Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

5 listopada 2017 r.
20:00

18-letnia dziewczyna zamordowana w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora pab
482 30 A A

Brutalne morderstwo w centrum Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W kamienicy przy ul. Królewskiej w Lublinie znaleziono zwłoki 18-letniej dziewczyny.

– Po przeprowadzonej sekcji stwierdzono kilkanaście ran ciętych nożem, z których dwie były śmiertelne. W związku z tym zdarzeniem zatrzymaliśmy 19-letniego Jana W., który usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego areszt na trzy miesiące – relacjonuje Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

19-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Składał wyjaśnienia, ale ich treści prokuratura na tym etapie postępowania nie ujawnia. Śledczy nie informują również, kim dla ofiary był Jan W.

Mężczyźnie grozi dożywocie.

>>>

Zobacz także: Ciało noworodka w rzece. Matka dziecka zatrzymana

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JAn / 6 listopada 2017 o 15:53
"Czemu nie ma informacji ze to katolik zabił?" bo to nie katolik był, to czemu mają pisać nieprawdę?
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 14:56
katolik nie zabił by,udawał katolika poyyebkuu
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 13:14
głębokie katole to najgorsze som
Avatar
ateusz / 6 listopada 2017 o 12:17
Bo to nie był katolik tylko zje*b taki jak ty
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 11:22
Czy to był uchodźca?
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 09:26
Katolik
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 08:10
"filizofku"- taki z niego katolik, jak ze mnie ksiądz.
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 08:00
Części osób brakuje informacji o tym, że morderca był katolikiem. Wg mnie nie jest to istotne. Wystarczy mi, że media piszą że zabił 19 latek a nie "nóż". Tak jak w przypadku informacji o zamachach kiedy to podają że "samochód" wjechał w ludzi.
Avatar
czekamy na wybory popaprańców zostanie garstka / 6 listopada 2017 o 07:56
Z takim to nie ma co dyskutować, matoł i tak wie swoje ,jemu się podobało niemieckie poklepywanie ,teraz mu się nic nie podoba bo rządzi PiS ,w końcu ktoś z Polski
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 01:07
To PO i SLD zarządało, by nie płacić na wszystkie dzieci, bo "budżet tego nie wytrzyma" i "nie sponsorować dzieci krezusów". Przypomnij sobie @pol jak twoje partie atakowały program 500+. To PiS prxychylił się do części próśb. To, że nie wszystkie dzieci otrzymują korzystają z programu 500+. Tak jak moja siostra. Otrzymuje zwrot podatku na dwoje dzieci z trojga. Dlaczego? Bo mąż zarabia 120.000zł rocznie na rękę. Dalej masz uwagi patafianie? Platfusi nic nie chcieli zrekompensować trud wychowania dziecka. Właźcie z powrotem pod kamień płazy. PiS już wygrał wybory samorządowe. Czekam na przyszły rok i pierwsze wyniki mieszkania +.
To PO i SLD zarządało, by nie płacić na wszystkie dzieci, bo "budżet tego nie wytrzyma" i "nie sponsorować dzieci krezusów". Przypomnij sobie @pol jak twoje partie atakowały program 500+. To PiS prxychylił się do części próśb. To, że nie wszystkie dzieci otrzymują korzystają z programu 500+. Tak jak moja siostra. Otrzymuje zwrot podatku na dwoje dzieci z trojga. Dlaczego? Bo mąż zarabia 120.000zł rocznie na rękę. Dalej masz uwagi patafianie? Platfusi nic nie chcieli zrekompensować trud wychowania dziecka. Właźcie z powrot... rozwiń
Avatar
JAn / 6 listopada 2017 o 15:53
"Czemu nie ma informacji ze to katolik zabił?" bo to nie katolik był, to czemu mają pisać nieprawdę?
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 14:56
katolik nie zabił by,udawał katolika poyyebkuu
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 13:14
głębokie katole to najgorsze som
Avatar
ateusz / 6 listopada 2017 o 12:17
Bo to nie był katolik tylko zje*b taki jak ty
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 11:22
Czy to był uchodźca?
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 09:26
Katolik
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 08:10
"filizofku"- taki z niego katolik, jak ze mnie ksiądz.
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 08:00
Części osób brakuje informacji o tym, że morderca był katolikiem. Wg mnie nie jest to istotne. Wystarczy mi, że media piszą że zabił 19 latek a nie "nóż". Tak jak w przypadku informacji o zamachach kiedy to podają że "samochód" wjechał w ludzi.
Avatar
czekamy na wybory popaprańców zostanie garstka / 6 listopada 2017 o 07:56
Z takim to nie ma co dyskutować, matoł i tak wie swoje ,jemu się podobało niemieckie poklepywanie ,teraz mu się nic nie podoba bo rządzi PiS ,w końcu ktoś z Polski
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 01:07
To PO i SLD zarządało, by nie płacić na wszystkie dzieci, bo "budżet tego nie wytrzyma" i "nie sponsorować dzieci krezusów". Przypomnij sobie @pol jak twoje partie atakowały program 500+. To PiS prxychylił się do części próśb. To, że nie wszystkie dzieci otrzymują korzystają z programu 500+. Tak jak moja siostra. Otrzymuje zwrot podatku na dwoje dzieci z trojga. Dlaczego? Bo mąż zarabia 120.000zł rocznie na rękę. Dalej masz uwagi patafianie? Platfusi nic nie chcieli zrekompensować trud wychowania dziecka. Właźcie z powrotem pod kamień płazy. PiS już wygrał wybory samorządowe. Czekam na przyszły rok i pierwsze wyniki mieszkania +.
To PO i SLD zarządało, by nie płacić na wszystkie dzieci, bo "budżet tego nie wytrzyma" i "nie sponsorować dzieci krezusów". Przypomnij sobie @pol jak twoje partie atakowały program 500+. To PiS prxychylił się do części próśb. To, że nie wszystkie dzieci otrzymują korzystają z programu 500+. Tak jak moja siostra. Otrzymuje zwrot podatku na dwoje dzieci z trojga. Dlaczego? Bo mąż zarabia 120.000zł rocznie na rękę. Dalej masz uwagi patafianie? Platfusi nic nie chcieli zrekompensować trud wychowania dziecka. Właźcie z powrot... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE
tylko u nas

