poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Pierwsze pieniądze! Pierwsze losowanie!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 listopada 2013, 16:42
Autor: (RED)

W najbliższy czwartek będzie można w naszej loterii wygrać pieniądze. Uwaga! Twoje kupony muszą dotrzeć do Biura Loterii dzień wcześniej!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć, jak w naszej redakcji (Lublin, Krakowskie Przedmieście 54) będziemy losować pierwsze nagrody. W puli jest jedna w wysokości 5 tysięcy, dwie po 500 złotych i siedem po 300 złotych. O tym, kto wygrał – dowiemy się 28 listopada o godz. 11.

Ale żeby mieć szansę na wylosowanie pieniędzy, trzeba przynajmniej jeden zestaw kuponów (10 kolejnych numerów) dostarczyć do nas do środy (27 listopada) do godz. 15. Jeśli trafią po godz. 15, będą brały udział w kolejnych losowaniach.

Wszystkie kupony, które biorą udział w loterii, muszą być kuponami oryginalnymi, wyciętymi z gazety (niedopuszczalne są kupony powielane: kserowane, skanowane itp.), czytelnie wypełnionymi i nieuszkodzonymi (za kupon uszkodzony, a więc nieważny, uznaje się kupon przerwany lub zniszczony w taki sposób, że niemożliwe jest odczytanie zapisanych na nim informacji). Oprócz kuponów w losowaniu wezmą też dostarczone do nas Karty Prenumeratora, które zastępują 10 kuponów. One też muszą spełniać wymagania określone dla kuponów loteryjnych, czyli być w białych kopertach z napisem „Mieszkanie za czytanie”.

Przypominamy, że organizator zabawy nie odpowiada za opóźnienia w działalności Poczty Polskiej oraz firm kurierskich wybranych przez uczestnika. Określony w regulaminie warunek wysłania lub dostarczenia koperty we wskazanym terminie uważa się za spełniony, gdy koperta w tym terminie znajdzie się w Biurze Loterii.


Karty Prenumeratora i zestawy kuponów, które wezmą udział w czwartkowym losowaniu, wracają do puli i będą brały udział w kolejnych dwóch – 30 stycznia i 3 kwietnia 2014 roku. Dotyczy to także tych wylosowanych i nagrodzonych pieniędzmi.

Uczestnik loterii, który dla zwiększenia szans wylosowania przesłał więcej niż jedno zgłoszenie loteryjne (tj. kilka kompletów kuponów, każdy w osobnej kopercie lub Kart Prenumeratora), gdy zostanie wylosowany kilkakrotnie, kolejno otrzymuje wylosowane nagrody. Także może się zdarzyć, że w czwartek jedna osoba zgarnie więcej niż jedną kwotę.

Listę laureatów pierwszego losowania publikujemy 29 listopada 2013 r. w Dzienniku Wschodnim oraz na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!