czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Moto

Po terenówkach fiaty

Dodano: 12 czerwca 2002, 18:52

Może mnie w końcu ktoś z tej góry marglu wyciągnie - chyba o tym myślał Rafał Tyburek. A nie było to
Może mnie w końcu ktoś z tej góry marglu wyciągnie - chyba o tym myślał Rafał Tyburek. A nie było to

Chełmska firma Car Hus i Automobilklub Chełmski w niedzielę, 9 czerwca, zorganizowali Rajd Samochodów Terenowych CAR HUS 4X4. Pierwsza tego typu impreza zgromadziła na starcie czternaście załóg z Chełma, Dęblina, Lublina, Puław, Ryk, Trawnik, Warszawy i Wysokiego. Trzy załogi nie ukończyły imprezy.
Na terenie ograniczonym ulicami Wyszyńskiego, Batorego i Wiejską organizatorzy przeprowadzili pięć różnorodnych prób: trial, rów z wodą i pochylnię, slalom, próbę szybkościową i przejazd przez schody. Na koniec była próba ekstremalna polegająca na pokonaniu głębokiego rowu z wodą i podjeździe pod strome wzniesienie. Padający przed imprezą i w jej trakcie deszcz sprawił, że próby były bardzo trudne, a uczestnicy jak i bardzo liczna publiczność taplali się w błocie.
Dwa pierwsze miejsca wywalczyły ekipy puławskie - Tomasz Lach i Daniel Kołodyński (gaz 69) przed Dariuszem i Mateuszem Królami (uaz). Trzecie miejsce przypadło załodze lubelskiej Przemysław i Małgorzata Gawin (tarpan honker). Natomiast już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, Automobilklub Chełmski i chełmski dealer Fiata Bogusław Mikus zapraszają na 2 Rajd Użytkowników Fiata FIATmania 2002. Jak sama nazwa wskazuje udział w imprezie wezmą tylko załogi jadące samochodami marki Fiat. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwie trasy - jedną typowo sportową z siedmioma próbami sprawnościowymi i drugą o charakterze turystycznym, przeznaczoną dla całych rodzin. Pierwsza będzie liczyła tylko 25 km, druga nieco ponad 50 km.
Zbiórka uczestników o godz. 10 w siedzibie firmy Mikus przy ul. Hrubieszowskiej 102 w Chełmie, uroczyste zakończenie w tym samym miejscu około godz. 14.30. Organizatorzy przygotowali upominki dla wszystkich startujących załóg, natomiast puchary i nagrody dla najlepszych.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24