piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Moto

Andoria rozpoczęła walkę o lublina

Autor: (p.p.)

Kolejny krok zrobiła Andoria w walce o prawa do produkcji i sprzedaży samochodu Lublin 3 – prawnicy zaczęli rozsyłać pisma do odpowiednich instytucji.

– Po wtorkowym zarządzie, na którym jasno określiliśmy, że będziemy walczyć o lublina 3, złożyliśmy dwa pisma – mówi Leszek Targosz, rzecznik prasowy andrychowskiej firmy. – Pierwsze skierowaliśmy do sędziego komisarza, nadzorującego upadłość DMP. Wskazujemy w nim na nieprawidłowości, które, naszym zdaniem, miały miejsce podczas rozstrzygania przetargu. Konkretów nie mogę ujawnić, dopóki sędzia komisarz nie zapozna się z pismem.
Drugie pismo Andoria skierowała na ręce syndyka Leszka Liszcza. W piśmie tym prosi o umozliwienie przedstawienia swoich racji Radzie Wierzycieli
(o argumentach Andorii pisaliśmy wczoraj – chodzi m.in. o nakłady poniesione na uruchomienie produkcji, promocję, homologację). Rada Wierzycieli zbierze się 9 października.
Wiele zależy też od wojewody Andrzeja Kurowskiego. W obligatoryjnej opinii do MSWiA może negatywnie, lub nie, zaopiniować wniosek
o sprzedaży fabryki rosyjskiej korporacji Intrall. Wówczas przetarg trzeba będzie rozpisać od nowa.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24