środa, 26 kwietnia 2017 r.

Moto

Tak trzymać!

Dodano: 9 stycznia 2002, 19:03
Autor: (wxl)

Nazaruk Service poddano tajnej kontroli. Wyniki wizytacji stawiają lubelską koncesję na czołowym miejscu w kraju

Lubelska koncesja Renault, Nazaruk Service w ostatnim czasie została poddana tajnej kontroli. W rolę klientów wcielili się ankieterzy „Pentoru”.
Wyniki kontroli są bardzo pozytywne. Ankieterzy we wnioskach pokontrolnych wyrazili się w samych superlatywach na temat jakości obsługi oraz salonu Nazaruk
Service.
Kontrola odbywała się w sposób tajny. W roli klienta wystąpił pracownik Instytutu Badania Opinii Publicznej i Rynku „Pentor”. Weryfikacji podlegało wszystko. Od otoczenia salonu, wyposażenia wystroju wnętrza, miejsca wypoczynkowego dla klientów, po szczegóły obsługi. We wszystkich badanych punktach lubelska koncesja Renault Nazaruk Service uzyskała najwyższe noty, tym samym uplasowała się w czołówce polskiej sieci sprzedaży.
Lubelska sieć sprzedaży Renault należy do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkie punkty, zarówno te w dużych miastach jak i w mniejszych ośrodkach, są zlokalizowane w estetycznych budynkach. Większość stanowią nowe salony, wybudowane w ciągu ostatnich czterech lat. Wszystkie obiekty spełniają normy stawiane przez Renault Polska.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24