Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

17 grudnia 2014 r.
8:00
Edytuj ten wpis

4,69 zł za litr benzyny, a będzie jeszcze taniej. "Dna cen ropy nie widać"

0 7 A A

Ceny paliwa lecą w dół i to prawdopodobnie jeszcze nie koniec. Wizyty na stacjach benzynowych zrobiły się ostatnio nieco przyjemniejsze, a, jak zapowiadają eksperci "dna cen ropy nie widać".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
schaboszczak / 18 grudnia 2014 o 11:24

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradcami mnajwyższyxch władz!

Dlatego brachu , raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę, jednoczmy się wszyscy w bólu !!!!!  kosy na sztorc !!!

Dlatego brachu , raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę, jednoczmy się wszyscy w bólu !!!!!  kosy na sztorc !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 18 grudnia 2014 o 08:24

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradcami mnajwyższyxch władz!

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradc... rozwiń

Avatar
henio / 17 grudnia 2014 o 13:46

Wypier dolił  kaszubki żyd z tego kraju bo Bruxeli i od razu POLAKOM się POprawiło,jak nie dużo trzeba !!!  ech.

Avatar
Stefan / 17 grudnia 2014 o 11:08

Za  to  we  Włodawie paliwo  jest  najdroższe  w  całej  Polsce . Litr Pb 95 kosztuje 5.04 .

Avatar
Robert / 17 grudnia 2014 o 09:58

Jaki prezent? Ropa ztaniała o 50 % a paliwo w Polsce o 10 %. Jak to wytłumaczyć? 

Antek, bardzo prosto, policz najlepiej z synem z gimnazjum. Tam już powinien sobie poradzić ajkby Tobie nie wychodziło to Ci korepetycji udzieli. Tylko czy Cię na nie stać.

A tak poważniej, chłopie policz jak wpływa cena półproduktów na ceny końcowe. Jak czytam takie piendolino to płakać się chce. 

Ekonomia ludu:

"-Panie, cement staniał 80 %

- Poważnie ?

-Tak mówią na składzie

- Cholera to jadę kupić bo to jedyna okazja aby chałupę 80% taniej wybudować........"

Antek, bardzo prosto, policz najlepiej z synem z gimnazjum. Tam już powinien sobie poradzić ajkby Tobie nie wychodziło to Ci korepetycji udzieli. Tylko czy Cię na nie stać.

A tak poważniej, chłopie policz jak wpływa cena półproduktów na ceny końcowe. Jak czytam takie piendolino to płakać się chce. 

Ekonomia ludu:

"-Panie, cement staniał 80 %

- Poważnie ?

-Tak mówią na składzie

- Cholera to jadę kupić bo to jedyna okazja aby chałupę 80% taniej wybudować........"

rozwiń
Avatar
ko ko ko ko spoko / 17 grudnia 2014 o 09:15

A wiesz że w Norwegii też wcale nie staniało prawie paliwo chociaż mają rope...

i nie mają Tuska a u nas Tusk odszedł i od razu ceny paliw w dół a chciał zrobic nawet po 10 zł

(w "restauracji" tak gadał).

Avatar
Antek / 17 grudnia 2014 o 08:54

Jaki prezent? Ropa ztaniała o 50 % a paliwo w Polsce o 10 %. Jak to wytłumaczyć? 

Avatar
schaboszczak / 18 grudnia 2014 o 11:24

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradcami mnajwyższyxch władz!

Dlatego brachu , raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę, jednoczmy się wszyscy w bólu !!!!!  kosy na sztorc !!!

Dlatego brachu , raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę, jednoczmy się wszyscy w bólu !!!!!  kosy na sztorc !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 18 grudnia 2014 o 08:24

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradcami mnajwyższyxch władz!

Teraz dopiero nabijają sobie kabzę,bo przy tych cenach ropy na rynkach światowych, cena na stacjach w Polsce powinna wynosić nie więcej niż 3.50 zł.Gdzie reszta ,a no w kieszeniach przekrętów.Polska nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem ,a tylko z wyjatkowym złodziejstwem ,w czym piersze skrzypce gra państwo,kierowane przez Żydów,komunisów i zdrajców! W czołówce zdrajców są działacze PSL-u,dla których kasa i stołki są najwyższą wartością!!! Rządzący boją się zmiany,bo ktoś może ich rozliczyć,a to jest koniecznością,bo przestepcy są doradc... rozwiń

Avatar
henio / 17 grudnia 2014 o 13:46

Wypier dolił  kaszubki żyd z tego kraju bo Bruxeli i od razu POLAKOM się POprawiło,jak nie dużo trzeba !!!  ech.

Avatar
Stefan / 17 grudnia 2014 o 11:08

Za  to  we  Włodawie paliwo  jest  najdroższe  w  całej  Polsce . Litr Pb 95 kosztuje 5.04 .

Avatar
Robert / 17 grudnia 2014 o 09:58

Jaki prezent? Ropa ztaniała o 50 % a paliwo w Polsce o 10 %. Jak to wytłumaczyć? 

Antek, bardzo prosto, policz najlepiej z synem z gimnazjum. Tam już powinien sobie poradzić ajkby Tobie nie wychodziło to Ci korepetycji udzieli. Tylko czy Cię na nie stać.

A tak poważniej, chłopie policz jak wpływa cena półproduktów na ceny końcowe. Jak czytam takie piendolino to płakać się chce. 

Ekonomia ludu:

"-Panie, cement staniał 80 %

- Poważnie ?

-Tak mówią na składzie

- Cholera to jadę kupić bo to jedyna okazja aby chałupę 80% taniej wybudować........"

Antek, bardzo prosto, policz najlepiej z synem z gimnazjum. Tam już powinien sobie poradzić ajkby Tobie nie wychodziło to Ci korepetycji udzieli. Tylko czy Cię na nie stać.

A tak poważniej, chłopie policz jak wpływa cena półproduktów na ceny końcowe. Jak czytam takie piendolino to płakać się chce. 

Ekonomia ludu:

"-Panie, cement staniał 80 %

- Poważnie ?

-Tak mówią na składzie

- Cholera to jadę kupić bo to jedyna okazja aby chałupę 80% taniej wybudować........"

rozwiń
Avatar
ko ko ko ko spoko / 17 grudnia 2014 o 09:15

A wiesz że w Norwegii też wcale nie staniało prawie paliwo chociaż mają rope...

i nie mają Tuska a u nas Tusk odszedł i od razu ceny paliw w dół a chciał zrobic nawet po 10 zł

(w "restauracji" tak gadał).

Avatar
Antek / 17 grudnia 2014 o 08:54

Jaki prezent? Ropa ztaniała o 50 % a paliwo w Polsce o 10 %. Jak to wytłumaczyć? 

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 0 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 6 4

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 6

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 5 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!