czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Moto

Odciążyć kierowcę

Dodano: 23 września 2001, 21:20
Autor: (wxl)

Polomozbyt na Majdanku w Lublinie w najbliższy wtorek oficjalnie otworzy Centrum Napraw Powypadkowych. Jego zadaniem będzie maksymalne ułatwienie posiadaczowi samochodu likwidacji szkody powstałej w wyniku wypadku czy stłuczki.

Centrum Napraw Powypadkowych powstało na bazie istniejącego wydziału blacharsko-lakierniczego w Lublinie oraz biur likwidacji szkód komunikacyjnych. Nowa firma zaistniała, aby zaoferować klientowi kompleksowe usługi likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Usługa w lubelskim CNP polega na przejęciu większości ciężaru związanego z likwidacją szkody komunikacyjnej. W gestii zestresowanego klienta leży tylko zostawienie samochodu w jednym z punktów i następnie odbiór naprawionego i sprawdzonego pojazdu.
CNP posiadając specjalistyczną bazę sprzętową, odpowiednie zasoby personalne zajmuje się naprawą pojazdów osobowych i dostawczych każdej marki. W chwili obecnej Pol­mozbyt na Majdanku dokonuje napraw gwarancyjnych Daewoo, Nissan, Honda oraz prowadzone są negocjacje z innymi markami.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24