Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

13 lipca 2015 r.
12:11

3-latek w środku nocy spacerował ul. Lubartowską. Rodzice też wyszli z domu

Autor: Zdjęcie autora pab
0 11 A A
(fot. Archiwum)
(fot. Archiwum)

Kobieta zauważyła spacerującego ulicą Lubartowską 3-letniego chłopca dziś po godz. 3 w nocy. Zaalarmowała policjantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Po ustaleniu miejsca zamieszkania dziecka okazało się, że w mieszkaniu nikogo nie ma. Chłopiec został zabrany do szpitala.

Nad ranem do I komisariatu zgłosili się rodzice dziecka. Byli trzeźwi. Policjantom tłumaczyli, że w nocy musieli wyjść do apteki.

- Zgodnie z kodeksem karnym za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 20:23
Po pierwsze dziecko nie ma rodzicow tylko nieodpowiedzialna matke. Po drugie sad zabral dwojke dzieci matce ale rodzina Zastepcza chlopczyka jeszcze nie zabrala. Drugie dziecko juz nie jest z matka. Sad zabral dzieci bo matka jest czesto pjana Nie pracuje i tez lubi inne substancje. Po trzecie dzieci mialy innych ojcow. Obydwaj ojcowie popelnili samobojstwo przez Powieszenie. Tylko czrownica moze do takiej sytuacji doprowadzic. Po czwarte matka Karola jest w ciazy z trzecim dzieckiem i z kolejnym"ojcem" (Ciekawe czy ten tez sie powiesi.) Jak cos piszecie tosprawdzcie fakty. To jest bardzo ciekawe i okrutna historja ktora warto opisac ale musi to zrobic madry dziennikarz a nie zakichany pismak.
Po pierwsze dziecko nie ma rodzicow tylko nieodpowiedzialna matke. Po drugie sad zabral dwojke dzieci matce ale rodzina Zastepcza chlopczyka jeszcze nie zabrala. Drugie dziecko juz nie jest z matka. Sad zabral dzieci bo matka jest czesto pjana Nie pracuje i tez lubi inne substancje. Po trzecie dzieci mialy innych ojcow. Obydwaj ojcowie popelnili samobojstwo przez Powieszenie. Tylko czrownica moze do takiej sytuacji doprowadzic. Po czwarte matka Karola jest w ciazy z trzecim dzieckiem i z kolejnym"ojcem" (Ciekawe czy ten tez sie p... rozwiń
Avatar
Agnieszka / 14 lipca 2015 o 13:43

Czy ktoś wie, czy ten Maluch wróci/ wrócił do domu? I czy w ogóle ma gdzie wracać?

Avatar
Gość / 14 lipca 2015 o 10:40
W tym szpitalu leże z moja córeczka jest też chłopczyk ma na imię Karol. Jest bardzo dobrym dzieckiem, bardzo dużo potrafi jak na 3 latka, jest opiekuńczy wobec mojej córki. Widać że nie był chowany w patologii. Nie wiem jak ci rodzice mogli zostawić takiego malucha. Teraz jest ti sam pielęgniarki na zmianę że mną i moim mężem zajmują się dzieckiem. A on biedactwo wczoraj plakal bo chciał do mamy. Jak można być tak bezdusznym i pozostawić malucha.
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 16:48
buhaha, do apteki. Chyba po wodę brzozową.
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 16:27
Zabrać im prawa rodzicielskie
Avatar
ars / 13 lipca 2015 o 14:26

Oboje musieli wyjść do Apteki - to się kupy nie trzyma. Po za tym jak by ktoś nie znał Lublina najbliższa Apteka CAŁODOBOWA jest kilkaset metrów.

