środa, 26 kwietnia 2017 r.

Moto

Niebawem koniec kłopotów z serwisem fordów

Dodano: 12 grudnia 2001, 17:16

Po tym jak Ford Distribution zdecydował się zrezygnować
z usług TOP Car jako lubelskiego dealera Forda, właściciele aut tej marki
w stolicy województwa zostali zmuszeni do korzystania
z serwisów odległych o 100 km – w Janowie Lubelskim i Zamościu.

Inną opcją było jeżdżenie na naprawy do serwisu lubelskiego dealera innej marki, który choć dysponował oryginalnymi częściami do fordów, to jednak jego wieloletnie starania o przyznanie autoryzacji na naprawy gwarancyjne spełzły na niczym.
ford Distribution pod rządami dyrektora generalnego Adama Kołodziejczyka stawia bezwzględnie na jakość i stąd wypowiadanie umów niektórym dealerom, a z kolei akceptacja nowych ofert przechodzi przez bardzo gęste sito. Posiadacze fordów w Lublinie mogą już odetchnąć. Adam Kołodziejczyk zaprosił nas już na zaplanowane za dwa miesiące otwarcie nowego przedstawicielstwa Forda w Lublinie, zlokalizowanego przy alei Kraśnickiej, naprzeciwko parku na Węglinie. Były tam wznoszone obiekty, które mogły w zasadzie znaleźć różne przeznaczenie. Ford Distribution zaakceptowawszy ofertę dealera, zażądał zmiany wyglądu tak zewnętrznego jak
i aranżacji wnętrz. W tym celu udostępnił swoich projektantów, by obiekt spełnił normy fordowskie. Roboty dobiegają końca, a w połowie lutego szykuje się wielka gala.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24