czwartek, 22 marca 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Zostań prenumeratorem, to dobry moment

  Edytuj ten wpis

Masz tydzień, by zamówić prenumeratę Dziennika Wschodniego. To gwarancja zebrania wszystkich kuponów w loterii i większa szansa na wygranie dwupokojowego mieszkania na osiedlu Nowy Felin w Lublinie

Jest o co walczyć. Na uczestników naszej loterii "Mieszkanie za czytanie”, która trwa od 20 września, czekają mieszkanie, które buduje Interbud – Lublin SA i pieniądze – ponad 18 tys. zł. Aby wziąć udział w zabawie, nasi Czytelnicy (którzy mają ukończone18 lat) muszą wycinać kupony publikowane w gazecie, zebrać z nich zestaw minimum 10 kolejnych i taki komplet przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii (Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie).

Nowością w tym roku jest to, że osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii) otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Karta Prenumeratora przysługuje również osobom, które zaprenumerowały gazetę na wrzesień i październik 2013 (dotyczy zamówień złożonych zarówno w siedzibie redakcji, jak i w urzędzie pocztowym lub u listonosza). Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy.

Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań tak jak zestawy kuponów – w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta jako brakujący kupon w zestawie.

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jedna prawidłowo wypełniona i dostarczona Karta Prenumeratora. Każda Karta Prenumeratora powinna być przesłana w innej kopercie. W przypadku przesłania kilku kart w jednej kopercie, zgłoszenie to jest traktowane, jako pojedyncze.

JAK ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ

Zamówienia można składać w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie najpóźniej do czwartku, 17 października. O jeden dzień dłużej prenumeratę można zamówić w urzędzie pocztowym lub u listonosza. Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 839 lub 81 46 26 835

CENA PRENUMERATY

* Listopad – 26 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA
* Listopad i grudzień – 52 zł + 2 KARTY PRENUMERATORA
* Listopad-marzec (do końca trwania naszej loterii) - 130 zł + 5 KART PRENUMERATORA
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Adi
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Adi
Adi (12 października 2013 o 09:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zamówiłem prenumeratę i nie dostałem jednego numeru , listonosz upiera się ,że zostawił ja natomiast nie znalazłem nic w skrzynce. Poczta nie zobowiązuje się do oddania mi brakującego numeru.  I co mam teraz zrobić... ?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!