Wyszli (no sama kobieta by nie poszła męża wzięła) syn spał, obudził sie i co? chodu... Kobieta przejeżdzająca zauważa dzieciaka, dzwoni na milicje(zamiast sama spróbować ustalić rodziców) czeka na milicje , milicja ustala miejsce zamieszkania (30minut minimum) w tym czasie para(choć możliwe że sam mąż wraca do domu, małolata brak, pogoń poszukiwania, telefony po rodzinie, milicja zajeżdza na adres (ich nie ma bo przeciez szukaja małolata) dziecko jest wywozone do szpitala(niczym pies do weterynarza !) rodzice po odczekaniu kilkugodzin( jakby przyszli wcześniej o. dyżurny kazałby im iśc do domu bo za mało czasu minęło by stwierdzić zaginięcie...) tam zamiast cieszyć sie z tego ze milicja wie gdzie dziecko i wywiązała się ze swoich PODSTAWOWYCH OBOWIAZKÓW wynikających z ustawy o "Policji" , dowiaduje się ze jedyne szczęście w ich życiu jest w szpitalu, im grozi grzywna, areszt albo ograniczenie lub utrata praw rodzicielskich... Ja wiem to jest chore i trudno to zrozumieć... Ale tak to ( w dużej mierze dzięki nam, wyborcom , obywatelom CENZOROM SPOŁECZNYM!!) wygląda... To Państwo dziąła za nasze i powinno dla nas! Nie my robimy na nich... My mamy czuć się pewnie i bezpiecznie....

Wyszli (no sama kobieta by nie poszła męża wzięła) syn spał, obudził sie i co? chodu... Kobieta przejeżdzająca zauważa dzieciaka, dzwoni na milicje(zamiast sama spróbować ustalić rodziców) czeka na milicje , milicja ustala miejsce zamieszkania (30minut minimum) w tym czasie para(choć możliwe że sam mąż wraca do domu, małolata brak, pogoń poszukiwania, telefony po rodzinie, milicja zajeżdza na adres (ich nie ma bo przeciez szukaja małolata) dziecko jest wywozone do szpitala(niczym pies do weterynarza !) rodzice po odczekaniu ... rozwiń

Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:50
Do apteki monopolowej?
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:45
A co robiła kobieta o 3 w nocy na Lubartowskiej? To się nadaje do prasy!!!
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:33
nie może gnojek spać tylko szwęda się po ulicach
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 12:53
Zwróćcie dzieci rodzicom i się nie wpierdalajcie w sprawy rodziny. Ich dzieci, ich sprawa. Kowrinista.
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 20:23
Po pierwsze dziecko nie ma rodzicow tylko nieodpowiedzialna matke. Po drugie sad zabral dwojke dzieci matce ale rodzina Zastepcza chlopczyka jeszcze nie zabrala. Drugie dziecko juz nie jest z matka. Sad zabral dzieci bo matka jest czesto pjana Nie pracuje i tez lubi inne substancje. Po trzecie dzieci mialy innych ojcow. Obydwaj ojcowie popelnili samobojstwo przez Powieszenie. Tylko czrownica moze do takiej sytuacji doprowadzic. Po czwarte matka Karola jest w ciazy z trzecim dzieckiem i z kolejnym"ojcem" (Ciekawe czy ten tez sie powiesi.) Jak cos piszecie tosprawdzcie fakty. To jest bardzo ciekawe i okrutna historja ktora warto opisac ale musi to zrobic madry dziennikarz a nie zakichany pismak.
Po pierwsze dziecko nie ma rodzicow tylko nieodpowiedzialna matke. Po drugie sad zabral dwojke dzieci matce ale rodzina Zastepcza chlopczyka jeszcze nie zabrala. Drugie dziecko juz nie jest z matka. Sad zabral dzieci bo matka jest czesto pjana Nie pracuje i tez lubi inne substancje. Po trzecie dzieci mialy innych ojcow. Obydwaj ojcowie popelnili samobojstwo przez Powieszenie. Tylko czrownica moze do takiej sytuacji doprowadzic. Po czwarte matka Karola jest w ciazy z trzecim dzieckiem i z kolejnym"ojcem" (Ciekawe czy ten tez sie p... rozwiń
Avatar
Agnieszka / 14 lipca 2015 o 13:43

Czy ktoś wie, czy ten Maluch wróci/ wrócił do domu? I czy w ogóle ma gdzie wracać?

