niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Moto

Stłuczka goniła stłuczkę

Dodano: 9 czerwca 2002, 19:53
Autor: (kris)

65 kolizji i 14 wypadków to efekt mijającego weekendu na drogach Lubelszczyzny. Policjanci nie nadążali z wezwaniami. Na ulicach tworzyły się ogromne korki.

– Miała na to wpływ deszczowa aura – mówi Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Ale główną przyczyną wypadków była brawura kierujących, którzy zapomnieli, że droga hamowania na śliskiej nawierzchni jest dużo dłuższa.
Policjanci złapali również 40 nietrzeźwych kierujących. Dwie osoby – pieszy oraz kierowca – poniosły śmierć w wypadkach. W Przykwie 20-letni kierowca toyoty potrącił idącego prawą stroną jezdni 34-letniego pieszego, który zginął na miejscu. Do wypadku doszło o godz. 22 w sobotę. Wczoraj rano na obwodnicy w Białej Podlaskiej 38-letni Białorusin jadący oplem zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł.
Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w sobotę o godz. 1 w Jastkowie. Opel jadący w kierunku Warszawy najechał na tył skody, która jechała w tym samym kierunku. W wyniku uderzenia skoda została odrzucona na prawe pobocze, zaś opel odbił się i zjechał na lewy pas ruchu uderzając w samochód ciężarowy Volvo, jadący w kierunku Lublina. 29-letni kierowca opla doznał złamania kości udowej, a pasażer skody potłuczeń oraz urazu kręgosłupa. Obaj zostali przewiezieni do szpitala.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24