego mieszkania na osiedlu Nowy Felin w Lublinie.

Jest o co walczyć. Na uczestników naszej loterii "Mieszkanie za czytanie”, która startuje w piątek, 20 września, czekają: mieszkanie, które buduje Interbud – Lublin SA i pieniądze – ponad 18 tys. zł. Aby wziąć udział w zabawie, nasi Czytelnicy (którzy mają ukończone18 lat) muszą wycinać kupony publikowane w gazecie, zebrać z nich zestaw minimum 10 kolejnych i taki komplet przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii (Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie).

Nowością w tym roku jest to, że osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii) otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Karta Prenumeratora przysługuje również osobom, które zaprenumerowały gazetę na wrzesień 2013 (dotyczy zamówień złożonych zarówno w siedzibie redakcji, jak i w urzędzie pocztowym lub u listonosza). Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy.

Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań tak jak zestawy kuponów - w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta, jako brakujący kupon w zestawie.

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jedna prawidłowo wypełniona i dostarczona Karta Prenumeratora. Każda Karta Prenumeratora powinna być przesłana w innej kopercie. W przypadku przesłania kilku kart w jednej kopercie, zgłoszenie to jest traktowane jako pojedyncze.

JAK ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ

Zamówienia można składać w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie najpóźniej do czwartku, 19 września. O jeden dzień dłużej prenumeratę można zamówić w urzędzie pocztowym lub u listonosza. Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 839 lub 81 46 26 835

CENA PRENUMERATY

prenumerata miesięczna (październik 2013)
26 zł zamiast 49,80 zł
+ 1 KARTA PRENUMERATORA

prenumerata 3-miesięczna (październik – grudzień 2013)
78 zł zamiast 138,60 zł
+ 3 KARTY PRENUMERATORA

prenumerata 6-miesięczna (październik 2013 - marzec 2014, tj. cały okres trwania loterii)
156 zł zamiast 227,20 zł
+ 6 KART PRENUMERATORA

Mieszkanie za czytanie

Zwycięzca naszej loterii będzie mógł wprowadzić się do mieszkania o powierzchni ponad mkw. na nowoczesnym osiedlu Nowy Felin w Lublinie. Jego wartość to ponad 228 tys. zł. Mieszkanie, budowane przez Interbud – Lublin SA, jest dwupokojowe. Oczywiście, ma kuchnię, która jest usytuowana między pokojami. W mieszkaniu jest też przedpokój i łazienka oraz balkon, na który można wyjść… z każdego pokoju. Na dodatek, kuchenne okno też wychodzi na balkon. Dodatkowym atutem naszej nagrody jest… ogródek o powierzchni 54 mkw., z którego będzie mógł korzystać szczęśliwy zwycięzca, schodząc do niego po schodach z balkonu.

Laureat naszej nagrody zamieszka w bardzo dynamicznie rozwijającej się części miasta. Osiedle Nowy Felin charakteryzuje się zieloną okolicą, która ma walory rekreacyjne, a jednocześnie jest tu już rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. To doskonałe miejsce do mieszkania, na spacery z dziećmi oraz rekreacyjne przejażdżki rowerowe. W najbliższej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, poczta oraz sklepy spożywcze.

To miejsce dla osób ceniących wypoczynek i przestrzeń przy jednocześnie niedużej odległości do centrum – wylicza plusy nowo budowanego osiedla Nowy Felin Katarzyna Wachowicz, kierownik działu sprzedaży deweloperskiej Interbud-Lublin S.A.

Oprócz mieszkania na uczestników naszej zabawy czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 18 tys. zł. Jak to wszystko wygrać? Wystarczy począwszy od piątku, 20 września codziennie kupować Dziennik Wschodni i zbierać kupony. Wystarczy dziesięć kolejnych, by móc wziąć udział w losowaniu. Im więcej zestawów tym większa szansa na wygraną. Życzymy powodzenia!
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Kali
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Kali
Kali (18 września 2013 o 14:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ostatnią kupiłem papier toaletowy w Makr0 - za 1,05zł za rolkę, więc prenumerata się nie opłaca.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!