Avatar
Gość / 14 lipca 2015 o 10:40
W tym szpitalu leże z moja córeczka jest też chłopczyk ma na imię Karol. Jest bardzo dobrym dzieckiem, bardzo dużo potrafi jak na 3 latka, jest opiekuńczy wobec mojej córki. Widać że nie był chowany w patologii. Nie wiem jak ci rodzice mogli zostawić takiego malucha. Teraz jest ti sam pielęgniarki na zmianę że mną i moim mężem zajmują się dzieckiem. A on biedactwo wczoraj plakal bo chciał do mamy. Jak można być tak bezdusznym i pozostawić malucha.
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 16:48
buhaha, do apteki. Chyba po wodę brzozową.
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 16:27
Zabrać im prawa rodzicielskie
Avatar
ars / 13 lipca 2015 o 14:26

Oboje musieli wyjść do Apteki - to się kupy nie trzyma. Po za tym jak by ktoś nie znał Lublina najbliższa Apteka CAŁODOBOWA jest kilkaset metrów.

Wyszli (no sama kobieta by nie poszła męża wzięła) syn spał, obudził sie i co? chodu... Kobieta przejeżdzająca zauważa dzieciaka, dzwoni na milicje(zamiast sama spróbować ustalić rodziców) czeka na milicje , milicja ustala miejsce zamieszkania (30minut minimum) w tym czasie para(choć możliwe że sam mąż wraca do domu, małolata brak, pogoń poszukiwania, telefony po rodzinie, milicja zajeżdza na adres (ich nie ma bo przeciez szukaja małolata) dziecko jest wywozone do szpitala(niczym pies do weterynarza !) rodzice po odczekaniu kilkugodzin( jakby przyszli wcześniej o. dyżurny kazałby im iśc do domu bo za mało czasu minęło by stwierdzić zaginięcie...) tam zamiast cieszyć sie z tego ze milicja wie gdzie dziecko i wywiązała się ze swoich PODSTAWOWYCH OBOWIAZKÓW wynikających z ustawy o "Policji" , dowiaduje się ze jedyne szczęście w ich życiu jest w szpitalu, im grozi grzywna, areszt albo ograniczenie lub utrata praw rodzicielskich... Ja wiem to jest chore i trudno to zrozumieć... Ale tak to ( w dużej mierze dzięki nam, wyborcom , obywatelom CENZOROM SPOŁECZNYM!!) wygląda... To Państwo dziąła za nasze i powinno dla nas! Nie my robimy na nich... My mamy czuć się pewnie i bezpiecznie....

Wyszli (no sama kobieta by nie poszła męża wzięła) syn spał, obudził sie i co? chodu... Kobieta przejeżdzająca zauważa dzieciaka, dzwoni na milicje(zamiast sama spróbować ustalić rodziców) czeka na milicje , milicja ustala miejsce zamieszkania (30minut minimum) w tym czasie para(choć możliwe że sam mąż wraca do domu, małolata brak, pogoń poszukiwania, telefony po rodzinie, milicja zajeżdza na adres (ich nie ma bo przeciez szukaja małolata) dziecko jest wywozone do szpitala(niczym pies do weterynarza !) rodzice po odczekaniu ... rozwiń

Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:50
Do apteki monopolowej?
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:45
A co robiła kobieta o 3 w nocy na Lubartowskiej? To się nadaje do prasy!!!
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 13:33
nie może gnojek spać tylko szwęda się po ulicach
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 12:53
Zwróćcie dzieci rodzicom i się nie wpierdalajcie w sprawy rodziny. Ich dzieci, ich sprawa. Kowrinista.