Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

14 września 2017 r.
10:11

Kierowca saaba omal nie przejechał pieszego na przejściu (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
1 12 A A

Kierowca saaba na oczach policjantów omal nie przejechał pieszego na przejściu w Krasnymstawie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na przejściu dla pieszych niedaleko budynku komendy policji w Krasnymstawie.

Kierowca saaba jechał ulicą Okrzei. Nie zauważył pieszego na przejściu. Nie zatrzymał się. Pieszemu dzięki refleksowi udało się uniknąć groźnego wypadku.

Świadkami zdarzenia byli komendanci policji w Krasnymstawie, którzy zanotowali tablice rejestracyjne osobowego saaba. Jak się okazało zdarzenie nagrały również kamery monitoringu.

Policjanci bardzo szybko dotarli do kierującego, którym okazał się być 37-letni mieszkaniec Krasnegostawu.  Mężczyzna, stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 września 2017 o 11:12
Po co dziad jeden łazi po jezdni
Avatar
olo / 15 września 2017 o 07:27
undefined napisał:
Pieszy nie może wchodzić wprost pod nadjeżdżający pojazd, niektórzy o tym zapominają.
 Bzdura. Kierowca jest zobowiązany zachowac szczególną ostrożność na przejścia ch i PRZEWIDZIEĆ, że pieszy naawet i 'wyczołga' się z zza innego auta. Tak mówi prawo - BO PIESZY NA PRZEJŚCIU ŚWIĘTY JEST i BASTA. Gdy potrącisz pieszego na pasach to choćbyś się zesrał winy pieszemu nie udowodnisz.
Avatar
Gość / 15 września 2017 o 07:25
kuźwa...... naprawdę......nie wiem...... jeżdżą tymi samochodami jak gdyby *** spali. nie widzą znaków, nie widzą przejść dla pieszych jak i samych pieszych..... śnięte ciule.... kto takim daje prawo jazdy??? przecież to potencjalni zabójcy za kierownicą. bo jak oni tak jeżdżą to kwestia czasu jak kogoś rozjadą na śmierć. gdzie to za kierownicę? do łóżka się wyspać.
Avatar
wwww / 15 września 2017 o 01:37
undefined napisał:
Nie chcę się czepiać,ale Saab to chyba z wielkiej litery się pisze.
 Czego się spodziewać po matołach z DW.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 19:41
Pieszy nie może wchodzić wprost pod nadjeżdżający pojazd, niektórzy o tym zapominają.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:38
Do pana @Ku... pieszy nie wtargnął na drogę. Był już na przejściu, a psim obowiązkiem kierowcy jest przepuszczenie przechodnia, a nie wciskanie się przed niego to bandyctwo. I kólego lepiej zdajmswoje prawko, a uratujesz komuś żyvie.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:35
Przecież zatrzymał się. Czy tylko redakcja ma kaprawe oko? To, że kierowca to debil to już swoją drogą.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:19
Nie chcę się czepiać,ale Saab to chyba z wielkiej litery się pisze.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:13
Ku.rwa ten pieszy też niezły debil.Po chu.j sie wpie.rdala na przejście skoro widzi durnia,który zapiep.rza i wcale nie hamuje???Wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i każdy może się zagapić,NAWET KIEROWCA.Niestety piesi tego nie rozumieją i włażą na przejścia jak bydło z klapkami na oczach no, bo przecież mają pierszeństwo i im sie należy.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 12:13
Stereotypowy właściciel SAABa: lekarz, prawnik badź architekt.
Avatar
Gość / 15 września 2017 o 11:12
Po co dziad jeden łazi po jezdni
Avatar
olo / 15 września 2017 o 07:27
undefined napisał:
Pieszy nie może wchodzić wprost pod nadjeżdżający pojazd, niektórzy o tym zapominają.
 Bzdura. Kierowca jest zobowiązany zachowac szczególną ostrożność na przejścia ch i PRZEWIDZIEĆ, że pieszy naawet i 'wyczołga' się z zza innego auta. Tak mówi prawo - BO PIESZY NA PRZEJŚCIU ŚWIĘTY JEST i BASTA. Gdy potrącisz pieszego na pasach to choćbyś się zesrał winy pieszemu nie udowodnisz.
Avatar
Gość / 15 września 2017 o 07:25
kuźwa...... naprawdę......nie wiem...... jeżdżą tymi samochodami jak gdyby *** spali. nie widzą znaków, nie widzą przejść dla pieszych jak i samych pieszych..... śnięte ciule.... kto takim daje prawo jazdy??? przecież to potencjalni zabójcy za kierownicą. bo jak oni tak jeżdżą to kwestia czasu jak kogoś rozjadą na śmierć. gdzie to za kierownicę? do łóżka się wyspać.
Avatar
wwww / 15 września 2017 o 01:37
undefined napisał:
Nie chcę się czepiać,ale Saab to chyba z wielkiej litery się pisze.
 Czego się spodziewać po matołach z DW.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 19:41
Pieszy nie może wchodzić wprost pod nadjeżdżający pojazd, niektórzy o tym zapominają.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:38
Do pana @Ku... pieszy nie wtargnął na drogę. Był już na przejściu, a psim obowiązkiem kierowcy jest przepuszczenie przechodnia, a nie wciskanie się przed niego to bandyctwo. I kólego lepiej zdajmswoje prawko, a uratujesz komuś żyvie.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:35
Przecież zatrzymał się. Czy tylko redakcja ma kaprawe oko? To, że kierowca to debil to już swoją drogą.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:19
Nie chcę się czepiać,ale Saab to chyba z wielkiej litery się pisze.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 16:13
Ku.rwa ten pieszy też niezły debil.Po chu.j sie wpie.rdala na przejście skoro widzi durnia,który zapiep.rza i wcale nie hamuje???Wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i każdy może się zagapić,NAWET KIEROWCA.Niestety piesi tego nie rozumieją i włażą na przejścia jak bydło z klapkami na oczach no, bo przecież mają pierszeństwo i im sie należy.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 12:13
Stereotypowy właściciel SAABa: lekarz, prawnik badź architekt.