środa, 21 marca 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Postaw na Kartę Prenumeratora

  Edytuj ten wpis

Zaprenumerowałeś Dziennik Wschodni? Odbierz Kartę Prenumeratora. To ważne, bo taka karta ma wartość zestawu 10 kuponów w naszej loterii

Karty Prenumeratora to nowość w tym roku. Osoba, która zaprenumeruje „Dziennik Wschodni” na minimum miesiąc otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Taka karta zastępuje w naszej loterii zestaw 10 kuponów. Kartę (lub karty, jeśli ktoś zaprenumeruje „Dziennik Wschodni” na kilka miesięcy) należy traktować jak zestaw 10 kuponów i dostarczać do losowań w terminach i w identyczny sposób jak zestawy. Czyli każdy prenumerator, który weźmie udział w naszej loterii i wykorzysta Kartę Prenumeratora, automatycznie zwiększa swoje szanse na wygraną.

Osoby, które wykupiły u listonosza lub na poczcie prenumeratę na okres od września do grudnia, powinny wysłać do redakcji Dziennika Wschodniego (20-002 Lublin, Krakowskie Przedmieście 54) potwierdzenie zakupu. Na tej podstawie otrzymają Karty Prenumeratora i dzięki temu zwiększą swoje szanse na wygranie pieniędzy i mieszkania w naszej loterii.

Prenumeratę na kolejne miesiące można zamawiać w redakcji Dziennika Wschodniego, w najbliższym urzędzie pocztowym lub u listonosza do 18 października. Co zyskujesz dzięki prenumeracie? Po pierwsze gwarancję zebrania wszystkich kuponów w naszej loterii. Po drugie, oprócz kuponów prenumerator dostaje wspomnianą Kartę Prenumeratora. Po trzecie prenumerata to zysk finansowy, bo cena zamówionej gazety jest o 45 proc. niższa od tej kupowanej w kioskach. Po czwarte nie trzeba po Dziennik Wschodni nigdzie chodzić, bo prenumerator dostaje gazety pod wskazany adres.

CENY PRENUMERATY
Listopad – 26 zł
Listopad i grudzień – 52 zł
Listopad–marzec (do końca trwania naszej loterii) – 130 zł
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!