Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

11 września 2015 r.
20:51

Wrak Atak No. 2 Ofensywa w weekend na poligonie na Majdanku

Autor: Zdjęcie autora p.p.
0 9 A A
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)

W sobotę na byłym poligonie na Majdanku rozpoczyna się dwudniowa impreza „Wrak Atak No. 2 Ofensywa”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To wyścigi samochodów osobowych o wartości do 1000 zł, w wieku powyżej 10 lat.
Dzisiaj od godziny 11 do 18 odbędę się eliminacje.

W niedzielę „złomy” staną do finałowych wyścigów, które zaplanowano w godzinach od 10 do 13. W niedzielę o 15.30 wystąpi kabaret „QQ namuniu”, a o godz. 16 wraki staną do pierwszego w historii naszego regionu meczu piłki samochodowej.

Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 18:29
ojoj przestań ziać ninawiścią antypisowską ci młodzi ludzie którzy jeżdżą na torze mają gdzieś politykę. dobra rada idz z dziećmi na święto chleba
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 12:13
co te wasze polityczne komentarze maja wspolnego ze sportem dotknijcie sie wyzej oczu macie tam cos jeszcze???
Avatar
kalosz but / 12 września 2015 o 11:49

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Synu jesteśmy pod zaborem Pisu samo PO nie może nic zrobić bo ta mafia pisowska nie wspomaga, a blokuje. To wina kaczyńskiego tak czy siak! 

Synu jesteśmy pod zaborem Pisu samo PO nie może nic zrobić bo ta mafia pisowska nie wspomaga, a blokuje. To wina kaczyńskiego tak czy siak! 

rozwiń
Avatar
Anty pis anty uchodźca / 12 września 2015 o 10:46

Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.

PIS trzeba zwalczać na wszystkie sposoby! 

No nie wierze :] zawsze sie znajdzie jakis gość co nawet pod sportowym wydarzeniem będzie marudził o polityce :]

ZWALCZAĆ!!!

ZWALCZAĆ!!!

rozwiń
Avatar
jOOj / 12 września 2015 o 10:46

Tak nawiase

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Tak "a propos" zamknięcia toru kartingowego przy zemborzyckiej  było za PO... jaki wniosek? Tam gdzie swoje lepkie łapy pchają politycy to nie wróży nic dobrego...! Ręce polityków precz od wszelkich przedsięwzięć społeczno-komercyjnych!

Tak "a propos" zamknięcia toru kartingowego przy zemborzyckiej  było za PO... jaki wniosek? Tam gdzie swoje lepkie łapy pchają politycy to nie wróży nic dobrego...! Ręce polityków precz od wszelkich przedsięwzięć społeczno-komercyjnych!

rozwiń
Avatar
jOOj / 12 września 2015 o 10:40

Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

rozwiń
Avatar
gart / 12 września 2015 o 10:09

No nie wierze :] zawsze sie znajdzie jakis gość co nawet pod sportowym wydarzeniem będzie marudził o polityce :]

Avatar
Gość / 12 września 2015 o 09:37
Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 09:34
Impreza godna polecenia. Jedna z najlepszych na Lubelszczyźnie. Moim zdaniem powinna odbywać się jak najczęściej.
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 18:29
ojoj przestań ziać ninawiścią antypisowską ci młodzi ludzie którzy jeżdżą na torze mają gdzieś politykę. dobra rada idz z dziećmi na święto chleba
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 12:13
co te wasze polityczne komentarze maja wspolnego ze sportem dotknijcie sie wyzej oczu macie tam cos jeszcze???
Avatar
kalosz but / 12 września 2015 o 11:49

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Synu jesteśmy pod zaborem Pisu samo PO nie może nic zrobić bo ta mafia pisowska nie wspomaga, a blokuje. To wina kaczyńskiego tak czy siak! 

Synu jesteśmy pod zaborem Pisu samo PO nie może nic zrobić bo ta mafia pisowska nie wspomaga, a blokuje. To wina kaczyńskiego tak czy siak! 

rozwiń
Avatar
Anty pis anty uchodźca / 12 września 2015 o 10:46

Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.

PIS trzeba zwalczać na wszystkie sposoby! 

No nie wierze :] zawsze sie znajdzie jakis gość co nawet pod sportowym wydarzeniem będzie marudził o polityce :]

ZWALCZAĆ!!!

ZWALCZAĆ!!!

rozwiń
Avatar
jOOj / 12 września 2015 o 10:46

Tak nawiase

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Tak "a propos" zamknięcia toru kartingowego przy zemborzyckiej  było za PO... jaki wniosek? Tam gdzie swoje lepkie łapy pchają politycy to nie wróży nic dobrego...! Ręce polityków precz od wszelkich przedsięwzięć społeczno-komercyjnych!

Tak "a propos" zamknięcia toru kartingowego przy zemborzyckiej  było za PO... jaki wniosek? Tam gdzie swoje lepkie łapy pchają politycy to nie wróży nic dobrego...! Ręce polityków precz od wszelkich przedsięwzięć społeczno-komercyjnych!

rozwiń
Avatar
jOOj / 12 września 2015 o 10:40

Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

Jak to nic więcej..? Dobudują kościołów, pomników kaczyńsko-smoleńskich, pozmieniają nazwy ulic na jedynie słuszne itp... to jest nic...?

Tak poważnie to gratuluję organizatorom udanej 1 edycji i życzę powodzenia i dobrej pogody życzę. Moim synom (10 i 7 lat) i mnie (40...) bardzo się podobało i wybieramy się w niedzielę...!

rozwiń
Avatar
gart / 12 września 2015 o 10:09

No nie wierze :] zawsze sie znajdzie jakis gość co nawet pod sportowym wydarzeniem będzie marudził o polityce :]

Avatar
Gość / 12 września 2015 o 09:37
Jedni mają Hungaroring jeszcze inni Spa i Monzę my mamy tor z błota na Majdanku i Czechowie. Dobre i to bo gdy rządzi PIS nic więcej nie dostaniemy biorąc pod uwagę, że prezes partii nie ma prawa jazdy.
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 09:34