środa, 21 lutego 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Ostatnia szansa na cały zestaw kuponów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 lutego 2014, 16:21

Wielkimi krokami zbliża się koniec naszej loterii. Do jej zakończenia pozostało już zaledwie kilkanaście dni, bo finałowy kupon wydrukujemy 17 marca. To wszystko oznacza, że to już naprawdę ostatni dzwonek, żeby włączyć się do zabawy.

Jeżeli dopiero dowiedzieliście się o naszej loterii to trafiliście w idealny moment. Nawet nie licząc kuponu, który ukazał się w dzisiejszej gazecie można zebrać jeszcze jeden cały zestaw. To daje szansę wylosowania nagrody głównej - mieszkania na osiedlu Nowy Felin, które buduje firma Interbud Lublin SA. Warto spróbować szczęścia, bo niewielkim kosztem można się błyskawicznie wzbogacić. Nasza nagroda główna ma 47 mkw, dwa pokoje, balkon i 54 metrowy ogródek.

Mamy też apel do uczestników naszej zabawy, pamiętajcie o przestrzeganiu wszystkich procedur. Szkoda byłoby odrzucić czyjeś zestawy, ze względu na źle wypełniony kupon. Dlatego jeszcze raz informujemy, że kompletny zestaw składa się z 10 kolejnych kuponów, które były drukowane w naszej gazecie. Muszą być oryginalne, niedopuszczalne są kupony powielane: kserowane, czy skanowane. Dodatkowo muszą być czytelnie wypełnione i nieuszkodzone (za kupon uszkodzony, a więc nieważny, uznaje się kupon przerwany lub zniszczony w taki sposób, że niemożliwe jest odczytanie zapisanych na nim informacji). Taki zestaw trzeba dostarczyć do Biura Loterii przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie w zwykłej, białej kopercie, na której musi się znajdować wyłącznie dopisek "Mieszkanie za Czytanie” (czarnym lub niebieskim długopisem!). Nie są dopuszczalne żadne dodatkowe "zdobienia”, rysunki, czy podkreślenia. Każda karta prenumeratora również powinna znajdować się w innej kopercie. W przypadku przesłania kilku kart w jednej, zgłoszenie to jest traktowane, jako pojedyncze. Warto w kalendarzu na czerwono zaznaczyć sobie datę 2 kwietnia. Właśnie do tego dnia trzeba dostarczyć do nas wszystkie kupony i karty. Ostateczny termin mija o godz. 15.

Losowanie nagrody głównej zostało zaplanowane na czwartek, 3 kwietnia, ale do wygrania będą również pieniądze. Tym razem siedem nagród po 300 zl. Wszystkie kupony i karty prenumeratora, które brały w dwóch pierwszych losowaniach wracają do puli i również mogą przynieść wam szczęście.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: loteria mieszkanie za czytanie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!