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE 0 0

Za trzy lata w Celejowie (gm. Wąwolnica) ma powstać sześciohektarowy kompleks leczniczo-wypoczynkowy, największe SPA w regionie. Projekt budowy term dostał aż 66 775 633 złotych dofinansowania z UE

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania
galeria

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania 14 0

Krzyknęłam: Szymon nie idź tam!, ale on był już w środku – opowiada Aleksandra Jabłońska, dziewczyna Szymona Duhera. To świadkowie piątkowego wybuchu w bloku przy ul. Hallera w Świdniku. 20-latek pomógł jednej z poparzonych osób. Z zadymionego budynku wyprowadził też dwójkę dzieci

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia 1 0

Nie ma czasu na odpoczynek. Avia, Podlasie i Orlęta grały w środę, a już w sobotę wracają do rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie czeka ostatnią z ekip, która spróbuje zatrzymać rozpędzonego lidera z Chełma

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy 0 0

Biżuteria Swarovski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Błyszczące kryształy są wykorzystywane do tworzenia bransoletek, kolii, kolczyków, broszek i pierścionków. Strojne ozdoby odbijają światło, mieniąc się tysiącami kolorów, dzięki czemu są odpowiednim dodatkiem do eleganckich kreacji. Z tego powodu po biżuterię Swarovski sięgają nawet największe gwiazdy Hollywood i inni artyści.

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin
13 maja 2018, 16:00

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin 2 3

Wydarzenie Radosław Majdan, bracia Mroczkowie i Rafał Maserak zagrają w piłkę na Arenie Lublin. Zresztą nie tylko oni, bo będzie też Piotr Zelt, Bilgun Ariunbataar, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Maciej Florek, Marcin Wójcik, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski i Tomasz Iwan

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta 5 4

Nowe zakazy i ograniczenia pojawią się w przyszłym tygodniu na Królewskiej i Lubartowskiej, Drodze Męczenników Majdanka, Lotniczej oraz Franczaka „Lalka”. Od dziś utrudnienia będą też na Pszczelej

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia]
galeria

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia] 2 2

W czwartek w Białobrzegach w gminie Kock doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni?

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni? 1 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy. Początek spotkania o godzinie 19

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta 4 0

Koszykówka W sobotę w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony 1 1

Egzamin gimnazjalny 2018 angielski. Odpowiedzi i arkusze z pytaniami z angielskiego opublikujemy na naszej stronie internetowej po zakończeniu egzaminu

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego!

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego! 1 0

Szukamy najlepszej, najzdolniejszej i najmilszej klasy pierwszej. W naszym nowym plebiscycie "Pierwszaki Roku 2018" do wygrania jest między innymi profesjonalna sesja okładkowa i wycieczka do Jura Parku w Bałtowie

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo]
galeria
film

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo] 17 3

Rover, którym kierował 21-latek zderzył się z samochodem ciężarowym

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!"

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!" 61 16

Pielęgniarki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie są oburzone propozycją zmian w wynagrodzeniach